Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kasklı Sapığa İbretlik Ceza..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    My Kawa..
    Tecavüzcü tenora ibretlik ceza!
    Ankara’da motosikletiyle takip ettiği kız çocuklarına cinsel saldırıda bulunduğu iddiasıyla yargılanan tenor Şahin Öğüt, iki davada 82 yıl hapis cezasına çarptırıldı

Ankara’da çok sayıda cinsel saldırı ve gasp olayının faili olarak yargılanan Devlet Opera ve Bale sanatçısı, ünlü tenor Şahin Öğüt (31), hakkında açılan iki davada “cinsel saldırı” ve “yağma” suçlarından toplam 82 yıl hapse mahkûm edildi. Öğüt, Ankara’da askerliğini yaptığı sırada, aralarında 18 yaşından küçük 8 kız çocuğunun da bulunduğu 10 ayrı tecavüz olayının faili olduğu iddiasıyla gözaltına alındıktan sonra tutuklanmıştı.

Çok sayıda dava var...
    Öğüt hakkında Ankara’da açılan davalardan ikisi dün karara bağlandı. Ankara 6. Ağır Ceza Mahkemesi, Öğüt’ü bir mağdureye karşı “cinsel saldırı” suçundan 10 yıl, başka bir mağdureye karşı nitelikli biçimdeki cinsel saldırı suçundan da 18 yıl hapis cezasına mahkûm etti. Mahkeme, Öğüt’ü her iki mağdureye karşı “yağma” suçundan ise toplam 24 yıl hapse çarptırdı. Öğüt’ün, eylemleri sırasında “konut dokunulmazlığını ihlal ettiği” kanaatine varan mahkeme, ayrıca bu suçtan da hakkında dava açılması istemiyle suç duyurusunda bulunulmasına karar verdi. Öğüt hakkında Ankara 9. Ağır Ceza Mahkemesi’nde açılan başka bir dava da sonuçlandı. Mahkeme Öğüt’ü, mağdureye karşı “cinsel saldırı” ve “yağma” suçundan 30 yıl hapis cezasına çarptırdı. Böylelikle Öğüt, iki mahkemece toplam 82 yıl hapse mahkûm edilmiş oldu. Şahin Öğüt hakkında açılan çok sayıda dava da sürüyor.

Saldırıyor, giderken bıçak bırakıyordu
    Siyah kasklı, motosikletli Öğüt’ün, Ankara’da peşine düştüğü genç kızları, evlerinin kapısına kadar takip ettiği, evde kimsenin olmadığını anlayınca “Mehmet” adlı bir kişiyi sorma bahanesiyle zili çaldığı, kapının açılmasıyla zorla içeri girdiği iddia edilmişti. İddiaya göre Öğüt, koli bandıyla mağdurelerin ellerini ve ağzını bağladıktan sonra televizyonun sesini açıp cinsel saldırıda bulunuyordu. Öğüt’ün, saldırının ardından mağdurların yanına kendilerini çözebilmeleri için bir bıçak bıraktığı da ortaya çıkmıştı.

İstanbul’da dehşet saçmış
    Öğüt’ün konservatuar yıllarında da 4 ayrı cinsel saldırı suçu işlediği iddia edilirken, tecavüzler sırasında elde edilen sperm örnekleri 2006-2007 yıllarında meydana gelen benzer olayların zanlısı olabileceği ihtimaline karşın İstanbul’a da gönderilmişti. İncelemede Ankara Bahçelievler’de 27 Ekim 2008’de meydana gelen tecavüz olayından elde edilen DNA örnekleri ile İstanbul Beşiktaş’ta Ekim 2006’da M.Ö., Ocak 2007’de A.T. ve Şişli’de Şubat 2007’de E.D. adlı kız çocuklarına tecavüz olaylarından elde edilen DNA örneklerinin uyuştuğu belirlenmişti.

Kaynak : Milliyet
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    söylenecek çok fazla söz yok bence içerdede uzun süre yaşamaz gibi...

Motosikleti
    honda-ınnova cbf 150
    malesef türkiyede idam cezası yok

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    bu adamın tıpınde hayır yok zaten ayrıca motoruyla bu işi neden yapıyor onuda anlamış degılım.82 yıl cezası cok sacma olmuş vereceksın bunu en abaza kogusa tecavuzun en tatlı anlarını tattıracaksın en azından savcı olsaydım bu adama özel bi koğuş yaptırırdım gızlıden gızlıden adamın kogusunda partıler duzenletırdım o zaman belki kucuk bir cocuga neler yapılmayacagını anlatmış olurdum

tombo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    çapırdı çıplak oldu SUZUKI GSR 600 K7
    Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu adamın tıpınde hayır yok zaten ayrıca motoruyla bu işi neden yapıyor onuda anlamış degılım.82 yıl cezası cok sacma olmuş vereceksın bunu en abaza kogusa tecavuzun en tatlı anlarını tattıracaksın en azından savcı olsaydım bu adama özel bi koğuş yaptırırdım gızlıden gızlıden adamın kogusunda partıler duzenletırdım o zaman belki kucuk bir cocuga neler yapılmayacagını anlatmış olurdum
    benimde demek istediğim buydu zaten ölene kadar mokoko

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    İdam'a falan gerek yok..
    İçerde zaten ya hadım ederler,kendisi intihar eder..
    Yada direk infaz..
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    vatana millete hayırlı olsun.
    motosiklet-sapık aynı cümlede kullanılmamasını istediğim iki kelime ama malesef böyle kanı bozuklar hayatın içinde var fazlasıyla.... Allah bu zihniyette olanların hepsine çok daha agır cezalar nasip etsin....
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

kurubuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF1000FA
    Genellikle bütün üstün yeteneklerde az veya çok manyaklık oluyor. Türkiye' nin en büyük opera sanatçılarından birisidir bu adam. Hapiste onu 1 seneden fazla yaşatmazlar.

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vatana millete hayırlı olsun.
    motosiklet-sapık aynı cümlede kullanılmamasını istediğim iki kelime ama malesef böyle kanı bozuklar hayatın içinde var fazlasıyla.... Allah bu zihniyette olanların hepsine çok daha agır cezalar nasip etsin....
    amin canım amin.. hatta niyeti bozan kimseye bulaşamadan kendi başına kaza yapıp gebersin.. bazı şeyler geri gelmiyor çünkü..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

poyraz010 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr ESD 125 - 2016
    Alıntı ınnowa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    malesef türkiyede idam cezası yok
    içerde pek yaşatacaklarını sanmıyorum ama idam olsa bu kadar pislik ortaya çıkmazdı zaten..
    Sen istiyor temiz bir yamaha ? Verecek 2.500 $ ..

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    böyle haberler insanın motora bakış acısını daraltıyor sanırım gecen sene bu haber yayınlandıgında bütün siyah kast takanları çevirmişlerdi
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Cezaevleri farklı yerlerdir.Savcı,hakim dışarıda cezanı keser,cezaevinde başka bir ceza kesilir.Bununda içeride hiç şansının olduğunu sanmıyorum.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    beni burda ilgilen diren niye motosikletli sapık derlerde motosikleti ön plana cıkarırlar onu anlamam sapıksa zaten sapık
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    içerde 10 bilemedin 15 güne ranzadan düşüp ölme haberini alırız

bunun gibileri asacan aslında tertemiz olacka şerefsiz oğlu şerefsiz

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    madonnanın la isla bonita klibindeki gitarcıya benziyo,

idama gerek yok zaten herifi asıp intihar etti süsü verecekler ama önce başka bişey yapacaklar........

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler