Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Shadow eksoz acil yardım!

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhaba arkadaşlar bende honda 750 c6 Shadow var fakat bir türlü Türkiyede Cobra veya VanceHines eksoz satan biryer bulamıyorum..Sürekli forumlarda arkadaşlar bahsediyorlar eksozl<rının güzelliklerinden ama hiçbiri nerden aldığını yazmamış..

Motoruma eksoz nerden alabilirim YURTİÇİ olacak şekilde. Ercanda falan eksoz yaptırmaktan bahsetmiyorum..

YARDIMLARINIZI BEKLİYORUM TEŞEKKÜRLER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    KAWASAKİ 2007 VN 900 ve MONDİAL RF 150
    kardeşim bende senin gibi zamanında çok aradım..mototaldan alabilirisin..şuan yok heralde ellerinde ama getiririler

mototal dışında yokmu arkadaşlar, orayla görüşmüştüm sadece cobra getiriyor ne bileyim smokehead veya vance-hines bir sürü eksoz markası var nerden alıyor millet bunları yurtdışındansa usülünü bülen yokmu????

2 elde olur satacak olan varsa 750 c6 2006 Shadow modeline uygun eksoz alacağım..

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı devilmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    mototal dışında yokmu arkadaşlar, orayla görüşmüştüm sadece cobra getiriyor ne bileyim smokehead veya vance-hines bir sürü eksoz markası var nerden alıyor millet bunları yurtdışındansa usülünü bülen yokmu????

2 elde olur satacak olan varsa 750 c6 2006 Shadow modeline uygun eksoz alacağım..
    Ben şuan Didimdeyim abi..
    Burda bir tanıdığımda kawasaki EN 500 var..Onun ekzozları smokehead..
    İzmirden almıştı yanlış hatırlamıyorsam..
    Bu akşam yanına gidicem istersen tam adres alabilirim
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı devilmaster adlı üyeden alıntı Mesajı göster

smokehead Altındiş Ercan'ın yaptığı egzosların markasıdır. Ben şahsen Cobra ya da V&H al paranın hakkını al derim. Smoke takan bikaç arkadaşın egzosları erkenden karardı içinden de sesler gelmeye başladı.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    LC 250
    bende de smokehead var bir problemde yaşamadım seside çok güzel ama egzozu ercandan al başkasına yaptır derim işçilik çok kötü
    http://www.motorturk.com.tr/highway_hawk.html

ARBETUS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '93 Kawasaki EN 500 Vulcan
    Alıntı double-tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende de smokehead var bir problemde yaşamadım seside çok güzel ama egzozu ercandan al başkasına yaptır derim işçilik çok kötü
    http://www.motorturk.com.tr/highway_hawk.html
    eğer profilinde yazan motosikelte aldıysan egzos, küçük hacimli motorlarda bir sıkıntı yok. fakat dragsta 650 ve vn1400 sahibi iki arkadşaımında egzosları döküldü ve karardı.
    '04 Yamaha Nuovo - '56 BMW R25 - '06 Mondial 250 MCT - '94 BMW F650 - '99 Kawasaki ER 5 - '06 Bisan Roadstar 250 - '97 Kawasaki VN800 - '08 Suzuki VL 800 Intruder - '04 Suzuki VL 800 Voluisa - '01 Honda XL 650 V Transalp -'00 BMW F 650 GS

Motosikleti
    LC 250
    bunu öğrendiim iyi oldu cc yükseltirsem farklı marka düşünürüm

arkadaşlar smoke head'in ercanın markası olduğunu bilmiyordum

ozaman vance-hines, highwayhawk veya cobra satan biri varsa lütfen haberdar edin alacağım diyorum satan yok:D

borasiranli_3@hotmail.com mail adresim siteyide kontrol ediyorum..

veya yurtdışından getiren aracı arkadaşlar varsa 0- 2el farketmez onlada ilgilenirim..

yardım ve yönlendirmelerinizi bekliyorum açıkcası pek yol alamadım daha...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler