Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BMW f 650 GS ekzos ve silindirleri

Motovento
    REKLAM ALANI
    GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    arkadaşlar f 650 gs almayı düşünüyorum fakat yaptığım tüm incelemelerde bazı f 650 lerin silindir ve ekzosları çift bazılarının tek olduğunu görüyorum bunu bilen bir kardeşim açıklarsa sevinirim. iki teker aşkına selamlar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Çift silindirler yeni f650'ler şuan 0 satışı olan çift silindirlidir.
    Çift silindirlilerin daha atik,daha az titreşim v.b avantajları vardır tek silindirlilere yani eski f650'lere göre.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    2009 itibari ile BMW F650 GS ler cift twin silindir tek egzoz ve 800cc oldu. Diger tum eski modeller, Tek silindir cift egzoz (biri hic bir zaman faal degildir, sadece goruntu diye biliyorum) ve 650 cc dir. Aradiginiz modellerin senelerine dikkat eder iseniz fark edersiniz
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    Ekzos mu..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2009 itibari ile BMW F650 GS ler cift twin silindir tek egzoz ve 800cc oldu. Diger tum eski modeller, Tek silindir cift egzoz (biri hic bir zaman faal degildir, sadece goruntu diye biliyorum) ve 650 cc dir. Aradiginiz modellerin senelerine dikkat eder iseniz fark edersiniz

vay be koskoca BMW" görüntü olsun" diye fazladan bir eksoz takmış.
    Acaip geniş bir meydan burası

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Yanlisim var ise beni duzeltin , tam emin oldugum bir konu degil zaten yazimda da emin olmadigimi belirttim.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

GÜNTEKİN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 & BMW F 650 GS
    Alıntı GOKHAN42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ekzos mu..
    abi özür dilerim. ''DÜZELTİYORUM'' egzos.

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arkadaşım eski f650 yani tek silindirli f650'lerin 2 egzozu da faal'dir.

Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    bilgilendirme icin tessekurler. Cunku bildigim bir kac motor modelinde boyle ozelikler oluyor, ilk duydugumda o yuzden yadirgamamistim. Peki sunu soriyim, silindir blogundan tek manifoldmu cikiyor yoksa cift mi?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler