Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

trafikde motosikletin üzerindekinin insan olduğunu unutan magandaları ne yapacağız

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    gecenlelrde haberler de izledim bayan bir motorcu sıkıştırılıp kaza yapmasına sebebiyet verilmiş, görüntülere göre kötüde bir kaza birçok kırığı var

bu konuda sizin düşüncelerinizi merak ediyorum sevgili mt sakinleri

birde bu konuyu daha önce yanlış bir yerde açmışım kimse yazmayınca garip geldi

işte haber http://www2.haberler.com/video-haber...asp?id=1965903
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

aynı magandalar 1 hafta önce benide mahfetti :@ :@
    hala yatıyorum :@:@

Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı tutic adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynı magandalar 1 hafta önce benide mahfetti :@ :@
    hala yatıyorum :@:@
    büyük geçmiş olsun kardeşim inşallah en kısa zamanda salığına kavuşursun

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Hepsinin .................................................. .................. +18
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

Evrim Ergin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hangi sınıf olursa olsun ehliyet verilirken zorunlu bir seminer olmalı
    "trafiği paylaştığımız diğer araçlara karşı sorumluluklarımız" konulu..

yani işin çözümü eğitimden geçer. trafik eğitimini arttırmamız lazım. ortaöğrenimde trafik dersi var mı? varsa o derslerde de motosiklet konusu işlenmeli, gelecekte mutlaka farklı noktalara getirir bizi bu eğitimler.

şu anda trafikte olanlara karşı yapılabilecek bi şey malesef yok, odun kullanmamız lazım.

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    bu haberi tvde görmüştüm yazık çok yazık... motor üstündeyken yapacağın her harekette manevrada bir değil 2 kere düşünmek gerekiyor,karşı tarafın ne düşündüğünü bile sezmek gerekiyor..değilse facia...

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı S.E.E. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hangi sınıf olursa olsun ehliyet verilirken zorunlu bir seminer olmalı
    "trafiği paylaştığımız diğer araçlara karşı sorumluluklarımız" konulu..

yani işin çözümü eğitimden geçer. trafik eğitimini arttırmamız lazım. ortaöğrenimde trafik dersi var mı? varsa o derslerde de motosiklet konusu işlenmeli, gelecekte mutlaka farklı noktalara getirir bizi bu eğitimler.

şu anda trafikte olanlara karşı yapılabilecek bi şey malesef yok, odun kullanmamız lazım.
    işte bütün mesele bu kardeşim eğitim eksikliği tebrikler çok güzel olayı özünden çözmüşsün
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    motorlu bisiklet
    trafikde motosikletin üzerindekinin insan olduğunu unutan magandaları ne yapacağız sorusuna cevap
    bu şahısların kendileri insan olmadığından uzak duracağız ,
    hayvanla hayvan olmayacağız ,
    hırlasalarda , hoşt lan deyip kendimizi ısırtmayacağız ,
    zaten ben bu yaratıkları yıllardır araba sürüşlerinden ve bakışlarından tanırım
    kendimce bulduğum en iyi çözüm ya dur geçsin gitsin
    ya da kaç yakalayamasın
    ama hiç yapmayacağın şey asla asla bulaşma unutma onlar insan değil ve bu ne yapsan değişmeyecek bu gerçekle yaşa (1993 ten beri araba kullanırım motorsiklette acemiyim ama trafiğin değil belirteyim dedim güzel kardeşim)
    kazasız sürüşler

sürücü kurslarında, sürücü adaylarının hangi sınıf ehliyet aldığına bakmaksızın, kurs boyunca zorunlu "motosikletle İstanbul trafiği" gibi bişey yapılmalı. Kurs boyunca belirli saatlerde sürücü adayları İstanbul trafiğinde dolaştırılmalı ki; sıkıştırılınca neler hissediliyor anlasınlar.

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı bobber adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sürücü kurslarında, sürücü adaylarının hangi sınıf ehliyet aldığına bakmaksızın, kurs boyunca zorunlu "motosikletle İstanbul trafiği" gibi bişey yapılmalı. Kurs boyunca belirli saatlerde sürücü adayları İstanbul trafiğinde dolaştırılmalı ki; sıkıştırılınca neler hissediliyor anlasınlar.
    kurslar paradan başka bişey düşünmüyor maalesef o iş çok zor zaten olmaz öyle bişey en güzeli ilköğretimde kapsamlı bir trafik dersi arkadaşın dediği gibi
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    Honda XL 1000 V Varadero
    Ben hergün motosiklet üzerinde olduğum için yüzlercesi ile karşılaşıyorum. Gördüğüm kadari ile en teklikelileri araç kullanırken cep telefonu ile konuşanlar. Böyle bir araç gördüğünüz anda size tavsiyem arkasındaysanız takip mesafenizi daha da açın. Ve her an böyle bir araç çıkabileceği ihtimalini aklınızdan çıkarmayın. Ne sinyal veriyor ne aynasına bakıyor. Yanına yanaşıp bağırdığınızda kabahat sizin oluyo. Bol reflektörlü kıyafetler tercih edin. Ve gece seyir halinde giderken uzunları verin gözüne gözüne başka türlü anlamazlar. İstanbulda bu konu ile alakalı çalışmalar yapıldığını biliyorum. İstanbulda Motosiklet kültürünün yaygınlaşması gerekiyor. Saygılarımla...

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Alıntı acemi2009 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafikde motosikletin üzerindekinin insan olduğunu unutan magandaları ne yapacağız sorusuna cevap
    bu şahısların kendileri insan olmadığından uzak duracağız ,
    hayvanla hayvan olmayacağız ,
    hırlasalarda , hoşt lan deyip kendimizi ısırtmayacağız ,
    zaten ben bu yaratıkları yıllardır araba sürüşlerinden ve bakışlarından tanırım
    kendimce bulduğum en iyi çözüm ya dur geçsin gitsin
    ya da kaç yakalayamasın
    ama hiç yapmayacağın şey asla asla bulaşma unutma onlar insan değil ve bu ne yapsan değişmeyecek bu gerçekle yaşa (1993 ten beri araba kullanırım motorsiklette acemiyim ama trafiğin değil belirteyim dedim güzel kardeşim)
    kazasız sürüşler
    Kesinlikle katılıyorum

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Trafikte başınıza gökten taş düşse sorumlusu sizsiniz... Allah göstermesin ama giden gittikten sonra 8/8 hatalı kim olursa olsun. Sizi ilgilendirmeyecektir artık.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    trafikte hepimiz canavarlaşıyoruz o malum...ama motorcuyu dişine göre bulup sıkıştıranlar insan değil...suçum günahım yokken dibime yanaşan oldumu veya sinyal vermeden önüme kıran sıkışıksa trafik dek getirip küfrediyorum yahu çek sağa iki çift laf et cevap ver...yok arkadaş hatasını anlıyor ve görmezlikten geliyor...in benim seviyeme...yok arkadaş bir babayiğit çıkmadı şöyle Allah yarattı demeyip girişecek veya bacaklarıma sıkacak...yiğit kalmadı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Şerefsizler işte.. İnsanım diye dolanıolar ortada..

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafikte hepimiz canavarlaşıyoruz o malum...ama motorcuyu dişine göre bulup sıkıştıranlar insan değil...suçum günahım yokken dibime yanaşan oldumu veya sinyal vermeden önüme kıran sıkışıksa trafik dek getirip küfrediyorum yahu çek sağa iki çift laf et cevap ver...yok arkadaş hatasını anlıyor ve görmezlikten geliyor...in benim seviyeme...yok arkadaş bir babayiğit çıkmadı şöyle Allah yarattı demeyip girişecek veya bacaklarıma sıkacak...yiğit kalmadı...
    sende bela okumuşsun hacı biri cıkar bacagına degil kafana sıkar elini kolunu sallaya sallaya gider peşinede düşen olmaz olmayan şeymidir.
    Yolver gitsin .

Motosikleti
    Honda CG 125, Honda NT 700
    o magandalar 15 martta beni de sıkıştırdı, çenemde 3 dikiş vardı. Daha bu gün binebildim motosiklete o günden sonra. Özlemişim arkadaş...

Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı noctalica adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o magandalar 15 martta beni de sıkıştırdı, çenemde 3 dikiş vardı. Daha bu gün binebildim motosiklete o günden sonra. Özlemişim arkadaş...
    büyük geçmiş olsun kardeş

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı BerKToprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende bela okumuşsun hacı biri cıkar bacagına degil kafana sıkar elini kolunu sallaya sallaya gider olmayan şeymidir.
    Keşke çıksa bende boş değilim birader...birimiz .ok yoluna gideriz artık...önce o sıkarsa sorun kalmaz...nefsi müdafadan yırtarım...

Eğitimli profesyoneliz...25 te 24...o 1 tanede nefesimi fazla tutamadığım için..

gece uykusuz çalışıp sabah poligona gittiğim bir gün özeti...

Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

bosnak_semko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    o magandalardan biri 1 hafta önce bana çarptı :@ :@ sonrada arkasına bakmadan kaçtı gitti :@

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler