Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

trafikde motosikletin üzerindekinin insan olduğunu unutan magandaları ne yapacağız

Motovento
    REKLAM ALANI
    KyCd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    EVVETTT , galiba sende ?
    aynen öyle.. 22 yıldır..
    Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..

Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    mt de Avcılarda oturan çok var aslında Avcılar diye topik açmak lazım, sen nerde tam olarak ben parseller belki tanışır çay içeriz
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

kuyucadısı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    trafikteki magandalar istanbulun deprem gerçeği kadar gerçek. malesef magandalarla yaşamaya alışmak zorundayız... mümkün oldugunca kendi tedbirimi alarak ve tabi onları mümkün olduğunca eğiterek (eğitim şekli size kalmış )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:59 ----------

mavibuz yazı rengini sürekli mavi kullanma kurallara aykırı
    durmak yok... yola devam.....

selam dünyalı ben dostum......

Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafikteki magandalar istanbulun deprem gerçeği kadar gerçek. malesef magandalarla yaşamaya alışmak zorundayız... mümkün oldugunca kendi tedbirimi alarak ve tabi onları mümkün olduğunca eğiterek (eğitim şekli size kalmış )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:59 ----------

mavibuz yazı rengini sürekli mavi kullanma kurallara aykırı
    Hep siyah hep siyah insanın içii kararıyor ortamı biraz renklendireyim dedim ama birdaha yapmam

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün birine daldım rahatladım mı? pek değil, yanında kız arkadaşı vardı o yüzden çok dalmadım benim hayatıma kastedip gülen ve sevgilisine benim hayatımla şaka yapana az bile..

abi aynı şey benimde başıma geldi mt den gökanla yolda gidiyoruz sanırım önderde vardı eleman manitasıyla bir solladı bizi aramıza bir girdi sonra tekrar solladı 4 şeritli yolda çaktım uzunları sisleri tabi adam topuk bende yapıştım 100mt ilerde kırmızı ışığın yandığını onunda durduğunu grdüm tıklıyom cama bakmıyo bile cama bir yumruk korumalı eldivenle zangladı cam ama kırılmadı açtı bu camı kibar bi şekilde ne var dio dedim napıon sen tık yok dedim dua et yanındaki hatuna yoksa pert din burda abi artık yanlarında bayan taşıolar dövmeyelim die ben çzdüm yha olayı

Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi aynı şey benimde başıma geldi mt den gökanla yolda gidiyoruz sanırım önderde vardı eleman manitasıyla bir solladı bizi aramıza bir girdi sonra tekrar solladı 4 şeritli yolda çaktım uzunları sisleri tabi adam topuk bende yapıştım 100mt ilerde kırmızı ışığın yandığını onunda durduğunu grdüm tıklıyom cama bakmıyo bile cama bir yumruk korumalı eldivenle zangladı cam ama kırılmadı açtı bu camı kibar bi şekilde ne var dio dedim napıon sen tık yok dedim dua et yanındaki hatuna yoksa pert din burda abi artık yanlarında bayan taşıolar dövmeyelim die ben çzdüm yha olayı
    Abi bayan falan takmayacaksın onada girecen, onada girecen, artık şeklini sen seç

Bende başıma gelen bir olayı paylaşayım o zamanlar kanımız deli akıyor tabi resmen bela peşinde koşuyoruz.İzmir çevresinde yaşayanlar Gümüldür'ü bilir tabi yolunu da bende Kuşadası'ndan Gümüldür'e gidiyorum o zamanların favori arabalarından bir şahin yolda durmadan önümü kesiyor aklı sıra gözümü korkutacak.Bizim sektöre has bir kablo vardır feeder diye tabir edilir sürekli taşırdım 30 cm kadar yanımda.Neyse Gümüldür'e varmadan bu zatı muhterem bir hareket yaptı yine bana motor kaydı yan yattı tabi bende benim sağ ayna gitti o sinir ve acıyla takıldım bunun peşine yakaladım feederle direk camına vurup kırdım camı sonrasında neresine istiyorsa verdik odunu.Bu olay sonrası mahkemelik olduk bir süre devam etti ama işin enteresan tarafı suçlu ben oldum ve para cezası aldım.

uzun lafın kısası aslında maruz kaldığımız tacizlere karşı bazıları gerçekten hak ediyorlar ama benim görüşüm motorcu olarak yine efendilik bizde kalsın olabildiğince sözle halletmeye çalışmak.

Motosikleti
    gt 250 r
    http://www.google.com.tr/imgres?imgu...26tbs%3Disch:1

İşte bu herifi ...... yazamıyorum bile

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    çok üzücü bir olay Allah kimsenin başına vermesin ve yardımcımız olsun bende bi gün birine patlıycam ama hadi bakalım....
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    gt 250 r
    Aman kardeş dikkatli ol .....

bariscingiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt 250
    Valla bizim gibi sürüceler ne yapabilir bilemiyorum ama "Kurye"lerin neler yaptığını bi kaç kere dinledim. Çok yatarıcı olabiliyorlar yani. Abimin anlattığını aktarayım ben en iyisi. Yanlış hatırlamıyorsam 1.levent civarında abimi sıkıştıran bir araç birde kuryeyi sıkıştırıyor bayağı bi. Köprü yolunda 3 kişiye çıkan kuryeler motorlarından inip akmayan trafikte adamın camından doğru sıkıştıran şöförün yüz şekline rötüş yapıyorlar. Hatta bi kaç başka hikayeye göre eğer sıkıştırılan kurye değilde bizim gibi normal bir motorsiklet sürücü olsa bile aynısını yapıyorlarmış :D

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler