Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

bu motor yağını bulabileceğim yer varmı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mertyagci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Dink-R 150
    Senin arkadaşın motorun yağını kaç kmde bir değiştiriyor acaba yada yazın gidipte 10w40 yağmı kullanıyor yada onu geçtim bayırda full gaz veripmi sürüyor istersen o motor parçalanmaya olayını anlatmadan bunlar hakkında bilgi verseydin.Motoru adam gibi kullan yağın standardına göre istenilen kmde değiştir motora hiçbişey olmaz.Yağ incelmesindende motor pistonu takılıpta biyer kolu kırılmaz arkadaşım.Bence arkadaşın motoru farklı hırpalamış.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:07 ----------

Alıntı edremitli10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin kullandığın motorda ucuz olduğu için ucuz yağ tercih edebilrsin. Kaliteli motosiklet kullananlar kaliteli yağ kullanır, ben 10,000tl ye motor alıcam gidicem litresi 5tl yağ alıcam, öyle yapmam. Benim yağlar bugün geldi 4 adet aldım kutusunu 20tl ye aldım.
    Senin kullandığın motor ucuz demişsin motorun fiyatına göre yağ alınmaz arkadaş.Bu arada ben 5 tlyede yağ almıyorum en az 10 ile 15 tl arası bir fiyata alıyorum 20 liraya castrol almışlığımda olmuştur fakat bir artısını göremedim o ayrı.Benim kullandığım arabada var 55 milyarlık onun yağının 5 litresi serviste 75 tl o zaman 55 milyarlık arabaya renault servisi adi yağ koyuyor demek oluyor bu.Senin demek istediğin bu herhalde.ben 55 milyarlık arabaya 75 liralık yağ alıyorsam sen 10 milyarlık motoruna 20 liralık yağ alıyorsan kazık yiyorsun o zaman kardeş

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    Alıntı mertyagci adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin arkadaşın motorun yağını kaç kmde bir değiştiriyor acaba yada yazın gidipte 10w40 yağmı kullanıyor yada onu geçtim bayırda full gaz veripmi sürüyor istersen o motor parçalanmaya olayını anlatmadan bunlar hakkında bilgi verseydin.Motoru adam gibi kullan yağın standardına göre istenilen kmde değiştir motora hiçbişey olmaz.Yağ incelmesindende motor pistonu takılıpta biyer kolu kırılmaz arkadaşım.Bence arkadaşın motoru farklı hırpalamış.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:07 ----------

Senin kullandığın motor ucuz demişsin motorun fiyatına göre yağ alınmaz arkadaş.Bu arada ben 5 tlyede yağ almıyorum en az 10 ile 15 tl arası bir fiyata alıyorum 20 liraya castrol almışlığımda olmuştur fakat bir artısını göremedim o ayrı.Benim kullandığım arabada var 55 milyarlık onun yağının 5 litresi serviste 75 tl o zaman 55 milyarlık arabaya renault servisi adi yağ koyuyor demek oluyor bu.Senin demek istediğin bu herhalde.ben 55 milyarlık arabaya 75 liralık yağ alıyorsam sen 10 milyarlık motoruna 20 liralık yağ alıyorsan kazık yiyorsun o zaman kardeş
    20 liraya yağ alıyorum ama 2000 de bir yağ değişmiyorum, mottorumun kitabında 10,000de bir yazıyor ama ben 5000de değişiyorum.

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    dün honda serviste bana bu yağdan koydular aradığım yağı orada rafta görünce çok sevindim gerçekten güzel bir yağ arkadaşlar. castrol yüzünden diğer yağları göremiyoruz..
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Arkadaşlar elimde ;Dört adet (Yeni ürün)Petrolofisi 15-50 Racing full sentetik (48 Lira)tanesi 12 liraya geliyor.Toptan veriyorum.Yağlar 4T motor yagı hardal tonlu bir kutuda ve tabiki açılmamış.Ayrıca ;Beş adet 1 litrelik OPET 10-40 yarı sentetik (65 Lira).İki adet Elf 10-40 yarı sentetik (24 Lira).Diger ilanlar bölümünde var.Piyasadaki fiyatları OPET ve MOBİL 17 Lira,PETROLOFİSİ 15 Lira.Kolay gelsin.Petrolofisinin linki Üstdeki 15-50 http://www.poas.com.tr/Default.aspx?pg=33213

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:12 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:03 ----------

Arkadaşlar elimde ;Dört adet (Yeni ürün)Petrolofisi 15-50 Racing full sentetik (48 Lira)tanesi 12 liraya geliyor.Toptan veriyorum.Yağlar 4T motor yagı hardal tonlu bir kutuda ve tabiki açılmamış.Ayrıca ;Beş adet 1 litrelik OPET 10-40 yarı sentetik (65 Lira).İki adet Elf 10-40 yarı sentetik (24 Lira).Diger ilanlar bölümünde var.Piyasadaki fiyatları OPET ve MOBİL 17 Lira,PETROLOFİSİ 15 Lira.Kolay gelsin.Petrolofisinin linki Üstdeki 15-50 http://www.poas.com.tr/Default.aspx?pg=33213

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    ben bugün aynı yağdan koydum motoruma 4 lt aldı benim motor yağ filtresi işçilik dahil 150 tl ödeme yaptım pazarlıklı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:57 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:55 ----------

mobil-1 15-50 yağ için lt fiyatı 30 tl dediler ama pazarlıkla yukarda yazdığım rakama işi hallettik ardından zeytinburnu tuzla yolculuk yaptım bakalım biraz daha kullanayayım yorumumu yazarım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:57 ----------

izmirde yağ değişim işçiliğine 10 tl verirken ist da 30 tl gibi bir rakam istiyorlar fırsatım olursa artık kendim değiştiririm
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler