Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Rüzgarda Köprüden Nasıl Geçilir

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ek şeritten tekerde
    al bi rahatsız daha.. siz yakında kendinizi aşıp stoppie de geçerseniz köprüyü şaşırmam he..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    kawa z750s
    nakkaştaki bayraktan icazet alıp(sağa doğru poyraz ,sola doğru lodos verir) şeridi seçerek ya rüzgarla ya da rüzgara karşıköprüde teker?güzel fantazi

aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben motor yatıkken sağdan bir anda orta şeride geçtiğimi biliyorum.. bi o zaman tırsmıştım biraz çünkü orta şeritten araba yardırmış geliyodu..

sen sağlıklı değilsin abi.
    kafayı sıyırıyorum (kazıyorum)belli değilmi

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    La böle sorumu olur, basıcan gaza geçicen ama sağa yatıcak ama sola yatıcan geçicen :d
    Hem köprüdeki rüzgar neki? Uzun yola çıktığın zaman eğerki rüzgar şiddeti 7-8 in üzerindeyse ve o gün mecburen çıktıysan kırsal bölgelerde ovalık alanlarda öyle rüzgarlar eserki, bi arkadan gelir hızlanırsın gazı sıkmadan bi önden gelir benzin bitti sanarsın bi sağ sol karışık tokatlar, yorulursun mola verirsin , sigaya yakarsın o bile 2 dakikada biter
    Eskiden haftasonu için bodruma giderdim motorla az çekmedim rüzgardan
    Onun için dert etme köprüyü bas geç
    BornToBeWild bunu beğendi.
    GKN MOTORS

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    La böle sorumu olur, basıcan gaza geçicen ama sağa yatıcak ama sola yatıcan geçicen :d
    Hem köprüdeki rüzgar neki? Uzun yola çıktığın zaman eğerki rüzgar şiddeti 7-8 in üzerindeyse ve o gün mecburen çıktıysan kırsal bölgelerde ovalık alanlarda öyle rüzgarlar eserki, bi arkadan gelir hızlanırsın gazı sıkmadan bi önden gelir benzin bitti sanarsın bi sağ sol karışık tokatlar, yorulursun mola verirsin , sigaya yakarsın o bile 2 dakikada biter
    Normalmi geçiyorsun anormalmi tekerde falan
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    R1
    Alıntı lagax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    nakkaştaki bayraktan icazet alıp(sağa doğru poyraz ,sola doğru lodos verir) şeridi seçerek ya rüzgarla ya da rüzgara karşıköprüde teker?güzel fantazi
    Fantazimi? Bu siteden ek şeritte hemde tersten artı yağmurda bu fantazi yi gerçekleştirdiğime dair birsürü kişi çıkar yazar buraya birazdan
    GKN MOTORS

Motosikleti
    My Kawa..
    ben basıyorum ama motor kredi yetersiz diyor
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    R1
    Alıntı korkut 250 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Normalmi geçiyorsun anormalmi tekerde falan
    Sen hangi arada okudunda cevap yazdın Bu ne hız
    GKN MOTORS

Motosikleti
    My Kawa..
    Fantazimi? Bu siteden ek şeritte hemde tersten artı yağmurda bu fantazi yi gerçekleştirdiğime dair birsürü kişi çıkar yazar buraya birazdan
    ilacını bırakmadın dimi hala? seni bakırköyden ilacını bırakmaman şartıyla saldılar biliyosun bak..

Motosikleti
    kawa z750s
    gkn galiba şile yolunda üşümüşünüz bayağı kih kih.haftaya yapalım bari hanımın gazabına uğramazsak.rüzgarla bi de nimetle şaka olmaz.

Motosikleti
    iki teker
    Alıntı edii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla scooterla o kadar rüzgarda geçicek kadar aklımı yemedim çok fazla çekiyor o rüzgarda scooter. he ss ile geçermisin bilmem ne kadar önemli iş olduğuna bakar
    scooter ile geçmek çok tehlikeli, taktik sağlam ise ola bilir
    Ek şeritten tekerde
    seni tek geçerim kardeşim

Motosikleti
    R1
    Alıntı lagax adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gkn galiba şile yolunda üşümüşünüz bayağı kih kih.haftaya yapalım bari hanımın gazabına uğramazsak.rüzgarla bi de nimetle şaka olmaz.
    Tmmdır çekelim haftaya filmi, ismi de rüzgarla danseden demir at olsun
    GKN MOTORS

Motosikleti
    kawa z750s
    güzel fantazi dedim imkansız fantazi demedim ki.delinin halinden deli anlar

Motosikleti
    R1
    ilacını bırakmadın dimi hala? seni bakırköyden ilacını bırakmaman şartıyla saldılar biliyosun bak..
    Dağalın ulennn, Motorumun Mualla parçası gelmedi zaten, sıyırdım delirdim kaçırdım
    GKN MOTORS

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı aSuBaYaH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    virajda tehlikeli, rüzgarda tehlikeli her koşulda tehlikeli.. bide millet çok güvenli git onunla başla diyoya hastayım o olaya..

Motosikleti
    kawa z750s
    harbiden filimli felan olsun şööle iki kamera filan.milletin ağzını sulandıralım falan..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    Ee amcamda scooter var ondan soruyo nasıl geçilir diye ben scooterla kıçın geçerken bi arada durduğumu biliyorum.

en güzeli 4 teker satın motorları araba alın bi tanede araba forumu açalım bakalım keyfimize

Motosikleti
    iki teker
    haaaaa cevaplara bakın daha neler çıkacak, işin tecrübesini topikin sonuna yazacağım haberiniz ola çeneniz bi yorulsun

Motosikleti
    R1
    virajda tehlikeli, rüzgarda tehlikeli her koşulda tehlikeli.. bide millet çok güvenli git onunla başla diyoya hastayım o olaya..
    Olurmu len, scooter ın tek tehlikeli yanı trafikte aralara dalmaya başladığın zaman, onun dışında virajlarda marşpiyel karenajların ıyerlere bile sürtebilirsin yazzın sıcak asfaltta, he michelin pilot sporty lastik al, kışında sürtersinn
    3 tane scooter ım oldu, bilirim
    GKN MOTORS

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    haaaaa cevaplara bakın daha neler çıkacak, işin tecrübesini topikin sonuna yazacağım haberiniz ola çeneniz bi yorulsun
    o zaman topik kitlenir

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler