Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

ybr 125 çin malımı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende yakından inceleme firsatı buldum..
    tEknik olarak daha iyisini yapmışlardır Yamaha..
    Ancak görünüm olarak hiç beğenmedim..Hayal kırıklığına uğradım..
    ya gorunumu hosa gıder gıtmez bılmem ama daha kalıplı oldugu ıcın o bisiklet gibi olan görünümden kurtulmuş sanki biraz daha rahat bi motor olmuş kanımca.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıfır alıp titiz kullanırsan rodajı saglam yaptıgın zaman nice 30.000 binler seni bekliyo kardeş emin ol alıp kullanınca 30.000 kmnin ne kadar basit oldgunu anlıcaksın ama çin motorların ne kadar sorunlu oldugunu anlamıcaksın hayatın boyuncatabi bi yanlış yapmazsan
    eyvAllah rodajda sorun çıkmaz hatta hiç zorlamam bile .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:21 ----------

Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş sen bu kasayımı duşunuyosun sırkecıde gordum koltuk daha rahat gıbı geldı ve acayıp kaslı geldı gozume

yok hayır ben bu konunun ilk sayfasında resimleri ekledim ordan bakabilirsin o yeni kasalardan bahsediyorum . onlar çok hoşuma gitti. Sen ne dersin ? bi fark yoktur dimi?

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Konuyu özetliyelim:
    benim 2008 model ybr ÇİN malımı : evet
    her hangi bi aksilik yaşadım mı:hayır
    benzin bitme haricinde yolda kalmadım ve acaba yolda kalırmıyım diye en ufak tereddüt etmeden yola çıktım.
    titreşim nedir bilmiyorum.
    debriyaj balatam bitmiş durumda ancak en ufak bir aksilik söz konusu bile değil.
    zaman bulduğumda debriyaj balatasını ilk defa değiştiricem.
    daha nice iyi yönüne rağmen benim motorum ÇİNLİ

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    kornasına kadar honda üretçek değil ya.

arkadaşlar bu resimde gösterdiğinz ybr 125 factor , ben diyorum ki yamaha 125 city modelini beğendim ? fark varmıdır aralarında ? görünüm açısından daha hoşuma gitti city modelleri

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu resimde gösterdiğinz ybr 125 factor , ben diyorum ki yamaha 125 city modelini beğendim ? fark varmıdır aralarında ? görünüm açısından daha hoşuma gitti city modelleri
    Teknik olarak bir fark yok
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

o zaman bi problem yok tamam 125 city alcam çok hoşuma gitti yeni tasarımı

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yok yok fark yok zaten bahsettiğim ybr senin dedğin ama sen bundan alcaksın sandım sadece dışı değişik factorun.

hmm anladım , yok ben city alcam daha hoş duruyor aslında en çok cruiser bi model almak istiyodum ama sorun çıkarır beni yarı yolda bırakır diye vazgeçtim . şu an ybr düşünüyorum keşke cruiser modellerde çin olmasaydıda alsaydım

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster

yahu mideme kramp girdi

sen birde bana sor abi
    www.sahildenturkiye.com

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    Bir yanlışlık var oğuzhan düzelteyim

Ybr 125 city bu

Buda senin almak istediğin Ybr 125 k

HONDA

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Eger YBR 125 K Hoşuna gittiyse. Apache' de Hoşuna gidicektir diye düşünüyorum. Detaylı Bilgiyi Sayfamızda Bulabilirsin. Forumumuzda Apache Sayfası mevcut. ama ayrıca bilgide verebilirim. MSN'iden ulaşabilirsin.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    cbf150
    Ybr nin sağlamlığı yerine '0' 2010 modelinin kazıklılığına değinmek istiyorum. Resmen kazık ve enjeksiyonlu değil ama euro3 uyumluymuş. İlla 0 alacam diyorsan zam gelmeden cbf150 almanı önerebilirim; ama temiz 2. el motor almak daha da mantıklı. Para senin, seçim senin; öneri benim
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Arkadaşlar ybrlerin japon yapımlarıyla asla kıyaslamayın yeni yapımları, 2006 da 0 km alıp 10000 km binip satmıştım 4500 km de debriyaj balatası bitmişti(kesinlikle kullanım hatası yok) 6500 dede krank bilyelerinden ses gelmişti neyse bunları geçiyorum, daha sonra honda cbf 150 de yaşadıklarımı saymıyorum bile ne olursa olsun ybr sınıfının en kalite motoru ah bide japan olsa gerçekten o ilk japonlar a kalite idi şimdi burada arkadaşlar mühendisler japon falan demişler alakası yok aynen ramzey gibi bir firma üretiyor ybr leri çinde hondanın sundirodaki cbf 150 lerin fason üretimi gibi..

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ybrlerin japon yapımlarıyla asla kıyaslamayın yeni yapımları, 2006 da 0 km alıp 10000 km binip satmıştım 4500 km de debriyaj balatası bitmişti(kesinlikle kullanım hatası yok) 6500 dede krank bilyelerinden ses gelmişti neyse bunları geçiyorum, daha sonra honda cbf 150 de yaşadıklarımı saymıyorum bile ne olursa olsun ybr sınıfının en kalite motoru ah bide japan olsa gerçekten o ilk japonlar a kalite idi şimdi burada arkadaşlar mühendisler japon falan demişler alakası yok aynen ramzey gibi bir firma üretiyor ybr leri çinde hondanın sundirodaki cbf 150 lerin fason üretimi gibi..
    Abisi senin motora yaptığın işkenceleri honda, yamaha duysa motoru elinden alırdı mazallah
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

jackal_64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900
    al kardeşim sen ben bu yorumları okuyom yarım saatten beri neden dersen bende yana yana şöyle temiz bir ybr arıyorum 2. el bi tane buldum bakalım inşallah alırım bu arada bana göre ybr cbf den daha güzel tip olarak sanki daha kaslı görünüyor
    saygılar.

X-Fi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 YBR 125 Kırmızı
    yeni ybr nin kornası çin değil made in japan yazıyor üzerinde aküsüde japon

hep aynı tartışmalar ve nedense hep tek bir kişi başlatıyor bu tartışmaları başka karışan yok...

ybr güzel motor alırsan seni yolda bırakmaz motordan ne beklediğine bağlı.

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    CBF - 150 ile YBR - 125 arasında dağlar kadar fark var. Honda gerçekten farklı. Ama onu da, devir göstergesi koymayıp bizi enayi yerine koydukları için almayacağım.
    Motosiklet = Özgürlük

Motosikleti
    , yamaha ybr125 (2005) di, Bajaj 125ST (2015) oldu
    Cin mali değil ybr istediğ kadar sağnda solunda cin yazsın japonyaya haritadan bakarsan nufusa göre kücük bir yer hersey japonyada üretmiyorlar ancak fabrikayı cin e acıp orada ürettiriyorlar ancak teknoloji japon kontrol yönetim japon test japon sadece işcilik cin ki zaten o da montaj olarak gersi makinelerin yapımı. birde su var benim bir üstamda 330.000 km de ybr 2006 vardı 330.000 dile kolay ve hala taş gibi. cin veya değil kafanı takma ybr gerçekten sağlam ve kaliteli makine. toyota da tc de üretiliyor ama bu toyotanın kalitesini zerrre etkemiyor.

been sahsen eğer motor hacmini büyütmek istemezsem japona geçişte ybr 2010 125cc veya büyütmek istersem ybr 250 (bulabilirsem) almayı düşünüyorum. birde su var direk japonya da üretilse sanırım fiyat 4.500 tl nın çok üstünde olur bakınız honda VTR 250 (japonya da üretiliyor bildiğim kadarı ile 250 cc olmasına rağmen fiyat 12.000TL civarı)

Al gitsin takma kafana sanki japonda 125 lik baska düzgün makine mi var?

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Yahu şu Çin'de üretilmişse daha kalitesizdir diyen arkadaşların kafalarındaki senaryoyu gerçekten merak ediyorum. Ne fark olduğunu sanıyorlar da Çin üretimi olanlar kötü oluyor acaba ?

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler