Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

venom marka mont ????

Motovento
    REKLAM ALANI
    anaconda84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    arkadaşlar bugün venom marka br mont altım 150 TL ama sırt koruması bana iyi değil gibi geldi sanki mukavva koymuş adamlar şimdide içimde bir şüphe var acaba kötümü ettim bunu almakla bu mont hakkında bilgisi olan yada kullanan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirlerse sevinirim.
    herkese kazasız sürüşler iyi forumlar dilerim.

saygılarımla.
    TAKARIM KASKIMI GİYERİM MONTUMU VERİRİM GAZIMI ALIRIM YOLUMU

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Slm , bende de venom mont var sırt koruması yetersiz geldiği için şu ürünle takviye yaptım sizede tavsiye ederim...

http://www.motomaxonlineshop.com/mai...ma-pmu546.html

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    peki bunun kullanımı hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz yani monta dıştanmı bağlıoruz yoksa iç taraftanmı kusura bakmayın ben pek anlamam bu işlerden onun için soruyorum

WOLF 81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL 650
    Alıntı anaconda84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki bunun kullanımı hakkında biraz bilgi verebilirmisiniz yani monta dıştanmı bağlıoruz yoksa iç taraftanmı kusura bakmayın ben pek anlamam bu işlerden onun için soruyorum
    bazı montların korumalıkları çıkarılabilir bazılarıda çıkarılamaz eger sizin montunuzun korumalıgı çıkarılabiliyor ise sırttakini değiştirebilirsin çıkarılamıyor ise ya işibilen bir terziye gidersin yada montun altından ekstra bir korumalık kullanırsın, mont alıken kesinlikle magazaya gidip denenmeli yada bildiğin gördügün bir montu netten almalı.
    Ey Mehmed ! Ahmed-i Muhtar'ın Mucizeleriyle
    Umarım Galip Olur Din Düşmanlarına Devletim "
    F.S.M.HAN

Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Alıntı anaconda84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İç teki dandik korumayı çıkartıyorsun ... Yerine bunu takıyorsun..

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    normal monttan iyidir... .
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    benim korumalıklar çıkarılmıyor terziylede uğraşmak istemiyorum daha doğrusu işinin ehli bir terzi yok burda onun için güvenemiyorum :( bu şekilde kullanacağız artık ne yapalım korumasız çıkmaktansa bu daha iyi.

Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Montunun tam modeli ne varsa internet sitesinden linkini versene korumaları çıkar genelde çoğu montun...

binbaki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha tdm 900 A
    ben de venom marka ceket kullanıyorum. oldukça da kullanışlı, lakin sırt koruması yetersiz. fakat fermuarlı cebi sayasinde değiştirilebilir. ceketinizin modelini yazarsanız daha iyi yardımcı oluruz.
    temel taşları şu ulu sıra dağlar olan tapınaklarda en sofu müminlerin, en bilgin mollaların bilmediği ve onların hakikat, erdem ve onur üzerine verdikleri tüm vaazları aşan dualar öğrenelim.

kamehame - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    turuncu!!
    tarafımca bir kez kaza yapılmış bu hususta denenmiştir omuzumun üzerine düşüp dirsekle beraber uzerımde motosıklet varken sürüklendim ve kalktıgımda montta aşınma dahi olmadı.omuz korumaları kalitesiz,plastik gibi görünse bile aslında fena sayılmazlar.sırt koruması elektronık eşyaların içinden çıkan poliüretan korumalara benzer ve kesinlikle bir işe yaramazlar.zaten farketmişsinizdir montun içinde sürekli olarak kayar. sonuç olarak ön kol ve omuz konusunda fena değil sırt koruması açısından vasattır.ama bu paraya alınabilecek kalıteli bir mont olduğunu söyleyebilirim.ekstra dışarıdan bir sırtlık düşünülebilir ancak iyi olanları monttan daha pahalı olacaktır.
    0-100 sana kalmış 100-0 1 saniye...

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    arkadaşlar montun üzerinde venom sports yazısından başka bişey yok ben şu anda işteyim eve gidince resimerini çekip buraya yüklerim akşam saat 20:00 gibi yüklemiş olurum resimleri

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Venom kötü mont değildir. Genel olarak motosiklet montlarının sırt koruması zayıftır aslında, bendeki Dainese(Yazlık) ve Revit Kubix montlarımın bile içindeki korumaları çıkartıp sert sırt koruması almıştım.

Bunun yerine montun içine komple omurga koruması (kaplumbağa) giymek de tercih edilebilir tabi.

Motosikleti
    Mondial Z-One S 180
    kesinlikle çok zayıf bilmeyen birisi olsa ki ben ben bilmiyorum ne öğrendiysem hepsini buradan öğrendim bunun içinde yardımcı olan herkese minnettarım. benimkininde sırt koruması çok berbat ince köpük gibi bişeyden yapılmış kesinlikle değiştirmeyi düşünüyorum

soltero - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Versys 650 ABS
    merhaba,

Venom Dynamic Mont almayı düşünüyorum.Venom Mont kullananlar yardımcı olabilir mi?Mont fena değil gibi ama ucuz olması pek güven vermiyor diğer bilinen markalarla karşılaştırınca.Sağlamlık ve güvenlik açısından nasıl Sizce?

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)