Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

(Motosikletleri fark edin) Logo çalışmalarım için görüş ve önerileriniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    arkadaşlar uzun zamandır aklımda olan birşeydi bu. dün gece müsait olabildim ancak. (nasip olursa) yeni alacağım motora yapıştırmak için yaptım. logoda özellikle aracın sol dikiz aynasına dikkat çekmek istedim ki (genelde sollarız) ve bu logo çıktı ortaya. görüş ve önerilerinizi bekliyorum. isteyen logoyu motoruna yapıştırabilir. resmin ebadını kendinize göre ayarlatıp reklamcı yada kırtasiyelerde sticker olarak bastırabilirsiniz.

bunlarda kendi adıma yaptığım ve motorumda uygun bir yere sticker olarak yapıştıracağım logolar. sizce hangisi daha güzel. birinde normal g harfi, diğerinde ters g harfi var. motordan hiç anlamayan adamlara soruyorum ama logoyu birşeye benzetemiyorlar. orada (gkhn) yazıyor. sizce bunu nasıl belirginleştirebilirim? saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    karmaşık olmuş. motosikletleri fark edin için hazırladığınız da karmaşık. daha sade ve anlaşılır bir şeyler denemelisiniz.

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Koskoca motosikleti görmeyenler, motosiklet üzerindeki sticker'ı nasıl görüp, farkedecek? Onun yerine fosforlu sarı veya turuncu bir yelek alın normal ceketinizin üzerine. Bu sticker'dan daha fazla faydası olur size.
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

sternboy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    artık yok..
    gkhn değilde grbn gibi olmuş sanki gariban
    81VATAN__54MEKÂN

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı Ante adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Koskoca motosikleti görmeyenler, motosiklet üzerindeki sticker'ı nasıl görüp, farkedecek? Onun yerine fosforlu sarı veya turuncu bir yelek alın normal ceketinizin üzerine. Bu sticker'dan daha fazla faydası olur size.
    sorduğun soruya bak, bunu cidden soruyomusun ya? ben gerizekalımıyım? o kadar kafamız çalışıyor, reflektörlü korumalı montum var merak etme.

sticker'ı ben plakanın oraya yapıştırıcam. trafikte arkamdaki araç sürücüsünün gözüne sokucam sticker'ı, farkedip görücek, sonra diğer sokakta sana faydası olacak.

düşünsene bünüt motorlarda (motosikletleri fark edin) temalı bir logo olduğunu?

(Ante) Motosikleti: Büyüyünce alacağım. (bu yazıyı yeni farkettim. sana iyi büyümeler)

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çoğumuzun motorunda yapıştırılmış "motosikletleri farkedin" logosu mevcut zaten.

Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çoğumuzun motorunda yapıştırılmış "motosikletleri farkedin" logosu mevcut zaten.

bunu biliyorum. ben kafama göre yaptım. ayrıca özellikle aracın sol dikiz aynasını vurgulamak istedim. amacım buydu.

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Alıntı gkhnkzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sorduğun soruya bak, bunu cidden soruyomusun ya? ben gerizekalımıyım? o kadar kafamız çalışıyor, reflektörlü korumalı montum var merak etme.

sticker'ı ben plakanın oraya yapıştırıcam. trafikte arkamdaki araç sürücüsünün gözüne sokucam sticker'ı, farkedip görücek, sonra diğer sokakta sana faydası olacak.

(Ante) Motosikleti: Büyüyünce alacağım. (bu yazıyı yeni farkettim. sana iyi büyümeler)
    Arkadaşım konu açmışsın bende düşüncemi söyledim. Niye bu kadar kızıyorsun? Sana gerizekalı diyen mi var? Sorduğum sorunun abuk tarafı nedir? Kızgınlığını bir kenara bırak düşüncen varsa söyle.

Böyle bir sticker'a neden ihtiyaç duyuluyor? Çünkü insanlar trafikte motosikletlileri farketmiyorlar. Olan kazaların %80'inde motosikletli sürücüyü görmedik diyorlar. Amaç buna dikkat çekmek değil mi? Bende soruyorum %80'inin motosikleti görmediği bir durumda, trafikte, bu sticker'ı görüp anlayacak olan kim?

Ayrıca ben reflektif korumalı monttan bahsetmiyorum.

Son olarak motorum var ya da yok. Bu söylediklerimin değerini eksiltmez ya da büyütmez. Doğru mu değil mi sen ona bak.

Sana kolay gelsin...
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Logonun içerisindeki otomobil aynasının da içeridisindeki motosiklet , motorunuza yapıştıracağınız sticker üzerinde anlaşılamayacak kadar küçük olacaktır. Daha sade bir tasarıma gitmenizi öneririm.
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

bulenttrn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Regal Raptor DD250E-9
    Aslında çok güzel olmuş ben beğendim ama arkadaşların dediği gibi plakaya yapıştırdığın zaman aynadaki motosiklet neredeyse hiç gözükmicek. Ama yazı güzel olmuş renkli ve göz alıcı fark edilbilir.

canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı gkhnkzy adlı üyeden alıntı Mesajı göster

moruk şu imzanı bi düzeltsen he? imzanı takdir ediyorum ama tükrçe yazmışsın onu bi düzeltiver
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

gkhn yi ben de çıkartamadım :D 2 saat baktıktan sonra tmm dedim Hazır olan logo var ama ilelde kendi logomu kullanıcam dersen direk kullan hiç gkhn yazma.. Bozarsın..

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    moruk şu imzanı bi düzeltsen he? imzanı takdir ediyorum ama tükrçe yazmışsın onu bi düzeltiver
    sorma. benim facede de msnde de yıllardır bu yazar. aylarca ayarlarda imza seçeneğini göremedim. tam gördüm yazdım. sonra yalnış yazdığımı farkettim. şimdide imza seçeneğinde (düzelt) butonu yok kaldı öyle. yöneticilere mesaj yazıcam bunun hakkında

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:04 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:01 ----------

Alıntı okanco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gkhn yi ben de çıkartamadım :D 2 saat baktıktan sonra tmm dedim Hazır olan logo var ama ilelde kendi logomu kullanıcam dersen direk kullan hiç gkhn yazma.. Bozarsın..
    millet anlamıyo tamam ama sizin gibi motordaşlar gkhn logosunu nasıl çözemezsiniz anlamıyorum yaa

bu arada gkhn ve motosikletleri fark edin logoları ayrı ayrı yerlerde olacak. motosikletleri fark edin logosunda gkhn yazmayacak yani.. millet tekken zor anlıyo ikisi bir olsa hiç anlamaz

CİHAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 fazer ve ybr 125

98 Beygir.....

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    eee? ne var bunlarda? bildiğimiz gördüğümüz kullandığımız şeyler bunlar. biraz yaratıcı olsan...

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    bence güzel..ama plakaYA yapıştırmak için değil..afiş vs gibi bir yerde kullanılabilir..çok hoş olur bence..BENCE AFİŞ YAPIP:ALTINA DA (İZİN VERİLİRSE MT YÖNETİMDEN) MT YAZIN YOLLAYIN BENDE DAĞITAYIM KONYAYA YASAL ODUĞU SÜRECE..BU DA BAŞKA BAKIŞ AÇISI..adama demediğinizi bırakmadınız haŞİMDİ BİSÜRÜ ŞEY DERLER BUNUN ÜSTÜNE DE..

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    sayenizde plakaya bende düşünmüyorum artıkın 21.5" plazma takıcam plaka altına, reklam oynasın dursun farketsin sürücüler

ama logomun her türlü arkasındayım net ortamında yaymaya karar verdim. ve logom için başka fikirlerim daha var sergiowanni saygılar...

KadZe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    Bizde şöyle bir çalışma yapmıştık. Web sayfası linki gözükmüyor. Sanırım reklam gibi sıkıntı oluşturmaz.
    Araçların, motosiklet sürücülerinin farkına varması ve onların bu safhadan sonra birer motorcu dostu olduğunu gösteren bir sticker hazırlamıştık.

KADir ZEngin

Ne kadar hızlı gittiğini durman gerektiğinde anlarsın...

ahmetant - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xciting 250 i
    Bu Motosiklet.net çıkartmalarını nerden temin ediyosunuz?

Forumdan Uzaklaştırıldı

sa

Alıntı ahmetant adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motosiklet.net çıkartmalarını nerden temin ediyosunuz?
    [sıze="3"]arkadaşlar güzel bir düşünce ve çalışma tebrik ederim bu konuda motor sitelerine yazılar yazıp çıkartmalar hazırlatıp ve işi uygun arkadaşlarda gurublar oluşturup yakıt istasyonlarında arabalara yapıştırmak oto pazarlarında alış veriş merkezlerinde bilhassa bahar ayalarında çalışmalar yapmak çok faydalı olacaktır hazır geziler düzenlenirken yaz eglenceleri için bir araya gelindiğinde bu konuyu konuşup fikirler alınıp uygulamaya geçilimesini saglamak gerekir[/sıze]

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler