Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Forum üyeliğim ! yaşında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    kanuni deer 152
    14 mart 2009 da üye olmaya karar vermişim motosiklet.net camiasına . üzerinden tam 1 yıl geçmiş , birazcık daha fazla . 1 yıl içerisinde lise arkadaşlarımıda buldum yeni arkadaşlarda kazandım , öğrendim , dinledim , okudum , izledim nacizane 1 2 fikir verdim
    şimdi 1. yıl şerefine binbir zorlukla almayı başardığım ama şimdi beni yüzüstü bırakan kırmızı kızımın fotoğraflarını eklemeye çalışacam . umarım yapabilirim
    ilk fotoğraflar gayet sağlıklı olduğu günlerden , daha sonrakiler ise henüz çok taze conta yakıp yağı , suyu ,tuzu , biberi birbirine karıştırdığı bugüne ait
    halledecez ama endişe etmiyorum ...

bundan sonraki fotoğraflar tamirhanede çekildi . akan yağın renginden az çok tahmin edebilirsiniz hasarı

şimdilik bu kadar ilerlemeleri elimden geldiğince fotoğraflayıp eklemeye devam edeceğim .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Vay vay vay vay vay....

Şanslısınki yazın ortasında yaşamamışsın bunu.Durumunu bilmem ama,yerinde olsam tamirden çıkmasıyla elimden çıkması bir olurdu.

Neyse,umarım randıman alır Km'leri katlarsın...
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    kanuni deer 152
    elimden çıkacak ama yapılsın kendi binebileceğim duruma gelsin öyle satacağım . kimsenin arkamdan ah etmesini istemiyorum sonuçta bunu satıp yeni bir motosiklet alacağım kendime açıkçası tırsıyorum bela falan yeriz yapışır diye :D

place kıng - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MZ ETZ 251 ve OMİ FANATİK
    bence hiç endişelenme yapılır iyiki önceden anlamışın daha kötüsüde olabilirdi neyse kolay gelsin...
    Bartın Bana Dar Motorsikletim Yolları Açar

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler