Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

kaç km yol ezdik özlüyorum motorumu

Motovento
    REKLAM ALANI
    Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Orta okul birinci sınıftı köye gittik akrabamızın peugeot star olması lazımdı kırmızı renk ilk başta yanına gittim zorla üstüne çıktım ama bir korku sanki bir bayana çıkma teklif edicekmiş korkusuydu akrabamız çalıştırdı böyle avlunun içinde pır pır dönüyorum 1 hafta her gün saatlerce döndüm daha sonra köy içine çıkmaya başladım sürekli geziyorum sürekli lise son sınıfa kadar ehliyetsiz kapalı alanlarda çoğunlukla arkadaşlarımın motorunu sürdüm lise sonda babam dediki sana motor ehliyeti alalım kimlik gibi kullanırsın tabiki başına ne gelceğini bilmeden iyi dedik git gel ehliyeti aldık eeee baba motor :D olum motor tehlikeli haydaaa öyle böyle artık çıldırıyorum artçılığı meslek edinmiştim sürekli arkadaşlarımla artçı olarak gezilere katılıyordum şimdi ise üniversite son sınıf öğrencisiyim kaç tane motor değiştirdim inanın sayısını unuttum şimdi ise mondial zn 125 kullanıcısıyım kuş adasınamı gitmedik denizliden kefe yaylasına mı gitmedik şuan kıbrıstayım 2 ay geçti kendi motorumu ekipmanımı okadar çok özledim ki size anlatamam hayatımda 4 şey vardır ailem motorum arkadaşlarım ve mt ..... inanın bana bazen rüzgarı hissetmek bile insanı rahatlatıyor sanki motorumla yol alıyormuşum gibi oluyor bi aşktır bizimkisi sürecek .....

Tüm mt ailesine sevgilerimle okay şen

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sadeceo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    200 cc abooovv ...
    kardeşim sen kop gel bak daha neler yapıcaz

rEnE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Comfirmation Bias

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Skoda Fabia Elegance ; CBF150
    Yaw sen motoru kıbrısa götürsene.Orda bol bol gezersin gezi yazıları hazırlarsın.Biz de kıbrısı tanımış oluruz.Karadeniz turuna çıkanlar , toroslarda gezenler , akdeniz turuna çıkanlar sııldık artık bunlardan.Kıbrısı gez de biz de değişik yerler görelim.

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı Lifeisgood adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaw sen motoru kıbrısa götürsene.Orda bol bol gezersin gezi yazıları hazırlarsın.Biz de kıbrısı tanımış oluruz.Karadeniz turuna çıkanlar , toroslarda gezenler , akdeniz turuna çıkanlar sııldık artık bunlardan.Kıbrısı gez de biz de değişik yerler görelim.

denizliden kıbrısa sadece vergiler vs 1000 tl civarı bi ücret tutuyor az kaldı zaten bu yaz bitiyor gibi ama çok özledim yha

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    en kısa zamanda motoruna kavuşman dileğiyle bilirim o hasreti zor zor

Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    en kısa zamanda motoruna kavuşman dileğiyle bilirim o hasreti zor zor
    teşekkür ederim çok başka bi duyguymuş bu ara çok pis bunalım modu oldum yha

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler