Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Bu hız bizi öldürür !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    http://videonuz.ensonhaber.com/izle/...z-bizi-oldurur

yukarıdaki video zaten herşeyi anlatıyor ..
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Haber olması güzel ama sebebini ve istenileni tam olarak belirtmemişler gibi. Sanki otobüsün kamyonun hız sınır fazla biz onu şikayet ediyormuşuz gibi olmuş. Onların limiti mühim değil versinler bize 140-150 gerisi ne yaparsa yapsın:D.

Bir de haberin sonunda 250+ bir hızla sol şeritten yırta yırta gelen bir eleman olsaymış çok bomba olurmuş

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Hazır açılım yapılırken bi açılımda bize yapsalar çok iyi olur aslında.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Aragorn78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600F
    Bravo, takdir edilecek , ses getiren bir girisim

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Kamyon beni geçince türbülans oluyor.

Başka bir SS geçince hortum çıktı sanıyorum.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Motosikleti
    My Kawa..
    80 km.. vayy bee olaya bak..

şimdi RR lar SS ler napıcak hemen sanayiye gidiyosunuz limitör koyduruyosunuz makineye 80 km geçmicek şekilde kalan 2-3-4-5-6 ncı vitesleride çıkarttırın yerine başka bi aksesuar alırsınız..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kamyon beni geçince türbülans oluyor.

Başka bir SS geçince hortum çıktı sanıyorum.
    Ona bende koptum ya, gidiş geliş yolda kendi basarken karşıdan kamyon,tır ya da otobüs gelse uçup gidecek demekki. Motosiklet kullanmaya dün başladım çok şikayetçiyim de demiştir de makaslamışlardır montajda

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Desene yakında limitlerimiz değişecek
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    haber yapmaları gerçekten güzel olmuş emeği geçenlere teşekkür borçluyuz
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

zenon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda nc700xa
    Endroklubunu bu girişimi icin tebrik ediyorum ama sanki kamyon 90 yapıyor bizede 90 verin gibi olmuş bende arabaların hız limitleri ile aynı olmalı.
    Ötenazi hakkımı yaşayarak kullanıyorum. Z @ B ! T
    Gideceği yeri bilmeyene hiç bir GPS yardımcı olmaz!...

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    kullandığım motor 4 silindir 600 cc ve 98 beygir. bu motorun TÜRKİYE'ye girişinde, satışında, ruhsatlandırılmasında herhangi bir sorun çıkmıyor ancak iş karayollarında sürme işine gelince "durun" diyorlar. "sen motorlu bisiklet veya motorsikletsin. senin hızın ancak 70 km/sa %10 da iltimasla 77 km/sa olabilir ancak. karayollarında diğer araçlara verdiğim hız limitlerinden daha aşağıda bir araçsın sen. sen ve sürücülerin ölüme mahkum şeytan icadı ve sürücüleridir. sen ve gibilerin yaşama hakkı yoktur ve olmayacaktır." deniliyor.
    şimdi soruyorum sizlere en iyi ve güçlü motorları bırakın hepimiz 100 - 125 cc motorlarla başladık bu işe, bu denge işini bisikletle öğrenmeye başladık, bize yeterli hız sınırlarını vermezlerse zaten zor olan işimizi daha da zor hale getirmeyecekler mi. zaten daha evrimleşememiş 4 ve daha üstü tekere haiz araçlardan yeterince çekiyoruz, kaçabilmek için gaz açıyoruz. bu limitlerle her an ceza kesilme korkusunu zaten yaşıyoruz. evrimleşememişlerin altında kalıp hayatımla kumar oynayacağıma gaz açıp tehlikeden uzaklaşıyorum. ceza yesem de en azından yaşıyorum.
    ama artık ne cebimle ne de hayatımla ilgili kumar oynamak istemiyorum. gereğinin de yerine getirilebilmesi için elimden geleni yapmaya gayret ediyorum.
    saygılar.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

kullandığım motor 4 silindir 600 cc ve 98 beygir. bu motorun TÜRKİYE'ye girişinde, satışında, ruhsatlandırılmasında herhangi bir sorun çıkmıyor ancak iş karayollarında sürme işine gelince "durun" diyorlar. "sen motorlu bisiklet veya motorsikletsin. senin hızın ancak 70 km/sa %10 da iltimasla 77 km/sa olabilir ancak. karayollarında diğer araçlara verdiğim hız limitlerinden daha aşağıda bir araçsın sen. sen ve sürücülerin ölüme mahkum şeytan icadı ve sürücüleridir. sen ve gibilerin yaşama hakkı yoktur ve olmayacaktır." deniliyor.
    şimdi soruyorum sizlere en iyi ve güçlü motorları bırakın hepimiz 100 - 125 cc motorlarla başladık bu işe, bu denge işini bisikletle öğrenmeye başladık, bize yeterli hız sınırlarını vermezlerse zaten zor olan işimizi daha da zor hale getirmeyecekler mi. zaten daha evrimleşememiş 4 ve daha üstü tekere haiz araçlardan yeterince çekiyoruz, kaçabilmek için gaz açıyoruz. bu limitlerle her an ceza kesilme korkusunu zaten yaşıyoruz. evrimleşememişlerin altında kalıp hayatımla kumar oynayacağıma gaz açıp tehlikeden uzaklaşıyorum. ceza yesem de en azından yaşıyorum.
    ama artık ne cebimle ne de hayatımla ilgili kumar oynamak istemiyorum. gereğinin de yerine getirilebilmesi için elimden geleni yapmaya gayret ediyorum.
    saygılar.

Kesinlikle katılıyorum
    Hasta La Victoria Siempre ! :cat::cat:

Forumdan Uzaklaştırıldı
    tüü kafirler motosiklete binmek haramdır bilmiyor musunuz : )

muzaffer1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2010 CBF1000F
    Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tüü kafirler motosiklete binmek haramdır bilmiyor musunuz : )
    Yoksa ciğere ulaşamadınmı
    Denildiği kadar okumayan bir toplum değiliz. ErkekIer bildiğini okuyor, kadınlar da canına okuyor

tolgada - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    shadow 750 - Vfr 800
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hazır açılım yapılırken bi açılımda bize yapsalar çok iyi olur aslında.

Motorcular için şu anki uygulama, "aşağı tükürsen sakal (hız limitlerine uy ama kamyon ve maganda otomobil sürücülerinin oyuncağı ol), yukarı tükürsen bıyık (kaçarken hız limitini aştığın için yakalanırsan okkalı ceza hazır) hesabındaki gibi. Omicron nikli üyeye kesinlikle katılıyorum. Yasada yapılacak değişikliğin etraflıca düşünülmesi, motorcuların da fikrinin sorulması gerekir. Ama bu örümcek kafalılarla nereye varılır? Bunu bekleyip göreceğiz. Ama beklerken de boş durmamak gerek. Çalışmayı hazırlayıp bize sunanlara teşekkürler.

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu hayati sorunun bilinen bir medya kuruluşunda haber olarak yer bulması çok sevindirici bence. Uygulamalı olarak gayet güzel açıklanması da oldukça yerinde olmuş. Darısı gerekli düzenlemenin yapıldığı sevinçli haberlere inşallah.

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Kural ihlali yapıcaz mecbur bu kanunu çıkartan adama motosikletin ne olduğunu sorsana hayatında seleye dahi oturmuşmu??....kimlerin eline kaldık ya...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı muzaffer1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yoksa ciğere ulaşamadınmı
    öyle dicene gel kardesim şu motosikleti birazcık da sen kullan , al mıncıkla tekmele düşür kır canın sağolsun desene ... ama gün gelecek yanından vızt diye geçtiğimde bir zamanlar sefil ama gururlu bi genç vardı diceksin ...

alkadras - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Versys 650
    Gündeme gelmesi de bi adımdır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler