Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Bu hız bizi öldürür !!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Yaşamak için 300 yapın diyorum kimse dinlemiyo beni, hele şükür beni anlayanlar çıkmaya başladı.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaşamak için 300 yapın diyorum kimse dinlemiyo beni, hele şükür beni anlayanlar çıkmaya başladı.
    katılıyorum .. ama 300 diil. tafikte seyir diger araçlardan hizlı olmalıdır.. kurallara uyunca yada şeritte yavaş seyrederken hep sıkıntya düşüyorum .. mutlaka biri çıkıyo yada işey oluyo
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum .. ama 300 diil. tafikte seyir diger araçlardan hizlı olmalıdır.. kurallara uyunca yada şeritte yavaş seyrederken hep sıkıntya düşüyorum .. mutlaka biri çıkıyo yada işey oluyo
    En son 280'e düşerim aşası valla olmaz, 6. vitesin başlangıç maliyeti bile 250 cıks yok kurtarmaz abi...

Motosikleti
    En son 280'e düşerim aşası valla olmaz, 6. vitesin başlangıç maliyeti bile 250 cıks yok kurtarmaz abi...
    seni emine havale ediyorum :D 20 ile patla emi :D
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

seni emine havale ediyorum :D 20 ile patla emi :D
    Patlamadığımı ne biliyosun. Fuarda sürtündüydü şelepsis.

Gerçekten öyle.. İnş. en kısa zamanda hız sınırı değişir..

Motosikleti
    , yamaha ybr125 (2005) di, Bajaj 125ST (2015) oldu
    alet cantanızda bir adet amerikan yapımı tek borulu ateşlemeye hazır bazuka bulundurun (mümküne iki) eğer baktınız sorun oluyor ceza da yemek istemiyorsunuz arkcınız varsa söyleyin ona cıkarsın bazukayı ucursun kamyonu yola devam sonra kim sıkıstırabiliyor motorluyu hadi bakalım.

ha arkciniz yoksa "önce güvenlik" tabiki sağa cekin bazukayı kullanın yolunuza güvenle devam ediniz.

Bazukanın üzerine itfaiye numarası yazarsanızda iyi olabilir.

Motosikleti
    Patlamadığımı ne biliyosun. Fuarda sürtündüydü şelepsis.
    sen ve emin bonnie & clyde gibisiniz
    Drift Religion

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Bari motosikletlerin trafige cikmasini da yasaklasinlar....
    RIDE or DIE

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)
    büyük helişme haberimiz yapılmış gelişme var ülkemizde

Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    RR zaten 1 de 79 km/h yapıyo. geri kalan 5 vitese gerek yok

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RacingHaRd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    RR zaten 1 de 79 km/h yapıyo. geri kalan 5 vitese gerek yok
    Ne 79'u? 1. vites 120.

Motosikleti
    Honda CBR 600F6
    Alıntı Omicron adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kullandığım motor 4 silindir 600 cc ve 98 beygir. bu motorun TÜRKİYE'ye girişinde, satışında, ruhsatlandırılmasında herhangi bir sorun çıkmıyor ancak iş karayollarında sürme işine gelince "durun" diyorlar. "sen motorlu bisiklet veya motorsikletsin. senin hızın ancak 70 km/sa %10 da iltimasla 77 km/sa olabilir ancak. karayollarında diğer araçlara verdiğim hız limitlerinden daha aşağıda bir araçsın sen. sen ve sürücülerin ölüme mahkum şeytan icadı ve sürücüleridir. sen ve gibilerin yaşama hakkı yoktur ve olmayacaktır." deniliyor.
    şimdi soruyorum sizlere en iyi ve güçlü motorları bırakın hepimiz 100 - 125 cc motorlarla başladık bu işe, bu denge işini bisikletle öğrenmeye başladık, bize yeterli hız sınırlarını vermezlerse zaten zor olan işimizi daha da zor hale getirmeyecekler mi. zaten daha evrimleşememiş 4 ve daha üstü tekere haiz araçlardan yeterince çekiyoruz, kaçabilmek için gaz açıyoruz. bu limitlerle her an ceza kesilme korkusunu zaten yaşıyoruz. evrimleşememişlerin altında kalıp hayatımla kumar oynayacağıma gaz açıp tehlikeden uzaklaşıyorum. ceza yesem de en azından yaşıyorum.
    ama artık ne cebimle ne de hayatımla ilgili kumar oynamak istemiyorum. gereğinin de yerine getirilebilmesi için elimden geleni yapmaya gayret ediyorum.
    saygılar.
    KArdeşim tamamen katılıyorum antalyada yaşıyorum bende ve antalyada şu aralar o kadar trafik canavarı varki anlatamam benim motorum 125 lik max hızı zaten 120 artık motora gaz basmaktan bıktım direk sağa çekiyorum geçiyolar sonra yoluma dewam edyorum bıktım çünkü yeter ya bu ne hızlı gitsen 10 mt ilerde polis durdurup cezayı kösüyo yavaş gitsen trafiktekiler kornaya sellektöre asılıyo buna bi dur demek gerekiyo artık tüm motorcular olarak bi ayaklanmamı çıkarsak nasıl olur ?
    [COLOR="Cyan"][B]
    Facebook grubumuz: ''MT ANTALYA''
    MSN Grubumuz: mgroup317122[/B][/COLOR]

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Hız kontrolden cıkarsa cok kişiyi oldurur...
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

Motosikleti
    madem bu üratlere mahkumuz .. türkiyeye sadece honda cup getirsinler.. onlara binelim.. 50 ssene önceki kurallara mahkum oluyoruz.. bu devran düzelir ama biz göremeyecegiz ..
    Drift Religion

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    madem bu üratlere mahkumuz .. türkiyeye sadece honda cup getirsinler.. onlara binelim.. 50 ssene önceki kurallara mahkum oluyoruz.. bu devran düzelir ama biz göremeyecegiz ..
    Yamaha getirsinler hondayı napıcaz

Peki benden bi soru, nedir olması gereken yasal hız???
    GKN MOTORS

Motosikleti
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yamaha getirsinler hondayı napıcaz

Peki benden bi soru, nedir olması gereken yasal hız???
    130 150 arası uygundur diye düşünebilininir .. şahsi fikrimdir..
    Drift Religion

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    otomobillere verilen hız sınırları yeterlı olacaktır inancındayım. sonuçta karayollarında yarış yapmıyoruz.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

Denizli İl Temsilcisi BLACK_ICE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha YZF r125 2014
    yha bırakın 80 ini ben şehir içinde arkamdan hızlı git diye belediye otobüsü sıkıştırdı naptım biliyomusunuz 10 km yhe düştüm 60 dan 3 km boyunca 10 la gittim sonra o beni solladı ama gidon böyle otobüse değdi değcek ben tekrar solladım solda karakol vardı kestim otobüsün önünü ordada önünde yunuzlar vardı karakolun onlarda sağolsun koştu geldi anlattım bastılar bütün cezaları şimdi diceksiniz bunun konumuzla ne alakası var biz hızlı gitsekde sıkıştırıyolar yavaş gitsekde artık motorceketinin cebine 4 tane buji koydum napıyım artık en son çare bu pufffff.

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı BLACK_ICE adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yha bırakın 80 ini ben şehir içinde arkamdan hızlı git diye belediye otobüsü sıkıştırdı naptım biliyomusunuz 10 km yhe düştüm 60 dan 3 km boyunca 10 la gittim sonra o beni solladı ama gidon böyle otobüse değdi değcek ben tekrar solladım solda karakol vardı kestim otobüsün önünü ordada önünde yunuzlar vardı karakolun onlarda sağolsun koştu geldi anlattım bastılar bütün cezaları şimdi diceksiniz bunun konumuzla ne alakası var biz hızlı gitsekde sıkıştırıyolar yavaş gitsekde artık motorceketinin cebine 4 tane buji koydum napıyım artık en son çare bu pufffff.
    Abooo. Bujici gelmiş millet kaçın! Topik patlar artık. Geçmişte böyle bi buji muhabbeti olmuştu varmıdır hatırlayan bilmem çok bombaydı. Bilmeyene söyleyim bu bujiler atınca patlıyan cinsten. Yani koca otobüse buji atsan ne olur demeyin atıyosunuz patlıyo. Kabooom olayı.

Kardeş bi de buji beleşse bi çift cr9 da bana gönderirmisin? 2000km sora deiştirecem

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler