Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kymco Activ-100 Nasıldır ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    KUBA - RAINBOW-100 CUB
    Selam arkadaşlar. Şu anda Mondial 100UKH kullanıyorum. 3200 km de motorum, çok memnunum ama Kymco yu da çok beğendim. Mondiyi satıp bunu almak istiyorum. Kymco hakkında bilgim var. Kaliteli bir firma olduğunu ve 100000 garantisi verebilen yegane firma olduğunu biliyorum. Fakat bu motor hakkında hiç bilgi bulamadım. Mondiyi satıp Kymco almaya değer mi ? Activ 100 ü gören kullanan varsa bilgilerini paylaşırsa çok memnun olurum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:32 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:11 ----------

Motor bu.
    Motosiklet = Özgürlük

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hckc_55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cheeta CT-150-T3
    Bildiğim kadarıyla;activ 100 sadece kymco tr sitesinde mevcut.kymco kendi sitesinde böyle bir motor göremedim.Acaba Türkiye için özel üretilen bir motosiklet mi? Bu modeli kullanan veya kymco CUP larda tecrübe ile sabit bilgisi olan varsa görüş paylaşımını bekliyoruz.Mesela yakıt tasarrufu ne durumda? malzeme kalitesi ve çekiş gücü yeterli mi? servis ağında yedek parçalarda sorun yaşanıyormu? Kymco.tr'de 2,532 TL ? Verilen ücretin hakkını veriyormu? Vergiden muaf mı? Hız kaç km? yüksek hızda titreşim çinli modeller kadar rahatsız edici mi? Vites geçişleri rahat mı? Fren sistemi yeterli mi?

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı hckc_55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bildiğim kadarıyla;activ 100 sadece kymco tr sitesinde mevcut.kymco kendi sitesinde böyle bir motor göremedim.Acaba Türkiye için özel üretilen bir motosiklet mi? Bu modeli kullanan veya kymco CUP larda tecrübe ile sabit bilgisi olan varsa görüş paylaşımını bekliyoruz.Mesela yakıt tasarrufu ne durumda? malzeme kalitesi ve çekiş gücü yeterli mi? servis ağında yedek parçalarda sorun yaşanıyormu? Kymco.tr'de 2,532 TL ? Verilen ücretin hakkını veriyormu? Vergiden muaf mı? Hız kaç km? yüksek hızda titreşim çinli modeller kadar rahatsız edici mi? Vites geçişleri rahat mı? Fren sistemi yeterli mi?
    vites geçişleri rahat vibrasyon da ÇİN li cub lar kadar var PARASININ HAKKINI VERİR çünkü kymco kaliteli motosikletler yapıyor benzin sarfiyatı ise diğer 100 cc cub lardan farklı değil aslında sorunsuzluk için çinli cub tan fazla para verilir en azından sağı solu patlamaz çatlamaz kafan rahat olur fakat malesef vibrasyon var tek eksi yönü bu olsa gerek
    hayat bir savaştır tek silahın aklın ve inancındır

hckc_55 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cheeta CT-150-T3
    F54 bilgi için tşk.Samsunda 1 bayii var kymco satan o da daha satmıyormuş.Garantili olan parçadan para istedikleri ve sıkıntı çıkarttıkları için daha satmayacaklarını söylediler.Şimdi aynı bayii yuki mondial v.s. satıyor...

neocasarea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    activ 100 kullanan arkadaslar var mi acaba forumda. Guzel bi makinaya benziyor yardimlarinizi bekliyorum..

I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    2800 para o motora çok.alt tarafı 97 cc cup.
    ♡ Đг¡ƒŧąşк ♡

Alıntı I.Love.Drift adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2800 para o motora çok.alt tarafı 97 cc cup.
    degerli arkadasim ikinci el almayi dusunuyorum 2000 lira 7000 de.

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    eğer o kadar para vereceksen bence biraz daha koy ybr al bence ybr cub motordan daha konforlu yedek parçası ucuz uzun yolda yakıtlar aynı oturuş pozisyonu vs herşeyi ile güzel

bu ybr yi zorla alcaz zaten

yamyamaha - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kymco Xciting500 geti gy 200 ( skygo ) & cbf 150
    kullanan arkadaşım var. amatisörün sertli dışında şikayeti yok.
    bu arada yanlışlık olmasın 100000 km garanti vermiyorlar. 100000 km motor ömürleri var garanti motoruna göre değişir. 2 yıl veya 30000 km diye biliyorum.

I.Love.Drift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 MH Drift
    Alıntı F54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eğer o kadar para vereceksen bence biraz daha koy ybr al bence ybr cub motordan daha konforlu yedek parçası ucuz uzun yolda yakıtlar aynı oturuş pozisyonu vs herşeyi ile güzel
    hiç olmadı drift var mcx var.boş motor degil bunlar.cup diyorsun.köydemi yaşıyosun?
    ♡ Đг¡ƒŧąşк ♡

Motosikleti
    tercih meselesi.bir cuval patetesi ortaya koy. bir karpuzuda koltugunun altına al git. bunu cupla rahat yaparsın. depraj derdi olmadıgından tercih ediliyor.

masllah cup boyle canavar yani ;)

Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Alıntı yamyamaha adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tercih meselesi.bir cuval patetesi ortaya koy. bir karpuzuda koltugunun altına al git. bunu cupla rahat yaparsın. depraj derdi olmadıgından tercih ediliyor.
    bende arka çanta ile arama bi çuval odun koyuyordum kışın yanlız benim motor ybr

Motosikleti
    o senin koydugun cuvalı zaten koymuştuk arkaya, ben öne konulan cuvala dikkat çekmek istedim.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler