Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

LIFAN Discovery150

Motovento
    REKLAM ALANI
    6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    LİFAN Dıscovery150 Nasıl Bir Motordur? İlk Motorumu Alıcam Bu Motosikleti Dergide Gördüm Hoşuma Gitti;Fakat Hiç Canlı Canlı Görmedim Yardımlarınızı,Yorumlarınızı Bekliyorum Şimdiden Teşekkürler http://www.lifan.com.tr

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Ben de dergide okumuştum testini,Motor On'du galiba,Lifan'sa alınır.
    Bunları da değerlendir mutlaka!!!
    http://www.motosiklet.net/forum/sati...yat-dustu.html

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    CRUİSER 400 VAR... Bayıldım valla,ama fiyat yazmıyor:(

6PaTLaR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya AS 150T-19A, Lifan LF200 GY6, Hero Karizma R
    Sağolun Arkadaşlar da Daha Fazla Teknik Yorum Lütfen. . .

Motosikleti
    lifan
    lifan discovery gayet iyi bi motordur istanbulda bi lifan bayisine gidersen görebilirsin lastikleri denge açısından kalınlaştırılmıştır göstergeleri mükemmel yapmışlar yarış motoru tarzı ayrıca şaseleri çok kuvvetli deneme sürüşü esnasında 3.5 saat tam gaz sürüş yapılmış..
    [COLOR="Red"][B]---LIFAN---[/B][/COLOR]

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    cub olanı hariç gerisi yaramaz
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    lifan
    niye yaramaz lifanın yeni scooter ını inceledinmi

Motosikleti
    Alıntı resemmakine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye yaramaz lifanın yeni scooter ını inceledinmi
    incelememe gerek yok hocam bas bas bağırıyor zaten

farklı bişey görsem inan söylerim
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    lifan
    ben şuan lifan lf125 eagle (scooter) kullanıcısıyım 0km aldım akrabamın süper marketi var ortalama günde 30 - 50km yol yapıyor.ben kullanamadıgım için oraya verdim.yaklasık 2 ay önce aldım rolantide çalışıp çalışmadını bile anlayamıyorsun.şunuda söliyim 2 gün önce ön çamurlugunu kırdım.motoru aldıgım yerden çamurlugu alıp kendim değiştirdim dün.yani hiç birşekilde yedek parça sıkıntısıda yok.ve son bir şey daha bu motosikletler türkiye ye girmeden önce 35 farklı sağlamlık testinden geçiyor.yanlış anlaşaılmasın motorlar burada montajlanmıyor.fabrika bu ürünleri türkiyede üretebilmek için bu testlere girmek zorunda.kısacası sana tek önerebileceğim ; en yakın LİFAN bayisine gidip motorları gerçekten görmen.bunu yaparsan sölediklerimi çok iyi anlarsın kardeşim...

Motosikleti
    Alıntı resemmakine adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben şuan lifan lf125 eagle (scooter) kullanıcısıyım 0km aldım akrabamın süper marketi var ortalama günde 30 - 50km yol yapıyor.ben kullanamadıgım için oraya verdim.yaklasık 2 ay önce aldım rolantide çalışıp çalışmadını bile anlayamıyorsun.şunuda söliyim 2 gün önce ön çamurlugunu kırdım.motoru aldıgım yerden çamurlugu alıp kendim değiştirdim dün.yani hiç birşekilde yedek parça sıkıntısıda yok.ve son bir şey daha bu motosikletler türkiye ye girmeden önce 35 farklı sağlamlık testinden geçiyor.yanlış anlaşaılmasın motorlar burada montajlanmıyor.fabrika bu ürünleri türkiyede üretebilmek için bu testlere girmek zorunda.kısacası sana tek önerebileceğim ; en yakın LİFAN bayisine gidip motorları gerçekten görmen.bunu yaparsan sölediklerimi çok iyi anlarsın kardeşim...
    allah kaza bela vermesin kardeşim yolun açık olsun, mutluysan gerisi boş

Ben Lifan 150j -9j Kullanicisiyim 2010 model 20.08.2010 tarihinde aldım motoru motor cok saglam kesınlıkle tıtreme yok oldukca cekıslı ve guclu bı motor 15lt depsou yedek deposu 2,5lt alıyor 2,5 yedek depoyla 100km yaptim az yakıyor. mondıal ve belderia motorlar bu motorla yarisamazlar motorda ruzgara karsi kafa dengesi cok ıyı ayarlanmıs ınsanı yormuyor seside cok guzel cıkıyor 2011 de daha yenı modelleri cıkacak ama bu motoru alacakalra soyluyorum korkmadan alabılırsınız 140 gosterge var motorda ve ben 140ıda vurdum ınanmayanlar olabilir http://www.izlesene.com/video/lifan-150-hiz/2856241 burdan bakabılırler motor super ya ybr ıle yarısırım rampada arazide duz yolda ybr 140 yapamaz

extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    fiyatı nasıl_?

krd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İlk motorum BISAN LIFAN250CC roadstar... 2006 model 2010 mart ta sıfır aldım 4bin km yi geçtim bakımlarını düzenli yaptırdım çok dengeli temiz çalışan oturaklı bir motor hiç bir sorun çıkarmadı gayet güzel hala biniyorum ve hiç bir zaman satmayı düşünmüyorum. Gönül rahatlığıyla lifan motoru tavsiye ederim.

fiyati 2700 tl peşin aldım abi motor saglam güclü mondial 150hk ile yaristim Sym xs125 ilede ama viz geldiler 140 gostergede 140 yaptim izlediysen

Motosikleti
    09YBR125, 08DYLAN
    işte size lifan discovery sıfır 2700 ikinci eli 3000 bide adam yazmış pazarlık payı var diye. bide olmasaydı.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...promotion_chva

necathan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora 200 Tiger
    Kardeşim şuan benim kullandığım motosiklet bu 8000 km de filan yakıtı gerçekten hiç hesaplamadım gidişi iyi redline yapmadan 100 filan rahat görüyo titreşimide gerçekten az. Arka tekerlek 16 jant ve biraz daha yanaklı lastik seni bilmem ama ben genelde stablize bi yolda gittiğim için süper Almanı tavsiye ederim .Bi iki fotoğrafını gösterim.

Uploaded with ImageShack.us

Motosikletine binmek için acele et ama bindikten sonra etme ...

benim motorun aynisi gercekten super bi motor gecen 140 yaptim titretme az degil ttireme sifir seside gayet hos yaris motoru tipi yapmıslar suan 4000 km deyim daha tık demedı alıcaklara tavsiye ederim Yamaha Ybr125 ile rampada yaristim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:07 ----------

Necethan Sana bi kac sorum olacak 1.En son kac vurdun 2. Yan koruma barlarinidakı ısıgı nasıl yaptin.3 Senin Depo altında ön grenajlarin yok onalri taktir daha guzel oluyor.4 Depo gostergen calsııyormu bunlari yanitlarmisin

Motosikleti
    Arora 200 Tiger
    Alıntı asi_kral58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motorun aynisi gercekten super bi motor gecen 140 yaptim titretme az degil ttireme sifir seside gayet hos yaris motoru tipi yapmıslar suan 4000 km deyim daha tık demedı alıcaklara tavsiye ederim Yamaha Ybr125 ile rampada yaristim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:07 ----------

Necethan Sana bi kac sorum olacak 1.En son kac vurdun 2. Yan koruma barlarinidakı ısıgı nasıl yaptin.3 Senin Depo altında ön grenajlarin yok onalri taktir daha guzel oluyor.4 Depo gostergen calsııyormu bunlari yanitlarmisin
    kardeş en son 130 gördüm. koruma demirlerindeki ışıkları yeni hat çekip röleye bağlayıp bi de ayrı düğme koydum parklara bağladım direk aküden çekmesin diye . depo altındaki granajlarıda en yakın zamanda alıcam kısmetse yakıt göstergesi de biraz yanlış olsada çalışıyo mesela E de iken 50 km sonra yedeğe düşüyorum. Ha bi de asi_kral58 in dediği gibi yarış motoru tarzı gerçekten gidon diğer motorlara hiç benzemiyo alçak baya biraz geri çekip kendini depoya kapanabiliyosun .

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:09 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:58 ----------

Uploaded with ImageShack.us

Senin motorun Egzos Korumasi Yok senmi cikardin Sym ile kıyaslasan hangisini alirdin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:25 ----------

neceyhan eklermisin Tyler.58@hotmail.com

Motosikleti
    Arora 200 Tiger
    Alıntı asi_kral58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Senin motorun Egzos Korumasi Yok senmi cikardin Sym ile kıyaslasan hangisini alirdin

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:25 ----------

neceyhan eklermisin Tyler.58@hotmail.com
    2 kaza atlattım ben bu motorla o zaman koptu bende takmadım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:59 ----------

Sym yi bilmiyorum kardeşim ama ben motorumdan kolay kolay vazgeçmem tabiki lifan.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler