Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kauçuk karakterli, soft-dolgu dizlik malzemesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    Arkadaşlar,

Mevcut dizlikler pantolon altında ve moto botuyla çok rahatsız ediyor. Keza dizliğin alt tarafı botun içine de girince tam bir diz üstüne kadar tek parça bacak oluyor ki bu durumda virajda motordan sarkmak imkansız.

Diğer taraftan montlarda kullanılan (omuz-dirsek) malzemeler kadar sert cisimle çarpışma halinde mukavemet sahibi değiller. Kalınlık ve sertlik bunda tabii ki en önemli etken.

Benim sorunum montlarda kullanılan malzemelerin yurtdışında dizlik için olanları da var ama Türkiye'de bulamadım. Hatta fuarda görüştüğüm işletme sahipleri daha önce getirdikleri halde talep görmediğinden uzak durduklarını beyan ettiler.

Aşağıda ne demek istediğimin daha iyi anlaşılması için ürüne ait yurt dışı satış web linki veriyorum.

Burada buna benzer ürün bulunduğunu ve bilgisini verebilecek olan varsa şimdiden teşekkürler.

http://www.cloveritalia.com/Merchant...tegory_Code=P3

not: "knee protector" olarak ifade edilen üründür. google görseller de knee protector yazarsanız farklı modellerini de görebilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Kadıköy hasanpaşada motamax te çeşitli ürünler var yada heıne gerıche mağazası var hemen yanında oraya bak istersen

1-iki mağazadada fiyatlar çok uygun
    2-malları çok kaliteli.

Selamlar.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler