Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

motor almak istiyorum fakat param yok önerileriniz neler?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    AS 200-GY-2
    para biriktirmeye devam alırsın ben öle yaptım ama aldığım motor mağzemesi kasktır mont dizlik eldiven pantolan ıvır zıvır motor dan fazla dudtu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Zs 200 Gy-2
    Benim fikrim şudur;

Eğer aile istemiyorsa zaten her motosiklete binişinde akılları sende kalacaktır,sen de bunun ağırlığı üzerindeyken bindiğin motosikletten keyif alamazsın.

Hele bir de tatsız bir durum yaşarsan,(düşme,kaza gibi) Allah göstermesin,

Bir daha motorun "m" sini demeden konuyu kapatmak durumunda kalabilirsin...

Yerinde olsam kredi kartı borçlarına ve motosiklete eşit miktarda para ayırıp yavaş yavaş para biriktirir,bir yandan da borcu kapatırım.

Sonrası da kısmettir...

Mesela ben ne zaman uzun yol yapmak istesem tepki alırım ve zar zor ikna ederim...

CBR700F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Marauder
    Alıntı erdemgc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    peki şöyle söyleyeyim. elimde 6000 tl nakit var ve hyosung gt250 r almak istediğimi söyledim. o zaman sıcak bakar mısın? al der misin? (motorun marka veya modeli önemli değil)
    hyosungun piyasasını bilmiyorum fakat bütcene uyuyorsa masrafları dahil al tabiki.
    Bu krallığın tacı kask , tahtıda motordur.
    "htmetin"

erdemgc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    daha ilk önce ilk motorumu babam almıştı 99 yılında. henüz 10 yaşındaydım. o zaman aklı bende kalmıyorsa şimdi hiç kalmıyordur. 2007 ye kadar motor sürüyordum aktif olarak. fakat şu son 3 senedir sürekli kullanamıyorum. ama artık uzun yollar yapıyorum. ve hepsinden babam haberdar. o yüzden sizin de söylediğiniz gibi yavaş yavaş borç kapatacağım. nisan ayında durum değerlendirmesi yapacağım tekrar.

isa uludaş;

benim motor malzemelerim mevcut. kaskım, montum, dizliğim ve eldivenlerim...

Motosikleti
    AS 200-GY-2
    para biriktirmeye devam alırsın ben öle yaptım ama aldığım motor mağzemesi kasktır mont dizlik eldiven pantolan ıvır zıvır motor dan fazla dudtu

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı isa uludaş adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum bi yazdigini bir daha yazmana gerek yok Herkez tek seferde anlayacak kapasitede
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    valla kılı kılı alıcaksın benzin var görüyoruz her gün zam geliyor bence biraz biriktir bekle
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

Motosikleti
    kanunı 125 t
    dostum herseyden cok ıstıyorsan borcun bıtene kadar cımrıles.hedefını secmıssın sadece sabırlı olmanı tavsıye edıyorum.

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Iktidar partisine uye ol.
    Gerisi çorap sökügü gibi gelir.
    Motorun simdiden hayirli olsun.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

Aramızda para topluyoruz sana moıtor alacaz

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    KARDESIM BENIM YAZDIGIM YORUMU IYI OKU CUNKU SADECE SEN AYNI DURUMDA DEGILSIN SENI COK RAHAT ANLIYORUM KENDIMI SOLE ANLATAYIM

BENIMDE KREDI KARTIM VE 500 TL BORCUM VAR ONUN YANINDA EHLIYETIM FILANDA YK NET ACIKTA 200 TL PARAM VAR HAZIRDA SENIN GIBI !!!!!

ARTIK DAYANAMIYORDUM BENDE BENIMDE HAYALIM GT 250 R YDI BAKTIM KI OLMICAK YETMICEK NE YAPSAM HAYALIMIN BI SURELIGINE CCsini KUCULTTUM

o arada 2010 ybr ler cıktı bazı magzalar taksıt le verıyor hemde 163 lıraya!!!!

HAFTAYA YBR 125 ALACAGIM NASIL MI

ELIMDE BI CUB MOTOSIKLETIM VAR ONU SATTIM KREDI KARTI BORCUMU VE EHLIYETIMI BUNUNLA halledecıgım

bu magazaların yaptıgı kredı ımkanı ıle ıns haftaya elımde motorum olcak

tavsıyem benım gıbı yap

kım ne derse desın oldu bıttıye getır gonlunce mutlu yasa sonucta hayata 1 defa gelıyosun

bırak coq ;makınacı;ve dalga gecen dıger arkdaslar dalga gecsın sen yuregının sesını dınle

SENIN DURUMUNDA BENDE OLDUGUM ICIN KESKE ELIMDE OLSADA YARDIM ETSEM CUNKU MOTOSIKLETCI RUHU DENEN RUHU ANLIYORUM O SENDEKI TUTKUYU BILIYORUM VE +100000 VERIYORUM

TEKERIN DUZ BASSIN SIMDIDEN .....

BURADAN ALDIM BENDE INS YARDIMCI OLMUSUMDUR

http://www.sahibinden.com/2010_model...promotion_chva

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Alıntı yigido_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    KARDESIM BENIM YAZDIGIM YORUMU IYI OKU CUNKU SADECE SEN AYNI DURUMDA DEGILSIN SENI COK RAHAT ANLIYORUM KENDIMI SOLE ANLATAYIM

BENIMDE KREDI KARTIM VE 500 TL BORCUM VAR ONUN YANINDA EHLIYETIM FILANDA YK NET ACIKTA 200 TL PARAM VAR HAZIRDA SENIN GIBI !!!!!

ARTIK DAYANAMIYORDUM BENDE BENIMDE HAYALIM GT 250 R YDI BAKTIM KI OLMICAK YETMICEK NE YAPSAM HAYALIMIN BI SURELIGINE CCsini KUCULTTUM

o arada 2010 ybr ler cıktı bazı magzalar taksıt le verıyor hemde 163 lıraya!!!!

HAFTAYA YBR 125 ALACAGIM NASIL MI

ELIMDE BI CUB MOTOSIKLETIM VAR ONU SATTIM KREDI KARTI BORCUMU VE EHLIYETIMI BUNUNLA halledecıgım

bu magazaların yaptıgı kredı ımkanı ıle ıns haftaya elımde motorum olcak

tavsıyem benım gıbı yap

kım ne derse desın oldu bıttıye getır gonlunce mutlu yasa sonucta hayata 1 defa gelıyosun

bırak coq ;makınacı;ve dalga gecen dıger arkdaslar dalga gecsın sen yuregının sesını dınle

SENIN DURUMUNDA BENDE OLDUGUM ICIN KESKE ELIMDE OLSADA YARDIM ETSEM CUNKU MOTOSIKLETCI RUHU DENEN RUHU ANLIYORUM O SENDEKI TUTKUYU BILIYORUM VE +100000 VERIYORUM

TEKERIN DUZ BASSIN SIMDIDEN .....

BURADAN ALDIM BENDE INS YARDIMCI OLMUSUMDUR

http://www.sahibinden.com/2010_model...promotion_chva

benim gibi birilerini görmek çok güzel. sana içten teşekkür ederim.

neredeyse 1 ay olmuş

1 aydan bu yana neler değişti?

arkadaşlar 3ds maxden iş buldum ve para kazanmaya başladım. kenarda duran bir foto makinam vardı onu sattım. ve borçların büyük kısmını ödedim.

bir 500 tl falan kazandım mı 3ds max işinden borcum kalmayacak.

artık motor için para koymaya başlayacağım.

aslında düşüncem borcumu sıfırladıktan sonra kredi alıp motorumu inşallah almak.

yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    benim gibi birilerini görmek çok güzel. sana içten teşekkür ederim.

neredeyse 1 ay olmuş

1 aydan bu yana neler değişti?

arkadaşlar 3ds maxden iş buldum ve para kazanmaya başladım. kenarda duran bir foto makinam vardı onu sattım. ve borçların büyük kısmını ödedim.

bir 500 tl falan kazandım mı 3ds max işinden borcum kalmayacak.

artık motor için para koymaya başlayacağım.

aslında düşüncem borcumu sıfırladıktan sonra kredi alıp motorumu inşallah almak
    eger bıseyı cok ıstersen kımse olmasa bıle yanında bırı mutlaka vardır o hıc gıtmez yanından

ıste bu kardesım eger bıseyı cok ıstıyorsun allah her zaman yardımcı oluyor bunu cok gordum bende farkındayım bende cok ıstedım kucuklugumden berı ınan allahın yardımı ıle ılk once cub motıklet aldım sımdıde ybr 125 olcak ıns

bu arada motoru ıstanbuldan alıp gezerek gelecegım ızmıre de ugrayacagım

senınle yuz yuze dertlesmek ısterdım ama ıns olur karsılasırız haberleselım...

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Alıntı yigido_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eger bıseyı cok ıstersen kımse olmasa bıle yanında bırı mutlaka vardır o hıc gıtmez yanından

ıste bu kardesım eger bıseyı cok ıstıyorsun allah her zaman yardımcı oluyor bunu cok gordum bende farkındayım bende cok ıstedım kucuklugumden berı ınan allahın yardımı ıle ılk once cub motıklet aldım sımdıde ybr 125 olcak ıns

bu arada motoru ıstanbuldan alıp gezerek gelecegım ızmıre de ugrayacagım

senınle yuz yuze dertlesmek ısterdım ama ıns olur karsılasırız haberleselım...

ben de yüzyüze görüşmek isterim. siteden özel mesajla yola çıkmadan mesaj gönderirseniz haberim olur böylece.

her zaman yolunuz açık olsun

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler