Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

motor almak istiyorum fakat param yok önerileriniz neler?

Motovento
    REKLAM ALANI
    emocan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sevgili Erdem ,

Motosiklet sevdanı anlıyorum.
    Tarzım çok direk olduğu için kaba gibi anlaşılabilirim ama değilim sadece çok açık sözlüyümdür beni yanlış anlama ;

* hyosung gt250 r sorun çıkartmayan güzel bir motor değildir . Herkesin düştüğü hataya düşme ikinci el motor almakla bitmiyor asıl başlıyor. kafadan bir süre sonra lastik ihtiyacın olacak zaten kimse yeni lastikli motorunu satmaz bakımı şuyu buyu altından kalkamazsın.

*Kredi alma . Sana vermezler başkasının üstünden de alma muhtemelen ödeyemeyeceksin ve o kişi ile de aran açılacak

*Yazın 3 boyutlu çizim işinden para kazanamayacaksın. bu işin okulunu bitirip aç gezen insan dolu piyasa amatör bir öğrenciye kimse para vermez .

*Alacağın motor ile belli saatlerde pizza veya kebap dağıtsan daha çok para kazanırsın.

*Şahsi tavsiyem tarz genç işi bir scooter al sıfır veya yok illa vitesli istiyorum diyorsan CBF 150 veya YBR 125 senin alacağın motorlar bunlardır . sıfır , lastiği yeni pırıl pırıl , garantili ve parçası bol .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erdemgc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    emocan;

hyosung gt250 r dediğin hakkındakilere bir sözüm yok. hiç kullanmadım. sadece okuduklarım ve gördüklerimi sayesinde bilgiye sahibim.

kredi konusunda haklı olabilirsin zaten ben de şimdilik zora sokmamak için cbf 150 düşünmeye başladım.

3 boyutlu çizim konusunda ise pek katıldığım söylenemez. bu senin çevrenle alakalı birşeydir daha çok. eğer çevren varsa iş yapabilme olanağın yüksek. ayrıca kendime bu konuda çok güveniyorum. bu bence yaratıcılık işi. okulunu okuyanlar işşiz kaldı diye ben kalacağım diye birşey yok.

pizza kebap işi benim için maalesef uygun değil.

scooter alamam senelerce scooter kullandım. 98 yılından beri motorlar içindeyim. 2004 yılından beri sürekli forumları motorları piyasayı takip ederim. motorla uzun geziler de yaptım.

illa vitesli olacak alacağım motor.

önerilerin ve yardımların için teşekkürler

Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Anes Motor 250 tl taksitle honda cbf 150 satıyor bir bak istersen
    http://www.sahibinden.com/250_tl_tak...QQdisplayitem?
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Skoda Fabia Elegance ; CBF150
    Bi kere cbf150 alırsan satarken çok zarar etmezsin.Tabiki zarar kaçınılmaz.En azından 250 TL gibi bir masraf notere , ruhsat plakaya ve sigortaya gidiyo.CBF150 abartıldığı gibi uzun yolda yoran bir motor değil.130'la gitmekle 110'la gitmek arasında çok fark yok.Hız yapıp kendini strese sokacağına cbf150 ile bakına bakına gezersin.Bu motorla 2.500 km akdeniz turuna çıkıp günde 800 km katedenler var.Yedek parçası diğer motorlara göre 5 kat daha ucuz.Her yerde yedek perça bulursun.Komple motoru yenilesen 400 TL.Madem ki bütçen kısıtlı sana en uygunu cbf150.Bide ikinci el yerine sıfır alırım demişsin.Sıfırı 4.140 lira.Ruhsat plaka masrafı , arka çanta , motor kruma demirlerini eklersen sana 4.500'e gelir.Ben mesela daha yeni 3.000 TL'ye aldım 8.000 km'de.250 TL ruhsat plaka masrafı yaptım o kadar.Koruma demirleri çantaları full aksesuar aldım.1.250 TL kardayım.

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Lifeisgood ;

cbf150 hakkında söylediklerinde haklısın. ben de cbf 150 kullanmış biriym zaten. uzun yol da yaptım onunla. ama otobanda son gaz kaldığım zamanlar olmuyor değil. benim gözüm hızda değil zaten. ayağımı yerden kessin yeterli. neden gt250 r istemiştim. cbf 150 yi bildiğim için ondan bir kademe daha iyi tam anlamıyla işimi görecek motor diye.
    ama şimdi maddi durumum dolayısıyla cbf 150 düşüneceğim gibi duruyor.

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    Alıntı Alper41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anes Motor 250 tl taksitle honda cbf 150 satıyor bir bak istersen
    http://www.sahibinden.com/250_tl_tak...QQdisplayitem?
    bak cok mantıklı dostum bu cbf işi.elden filan taksit yapaıolarsa cok ii olur..masrafsız motor..bomba kuryeciler yerden yere vuruyo tık yok:D

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    evet biliyorum cbf güzel motor gerçekten. dedim ya kullandım biliyorum. 3 günde 1000 km yaptık tık demedi.

bekle bi işe gir yazın çalışacam diyorsun yani daha çalışmıyorsan bi yerde birikimin yoksa burda en mantıklısı çalışıp işe girmen değilmi ardından gelir herşey.

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    Banka soy, bana bi k9 1000 al, bende sana r1 i veriyim :D
    GKN MOTORS

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    bilinque ;

yaza fiyatlar artar diye düşünüyorum. ben kredi de alsam kredi kartıyla da alsam. hesap kesiminden hemen sonra almayı planlıyorum böylece bir ay daha ertelemiş oluyorum. yaza 1 ay daha yaklaşmış oluyorum böylece.

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    K9, Alman kurt köpeği mi oluyor

Dün ekledim listeye, taze taze
    http://www.sahibinden.com/yeni_kasa_...XQQdisplayitem

250Hp, makine

http://www.sahibinden.com/turkiyedek...XQQdisplayitem

ok benım tek tavsıyem bi işe başla arkası gelir ayrıca kredi çekme tamamda kredi kartından çekme işi ve şu demınkı luzumsuz altın al sat falan uzak dur bunun sonu cep teli al 500 e sat 200 e örnekler gordum .biraz sabır ve mantıklı yollara gayret

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    Alıntı bilinque adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ok benım tek tavsıyem bi işe başla arkası gelir ayrıca kredi çekme tamamda kredi kartından çekme işi ve şu demınkı luzumsuz altın al sat falan uzak dur bunun sonu cep teli al 500 e sat 200 e örnekler gordum .biraz sabır ve mantıklı yollara gayret
    2000 tl bankadan alsanız 1000 faiz koyar 2 senede ödersiniz..
    2000 tlyi kuyumcuda al-sat muhabbetinde sadece 200 tl kaybedersiniz..12 ayda ödersiniz..sistemden haberimiz yoksa yorum yapmayalım.
    konyadayım suan bu iş burda sektör oldu..bankaya el acmaktan cok ii?oki?

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben 2 3 senedir motor istiyorum ancak param yoktu. Ve ailemede bu konuda yük olmak istemiyordum. İnternetten gelir elde etmeye başladım. Ondan sonra mesleğimi elime aldım çok şükür staj döneminden yeni çıktım para biriktirdim ehliyet için. Motor ve korumalar için hala biriktirmekteyim. İnşAllah biriktiğinde ybr 125 almak istiyorum. Sabır herşeyin anahtarıdır kardeş. İnan bana. Ayrıca kredide vermiyorlar aldığın maaş en az asgari ücret olacakmış. Zaten sakın girme kredi olayına batarsın. Sabret.

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    oguzhan6161 ;

sabretmek güzel de valla sabretmekten sıkıldım artık. 4 senedir sabrediyorum.

sistemi duydum sadece bu tarz şeyleri onaylamıyorum benim arkadaşa tavsiyem bi iş zaten evrakları tamamlanınca yine yaza isediği makinayı alabilir. hayırlısı olsun diyeyim..

acemi60 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha X-City 250
    İnşallah gönlündeki motora kavuşursun. Öncelikle imkanların ölçüsünde plan yapman daha doğru olur. Ben sana 2.el Kymco CK125 öneririm. Çok iyi motor. Fakat ikinci eli zayıf olduğu için bisiklet fiyatına alırsın. Eskitemezsin.

Ben de senden farklı değilim. Uzun vadeli bir borç yükü altına girdiğimden, bu yaz için planladığım büyük cc ye geçiş planlarını iptal ettim. En az 2 yıl daha 125 cc.ye talim edeceğim.

oguzhan6161 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erdemgc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    oguzhan6161 ;

sabretmek güzel de valla sabretmekten sıkıldım artık. 4 senedir sabrediyorum.
    yaş kaç kardeş?

Motosikleti
    Hyosung GT 250 R
    Alıntı oguzhan6161 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaş kaç kardeş?

yaşım genç canım daha 21 yaşındayım

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler