Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Siz Olsanız...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Arkadaşlar 2.El Bir Motor Alıcam Uzun Yolda Bana Sıkıntı Yaratmıycak Kaliteli Birşey Önceki Scooterimle Konya-Antalya Yapıyordum Sıkıntısız En Son Kaza Yaptım Hurdaya Çıkardık Motoru Şimdi Tekrar Bir Motor Bakıyorum 3.5 Tl En Son 2.El Fiyatım Aklımda 3 Model War Siz Olsanız Hangisini Uzun YOL Da Tercih Ederdiniz...

Ybr 125Cc Hava Soğutmalı Vitesli...

Honda Cbr 125Cc Su Soğutmalı Vitesli...

Honda Dylan 150CC Su Soğutmalı Otomatik Vites 4 Zamanlı...

Bu 3 Modelden Hangisi Uzun Yola Daha Rahat Gelir Sürücü Yormaz Scooterle Daha Önce Bir Çok Kez Uzun Yol Yapmış Birisiyim Scooter Tecrübem War Sizin Fiktiriniz Nedir.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    FZR 600
    cbr 125 güzel ama uzun yol diyorsun . Ben olsam senin yerinde bunlar değilde alırdım Honda CBF150 kullanırdım. Hem rahat yormuyo, süratide güzel, yakıt düşük. İdeal
    hayallerle yaşamak varya bitiriyor beni be... :farao:

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı kartal1439 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    cbr 125 güzel ama uzun yol diyorsun . Ben olsam senin yerinde bunlar değilde alırdım Honda CBF150 kullanırdım. Hem rahat yormuyo, süratide güzel, yakıt düşük. İdeal
    Cbf 150 Bana Uygun Bir Motor Deil Teşekkürler Yinede Fikrin İçin 3 Model Dışında Düşünmüyorum.
    [COLOR="Red"][B]Motosiklet bir özgürlük ve keyif aracıdır. Bu özgürlük ve keyfin en önemli ve öncelikli koşuluysa kask kullanımıdır.
    Kask, motosiklet sürüş güvenliğinin en önemli ve olmazsa olmaz koşuludur.[/B][/COLOR]

Motosikleti
    Tvs Apache
    Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 2.El Bir Motor Alıcam Uzun Yolda Bana Sıkıntı Yaratmıycak Kaliteli Birşey Önceki Scooterimle Konya-Antalya Yapıyordum Sıkıntısız En Son Kaza Yaptım Hurdaya Çıkardık Motoru Şimdi Tekrar Bir Motor Bakıyorum 3.5 Tl En Son 2.El Fiyatım Aklımda 3 Model War Siz Olsanız Hangisini Uzun YOL Da Tercih Ederdiniz...

Ybr 125Cc Hava Soğutmalı Vitesli...

Honda Cbr 125Cc Su Soğutmalı Vitesli...

Honda Dylan 150CC Su Soğutmalı Otomatik Vites 4 Zamanlı...

Bu 3 Modelden Hangisi Uzun Yola Daha Rahat Gelir Sürücü Yormaz Scooterle Daha Önce Bir Çok Kez Uzun Yol Yapmış Birisiyim Scooter Tecrübem War Sizin Fiktiriniz Nedir.
    O zaman Ybr kulağa daha hoş geliyor..
    Elle tutulabilen , sessizlik vardır..

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı kh1 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O zaman Ybr kulağa daha hoş geliyor..
    ßenim Gönlümde Dylan Yatıyor Aslında Ama Gende Ybr De İdeal Bir Motosiklet Yanlız Hava Soğutmalı İşte O Biraz Düşündürüyor ßeni Yazın 30-40 Derece Sıcaklıkta 320 Km Yolda Kasar Mı Acaba Die Planlıyorum.

Acil112 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ybr 125 derim. gerek oturuş pozisyonu, gerek çanta vs takılabilirliği, gerekse uzun yolda oluşabilecek küçük arızalarda müdehale edilebilirliği açısından diğer tercihlerden daha üstün.
    Uzun yolda scooter a güvenmiyorum, yaşanmış ve görülmüş sebeplerim var.
    cbr 125 de güzel motor fakat uzun yolda, özellikle rampalarda seni üzer kanaatindeyim.
    Yine de kullanan arkadaşların yorumlarını değerlendirin.
    Bu tür sorulara başka başka motosiklet önerilmesine sinir oluyordum ama o bütçeye cbf 150 de alınabilir, bahsettiklerinden kat kat rahattır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:43 ----------

Alıntı AzRaİL42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ßenim Gönlümde Dylan Yatıyor Aslında Ama Gende Ybr De İdeal Bir Motosiklet Yanlız Hava Soğutmalı İşte O Biraz Düşündürüyor ßeni Yazın 30-40 Derece Sıcaklıkta 320 Km Yolda Kasar Mı Acaba Die Planlıyorum.
    hava soğutmalı olması kafanı karıştırmasın. geçen yazın en sıcak günlerinde windy s le MOLASIZ 400km gittiğimi bilirim. bakımlarını ihmal etmezsen problem olmaz.
    112ciyiz

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Açıkçası ben scooter sevmem gerek sürüş gerek tip olarak ama Dylan diyince orda bi durmak lazım. Gerçekten temiz bi Dylan bulursan al derim. Yoksa sıfıra yakın veya sıfır bir Cbf 150 al derim.
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı Blackeagletr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Açıkçası ben scooter sevmem gerek sürüş gerek tip olarak ama Dylan diyince orda bi durmak lazım. Gerçekten temiz bi Dylan bulursan al derim. Yoksa sıfıra yakın veya sıfır bir Cbf 150 al derim.
    Eğer 3.5 Tl Üzeri Olursa Gidip Ybr Alıcam 2011 Kasa Sıfır Ama Bütçeyide Zorlamak İstemiyorum 3.5 Tl 3 Modelden Biri Kısmet Olursa Ama Dylan Şansı %65 Ama Gende Her An Değişe Bilir.

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    ybr 125 diyorum.........
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Merhaba arkadaş

Eğer temiz bir Honda Dylan bulursan asla kaçırma

Ben daha büyük bir motor ile bu şeytanın peşinden gezilere çıktım. Gerçekten çok farklı, standart dışı Temizini bul ve al derim, başka da demem.

Ne seçersen seç, severek, sağlıkla bin
    Poturdak

Motosikleti
    Yamaha xt 600
    Ybr 125 en iyi seçim olur.Parçaları ucuz ve bol.cbr yorar gibime geliyo...

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Dylan + 4road egzoz

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dylan + 4road egzoz

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    dylandan bence uzak dur,uzun süredir türkiyeye gelmiyor,parça sıkıntısı olurmu bilmiyorum ama 2.el satılanlar genelde yüksek km li ve cacık durumda,alıp sende yara açma ihtimali yüksek,temiz bir ybr daha akılcı
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Motosikleti
    Xmax250
    dylan al ama antalyadaki dylanlara dikkat et

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Alıntı Tolme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dylandan bence uzak dur,uzun süredir türkiyeye gelmiyor,parça sıkıntısı olurmu bilmiyorum ama 2.el satılanlar genelde yüksek km li ve cacık durumda,alıp sende yara açma ihtimali yüksek,temiz bir ybr daha akılcı
    Zrkadaş sağolasın

Ancak, YBR lerden düşük km' li şöyle Bayandan Garaj Aracı olandan bana da bul hemen alayım
    Bu arkadışımız temiz bir Dylan bulur ise, ben garanti veriyorum, özel gezi amaçlı kullanmak kaydı ile Es-ki-te-mez

Cacık durumda bir Dylan alır ise dediğin gibi: Vay haline Honda bu, yedek parçada 'köşede kıstırır'' adamı

Ben dylan deiğimiz motoru her şartta test etmiş-görmüş,şahidi olmuş adamım, gerçekten on numara

he bu arada bizim buralarda satılmıyor, artık piyasa dışı denmiş ki haklısınız. daha henüz dylan kullanan arkadaşlarımın hiç birinden bu tarz bir yakınma almadım? zannetmem ki ciddi b ir parça sıkıntısı olsun
    Poturdak

uzun yolda kullanıcağım diyorsun chopper tarzı motor öneririm su soğutmalı olması sana avantaj sağlıcaktır yinede sen bilirsin ben bikaç model öneriyim sanada mondial mct 250 - regal raptor - tiger

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zrkadaş sağolasın

Ancak, YBR lerden düşük km' li şöyle Bayandan Garaj Aracı olandan bana da bul hemen alayım
    Bu arkadışımız temiz bir Dylan bulur ise, ben garanti veriyorum, özel gezi amaçlı kullanmak kaydı ile Es-ki-te-mez

Cacık durumda bir Dylan alır ise dediğin gibi: Vay haline Honda bu, yedek parçada 'köşede kıstırır'' adamı

Ben dylan deiğimiz motoru her şartta test etmiş-görmüş,şahidi olmuş adamım, gerçekten on numara

he bu arada bizim buralarda satılmıyor, artık piyasa dışı denmiş ki haklısınız. daha henüz dylan kullanan arkadaşlarımın hiç birinden bu tarz bir yakınma almadım? zannetmem ki ciddi b ir parça sıkıntısı olsun
    Arkadaşın yazdıklarına katılıyorum tekrar sölüyorum dylan + 4road egzoz.Ybr bendede var.Ama Ben 3 ay önce 0 aldım..Temiz PİYASADA bulunmuyor çünkü..Açıkcası antalyada Temiz bi kaç dylan var, onlarda çok uçuk fiyat istediği için ybr aldım.Ama senin yerinde olsam dylan alırım bakarım keyime..Egzozuda aldın mı zaten sıkılmazsın o motordan (Bu motorların arasında runner olsaydı gene dylan al derdim.)

mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    cbf 150 uzun yolda öpsede, cbr ara hızlanmalarda öper
    ybr yanlarında çocuk kalır.
    What goes around, Comes back arround...

Motosikleti
    Scoo AngeL...
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşın yazdıklarına katılıyorum tekrar sölüyorum dylan + 4road egzoz.Ybr bendede var.Ama Ben 3 ay önce 0 aldım..Temiz PİYASADA bulunmuyor çünkü..Açıkcası antalyada Temiz bi kaç dylan var, onlarda çok uçuk fiyat istediği için ybr aldım.Ama senin yerinde olsam dylan alırım bakarım keyime..Egzozuda aldın mı zaten sıkılmazsın o motordan (Bu motorların arasında runner olsaydı gene dylan al derdim.)
    Dylan'ın Km Benim İçin Çok Önemli Deil Temiz Binilmiş Oynanmamış Olması Yeterli Benim İçin 2 Sene Kullanıcam Çünki Sonra Daha Farklı Klasmanlara Geçicem Eğer 3.5 Tl Kafama Yatan Bişey Bulamazsam 3.890 Tl Sıfır YbR Alıcam Yani Sonuç Olarak 2 Sene Bana Sıkıntı Yaratmıycak Bişey Arıyorum Yani Ömürlük Deil Ömürlük İçin Daha Farklı Tarzlarda Motorlar War Aklımda...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)