Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Antalya - Denizli İçin Yola Çıkmak Uygunmu?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Merhaba
    Aksilik olmassa ER5'imle motosiklet almaya gidicem Antalya'dan Denizliye.

-Hangi güzergahı izlemem gerekiyor ?
    -Bu mevsimde yola çıkmamı önerirmisiniz yorumlarınız neler?
    Büyük ihtimal 2 hafta sonra gitmeyi düşünüyorum.
    Daha önce İzmir - Antalya yaptım yinede bilgili değilim yol konusunda.

Ayrıca Denizli'de bana yardımcı olabilecek bir MT üyesi varmı motora baktırma konusunda..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    rasta07 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NT700 v Deauville
    Korkuteli üzeri denizli en temiz yoldur , yalnız korkutelinin devamında yükseklerde hava soğuktur , gündüz denk getirir ve sıkı giyinirsen sorun olmaz sanırım , yalnız iyi araştırmanı tavsiye ederim ..

Burdur üzerinden de yol var ama uzuyor biraz...

Hayırlı olsun şimdiden ...

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    ben yazın geçmiştim arabayla korkuteli üzeri gitmiştim ara ara yol çalışması vardı ama yollar güzel gündüz güzel bir havada gidersen hiç sıkıntı bir sıkıntı olmaz diye düşünüyorum allah kaza bela vermesin bu arada benım denizlide kuzen var ama o pek anlamaz motor işlerinden yinede sorarım birini bulamazsan.

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    kotkuteli yolunu tavsiye ederim bende yazın kullandım,, burdur üzrinden arkadaşın da dediği gibi uzuyor yol,, suan ki havalarda yolculuk için sorun olacağını sanmıyorum
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Denizli'de hiç tanıdık yok tamirci götürcek parada yok Allah'a emanet gidicem galiba

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    denizli mt nin sayfasına yaz bi usta.. yardımcı olacak çıkar umarım
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Ahmet ne denizlisi olum o nerden cıktı?nisanda aydın izmir yapıcaz ya nısana kadar sabret
    ([B]TEKEL[/B])inle Tut Beni ([B]ALKOL[/B])larına Sar Beni N([B]EFES[/B])ine Muhtacım......::bira01::

strangerRTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben denizlideyim

haberleşirsek yardımcı olmaya çalışırım

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    geçen yaz sırf uzun yola gaz açayım diye antalya-ısparta-denizli-korkuteli-antalya yaptım toplamda 550 km . korkuteli yolu biraz bozuktu. şimdilerde nasıl bilmiyorum. ama yol zevklidir. korkuteli üzerinden gidersen daha kısa yol gitmiş olursun. arkadaşların da söyledikleri gibi güzndüz gidersen ve korumalara özen gösterirsen sorun olacağını sanmıyorum. ben yaz aylarında bile ısparta denizli arası üşümüştüm held toborro montla (içliksiz)
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

Motosikleti
    Tabanvay
    Alıntı mondial50tt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kotkuteli yolunu tavsiye ederim bende yazın kullandım,, burdur üzrinden arkadaşın da dediği gibi uzuyor yol,, suan ki havalarda yolculuk için sorun olacağını sanmıyorum
    Kardeşim merhabalar, ben denizlidenim. Denizlide motor göstereceksen Kınıklı Pekdemir market var. Oranın aşağısında şahin motor mustafa abi. Lakabı krosçu mustafa. Motoru göstermeye gidebilirsin. Çok kaliteli bi usta. Kendi motorumuda onunla beraber almıştım zamanında. Kişilik olarakta çok iidir. Öle fazla paragöz bi adamda değildir. Google'den şahin motor denizli yazarsan telefon numaralarıda çıkar. Kınıklı pekdemiri herkes bilir. Antalyadan denizliye geldiğinde yol üzerinde zaten. Hayırlı olsun şimdiden.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:57 ----------

Bu arada Korkuteli yolunda çok dikkatli olmanı öneririm. Çok kazalar olur o yolda. Aman dikkat.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler