Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Trafik sigorta fiyatları

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar ben yeni mondial 125 kt aldım. 13.04.2007 sigorta bitiş tarihi o tarihten beri yapılmış tekrar. aldığım kişi öğren parsı neyse öderiz dio sıkıntı yapmıo ama bu akşam öğenmem lazm ne kadrdır fiyatı bilen var mı?? yardımcı olursanız sevinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

14-05-2010 tarihinde yaptırdım. Ankaradayım.
    2009 model CBF150 için ,
    Anadolu sigorta (%10 hasarsızlık indirimi dahil) = 39,9 TL

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:54 ----------

Alıntı GKAYAV adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben yeni mondial 125 kt aldım. 13.04.2007 sigorta bitiş tarihi o tarihten beri yapılmış tekrar. aldığım kişi öğren parsı neyse öderiz dio sıkıntı yapmıo ama bu akşam öğenmem lazm ne kadrdır fiyatı bilen var mı?? yardımcı olursanız sevinirim
    Vaktinde yapılmayan sigorta için aylık olarak gecikme cezası geliyor bildiğim kadarıyla.

Bir sigorta acentesi ile iletişime geçmelisin, mesela www.sigortam.net 'i yada başka bir acenteyi ara bilgileri vererek teklif al. En sağlıklısı bu şekilde olur.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    2006 gt 250 comet 58 tl
    axa sigorta

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    2. bir sigorta konusuna yazıyor olacağım ama maksat bilgilendirme.

2006 model Kymco Agility 125 için bugün trafik sigortası fiyatı sordum farklı firmalara.

Yaş 24, İl : Ankara , Motorun devri yeni alındığı için hasarsızlık indirimi yok.

Güneş Sigorta- 100 TL

HDİ Sigorta- 76 TL

Ergo İsviçre- 80-90 TL arası (net hatırlayamadım)

Axa- 80 TL

Aksigorta- 90 TL

Bir firma da 113 TL dedi ama adını unuttum.

Bir sigortacı ucuza trafik sigortası yapacağını söyledi. İlk ona gitmiştim. Adam, Yapı Kredi sigortadan 55 TL'ye yaparım sigortayı dedi. (Başka bir sigortacı 55 TL'nin kesinlikle yalan olduğunu söyledi.)

Ben de -işin açığı- uygun fiyatlı sigorta aradığımı ve birkaç yeri dolaşacağımı söyledim. Sonra o dükkana gittiğimde adam sistemin kilitlendiğini ve -gayet umursamaz bir şekilde- ne zaman sistemin açılacağını da bilmediğini söyledi.
    Galiba sigortayı yapmak istemedi.

Bu sene de zama zam var anlayacağınız.
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

sonofwind - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Zongshen Zs 200 ve Honda Transalp xl650v
    Fiyatlar uçmuş.Geçen sen axa ya 30 tl ye yaptırdım bu sene en ucuz bulabildiğim başak groupama o da 81 lira%180 bir artış var insaf demekten başka çare yok.Sonuçta gene yaptırdım bugün.
    ÖFKE GEÇİCİ BİR ÇILGINLIKTIR;HÜKMETMEYE BAK,YOKSA O SANA HÜKMEDER.
    HORATIUS

Motosikleti
    CBR 600F
    sigortam.net diye bi firma var, güzel bi web siteleri de var. Orayı arayıp yardım alabilirsiniz. Size birçok sigorta firmasının fiyatlarını ve hizmetlerini söylüyolar kafanıza göre olanı seçiyosunuz. Orayı kullanabilirsiniz.

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    2011 150 cc mtosiklet sigortam bitti fiyat hakkinda bilgisi oanvarm eni knu acmak istemedim o yuzden konuy hortlatiyorum cevap verenleretskuler
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

aquarist4 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6 Diversion gitti,MT 07 Deep Armor geldi
    2011 Yamaha XJ6 diversion (600 cc) trafik tescil öncesi sigorta 61.60 TL. Plaka sonrası zeyilname 3.09 TL. Toplam 64.69 TL. 14.03.2012'de İzmir'de yapıldı. (HDI Sigorta)

semihg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Windy's 125-Honda PCX 125- X-max 250-CBF 150
    yasım 19 oldugu ıcın(trafıgın patlama noktasındaymısım)180 lıra fıyat verdı hepsı bızde mecbur yaptık,cok sacma bı sıstem,ogrencıyız destek olacakları yerde gecırmeye yer arıyolar...

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı semihg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yasım 19 oldugu ıcın(trafıgın patlama noktasındaymısım)180 lıra fıyat verdı hepsı bızde mecbur yaptık,cok sacma bı sıstem,ogrencıyız destek olacakları yerde gecırmeye yer arıyolar...
    Olurmu öyle şey http://www.sigortam.net/ den baktınmı hiç? 45-50liraya yaptırabilirsin.Bu yaptırdığın sigortanı iptal edip paranı geri iadede alırsın sadece kullandığın günler kesilir.
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

antilop_skul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf600sa 2007 +100k km
    sıgortam net i aradım dun sorun varmıs ınternetten dene dedler gene sorun vardı simdi dukkanın sigortacısına sordurdum cak haber vericek . yas olayı butun sıgortalarda gecerli yasınız genccse hayat sıgortası - trafik sıgortası - kredi cekerkenki sıgortalar pahalılasıyor . bu bi gercek . benim motor babamın adına ama o yuzden sıkıntı yok gecen sene 151 rs scooter 2006 model icin ankara sigortaya sordum arkadasım calısıyordu 460 tl istemişlerdi nie okadar oldugunu soruncada motor kazası cok oluyo odemek guclesiyo o yuzden pahalı demıstı baska yerden 85 e yaptırmısım %5 hasarsızlık ındırımı dahil

---------- Post added at 10:36 ---------- Previous post was at 10:31 ----------

haber geldi anadolu sigorta 4 gunluk gecikmeyle 190 tl bence cok sizce ?
    İNSTAGRAM = sakalliesnaf - MAİlL = mehmetmerickekec@gmail.com
    MOTOSİKLET = CBF 600 ABS 2007 102K +
    TECRUBE = 250K +

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler