Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Naked Moto Ön Far Değişimi

Motovento
    REKLAM ALANI
    MsAlpeRM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    Herkese merhabalar. Hyosung GT250mi alalı daha bir ay olmadı ve motorumu gerçekten çok seviorum. Tek problemim naked motor olması nedeni ile yuvarlak olarak bulunan ön far grenajının motora yakışmadığını düşünmem.

2009 2010 model naked motorlarda yeni tip far modelleri bulmak mümkün. Benim merak ettiğim şey bu modellerden birinin farını yedek parça olarak satın alıp GT250'ye takmanın mümkün olup olmadığı.

Konu hakkında bilgisi olan varsa ya da daha önce yapılmış bu tür bir uygulama le ilgili bilgisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    arkadaşım motorun hayırlı olsun. büyük ihtimalle fz6 gsr600 farı falan takmak istiyosundur ama parça fiyatı gerçekten yüklü olacağı için bence değmez. daha asi bi far istiyorsan acerbis marka naked farlarına bak sahibinden.com da bulabilirsin hem ucuz hem farklı bi hava yakalarsın.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

KUVVETMİRA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xt 600
    triumph tarzı vahşi bi ikiz far iyi gider. ufak tefek bağlantı problemleri yaşarsında çözülür. benim xt'de bws100 farı var
    "laubalilikten hoşlanmam, ciddiyeti severim, disipline hayranım!.."

Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım motorun hayırlı olsun. büyük ihtimalle fz6 gsr600 farı falan takmak istiyosundur ama parça fiyatı gerçekten yüklü olacağı için bence değmez. daha asi bi far istiyorsan acerbis marka naked farlarına bak sahibinden.com da bulabilirsin hem ucuz hem farklı bi hava yakalarsın.
    Acerbis farlara baktım genelde cross modellere uygun farlar var. Şu anki halinden daha iyi olacağını sanmıyorum acerbislerle. GSR 600 ve fz6 farları tam istediğim gibi. MV Agusta farları motorları gibi çok pahalı. Monsterların 2010 farları da güzel ama fiyatına henüz ulaşamadım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:06 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:04 ----------

Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    triumph tarzı vahşi bi ikiz far iyi gider. ufak tefek bağlantı problemleri yaşarsında çözülür. benim xt'de bws100 farı var
    Kesinlikle katılıyorum aklımda onlar da var ama nereden bulurum bilmiyorum.

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı KUVVETMİRA adlı üyeden alıntı Mesajı göster

triumph ikiz farlar vahşi değilde sanki daha masum gibi durmuyormu
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    xt 600
    bende epey aramıştım, iki tane araba sis farıyla bişeyler yapabileceğimi söylediler.
    sellektör, uzun-kısa, bağlantı uğraştıracaktı, bws 100'e yapıştım. metin ustayla bi konuş derim, fikir verir.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    acerbis marka far dha çekici görünebilir ama aydınlatmada zayıf olduğunu öğrenmiştim.

genelde streetfigther modellere bak.

gaskrank tv internet sitesinden aratırsan daha farklı şeyler bulabilirsin.
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    [IMG][/IMG]

bunun farı cbf 150 nin farına benziyo. geçenlerde sahibinden.com da bitane suzuki badit ilanında bir motor görmüştüm. sanırım oda cbf 150 farı kullanmıştı.

http://www.sahibinden.com/setreetfig...XQQdisplayitem
    ilanıda bu.

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Cift yuvarlak far haric digerleri biraz sikintili olabilir. Prova etmeden alma derim. Eski motorum GS500 du ona ben cift yuvarlak far yapmistim. Ama cok ugrastirmisti baglatisi.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    xt 600
    @zeda3000
    işte budur abicim. sitrit faytır ruhu

onur35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XT660X
    naked motor almak istemeyişimin tek sebebi kocaman yuvarlak nikelaj farları,er5 & gs500 sayfalarında sordum takan varmı diye kimseden tık cevap çıkmadı bir foto göremedim!yukarda ki fotolarda ki gibi farlar çok daha yakışıklı gösteriyor motoru
    MsAlpeRM farı değiştirince foto eklermisin...
    Kastino QM 50,Mondial 150 RF,Honda CBR 125R,Kawasaki KLR 650...

Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    Arkadaşlar yardımlar için çok teşekkür ediyorum. En kısa zamanda gsr600 ya da fz6 farı uygulamasını yapıcam motoruma. Fotoları buradan paylaşırım sizlerle.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:54 ----------

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cift yuvarlak far haric digerleri biraz sikintili olabilir. Prova etmeden alma derim. Eski motorum GS500 du ona ben cift yuvarlak far yapmistim. Ama cok ugrastirmisti baglatisi.
    Zeda uygulama ile ilgili sorunlarda mümkünse seni rahatsız ederim biraz

EliteXC - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Beverly 250, FiddleII 125
    mt03 farını incele derim.
    LSL firmasının son yılda yaptığı motosiklette ve biara gördüğüm ER-6N'de kullanmışlardı.
    Forumda ER-6 topiğinde fotoğrafını bulursun sanırım.
    Endurocular neden genç görünür? Cevap: Çamur cildi gençleştirir.

Ride fast, yet ride smart!!!

_SpartacuS_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok Gibi Ama Çok Gibi
    Alıntı MsAlpeRM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar yardımlar için çok teşekkür ediyorum. En kısa zamanda gsr600 ya da fz6 farı uygulamasını yapıcam motoruma. Fotoları buradan paylaşırım sizlerle.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:55 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:54 ----------

Zeda uygulama ile ilgili sorunlarda mümkünse seni rahatsız ederim biraz
    konu hortlucakmı ne olacak bılmıyorum ama şansımı bi deniyim ılgılenen muhakkak olacaktır.

Bu Farı nasıl yaptın tarıf edebılme imkanın varmı. Bende bu tarzda bı Far arıyorum
    nasıl yaptıgını neler kullandıgını anlatırsan sevinirim.

Blackeagletr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yuvarlak farlı naked motorum olsa kesinlikle Mc 150 farı monte ederdim GSR 600 çakması far ama güzel ve ucuz yani
    2010 Kanuni Breton 21.000km|2013 Kuba XR 125 8.000km|2012 Hyosung GT250R 25.500km|2016 Bajaj Pulsar 200NS 14.500km|2018 Motolux Rossi 50(King 139)|2013 Mondial Mash 150 6.000km|2017 Mondial Drift 135 6000km|2021 RKS Azure 50|2022 Arora Freedom 50|2023 Hero Dash 125

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler