Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Nasıl Motor?

Motovento
    REKLAM ALANI
    SolakSelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı satoyama adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selim bu honda c90 konusu kapanmıştır, ne ben sana motor buldum neden sen gördün beğendin bitmiştir

ben bir pireye bir yorgan yakarım beni tanıyanlar bilir.. benim adımla motor almak herkese nasip olmaz

sana kendi huyumdan biraz bahsetmiştim bunları burada tekrar yazmama gerek varmı ? telefonda konuştuk msn de konuştuk dakikalarca senin için memlekette milleti, babamı seferber ettim (bugün motorun sahibine ulaşamadı diye 57 yaşında adama fırça attım) bunuda biliyorsun ne yani şimdi forumda "alma güzel değilmiş, acele etme boşver, beğenmedik, daha iyisini bulursun, o para çok" deseler vazmı geçeceksin? senle ne konuştuk?

çok sağlam bir ustadan onay almış bana tavsiye edilmiş bir motor olduğunu sırf memlekete gitmeye getirmeye üşendiğim için almadığımı söyledim diğer internet sitelerinde bu fiyata daha iyi durumda olanını bulsam ben alıcaktım zaten max bütçem 2000tl abi dedin 2 ay önce araya tanıdık girerek bana 1500tl fiyat çekilmiş motordur..
    m
    bu sitede bu motordan en iyi anlayan danışabileceğin en uzun yıllar kullanmış iki kişi var biri bendiğeri @aykan murattır demedinmi? bir sürü c90 konusu açtın durumunu merakını hevesini anlayan biri olarak sana yardımcı olmak istedim ama bu konu için bana bir danışabilirdin ne yani benim yaptığım açıklamalar yetmedimi ?

sağlıcakla kal

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:38 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:28 ----------

http://www.motosiklet.net/forum/moto...yacim-var.html

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:38 ----------

günlerce forumda c90 diye yırtındın kimse oralı oldumu? bu icraatlerı neden göremedik günlerdir aylardır?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:39 ----------

açtığın konulara saçma sapan motor resimleri koyup seninle dalga geçmedim
    abi sen beni yanlış anladın ya? ben bu konuyu sadece sen ve aykan abi görsün diye açtım.ve eksik parçaları bulabileyim diye? yoksa ben sana ne dedim tamam demedim mi? baktım iş yanlış bi yere gidiyor mesajın başlığını değiştirmek istedim o da 10 dk içinde olacakmış. ben diğer yorumlara kafamı takıp fikrimi değiştirmem.değiştirmeycem de zaten. herkese teşekkür ederim yorumlar için zaten. başka motor veya model alacak olsaydım çoktan alırdım zaten.ben c90 istiyorum ve bekliyorum dedim.siteye de bu yüzden kayıt olduğumu belirtmiştim en başta.tekrar söylüyorum ben eksik parça veya değiştirilecek parçalarda yardımcı olunsun diye açtım konuyu.sen de beni anla abi. ilk defa bu kadar yakın oldum c 90'a(almak için) insan heyecanlanıp yanlış şeyler yapabiliyor.ayrıca grenaj konusunda 500 lira diyen arkadaş çok ama çok yanılıyor. beyaz ön grenaj sıfırı 40 lira isteyene linkini verebilirim. şimdiden teşekkür ederim. arkadaşın telden aradım ama tel kapalı abi.sağolun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:25 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:20 ----------

Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten sevdim burayı c90 alma cbf al diyenler vs vs acayip polemikler bu motoru tanımayan üstüne çıkmayan yorum yapmasın lütfen,Selim kardeşim bu motorun en gebermiş hali bile 3 tane cbf 2 de innova eder eğer bi problem yoksa ki yoktur,satoyama mustafa referansı sağlam kardeşimizdir,al bence o kapak konusunu okadar takma bulunabilir ben bi sorayım çarşıya indiğimde.
    aykan abi o parça çok önemli ya.bende arıyorum dün bugün ama bulamadım.yurtdışında var ama 20 pound'dan başlıyor buraya gelişi 70-80'i bulacak.walla bulabilirsek çok süper olacak ya.
    Motorun Kalitesi;HONDA C SERİSİ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

SolakSelim; çok takip etmem forumu ama biliyorum senin bu motosiklete olan aşkını.

Bulmuşsun daha ne yorumu falan bekliyorsun ki..?

"Seversin, kavuşamazsın; aşk olur".

Kavuşmak mı istemiyosun yoksa?

Alıntı tuyra adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    SolakSelim; çok takip etmem forumu ama biliyorum senin bu motosiklete olan aşkını.

Bulmuşsun daha ne yorumu falan bekliyorsun ki..?

"Seversin, kavuşamazsın; aşk olur " Kavuşmak mı istemiyosun yoksa?
    yorumun için teşekkür ederim.BEN EKSİK PARÇALARI BULABİLMEK İÇİN AÇTIM VE YARDIMCI OLANLAR VAR MI DİYE HOCAM? sağolsunlar arkadaşlar yanlış anlamışlar beni.

Sadık1453 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kazasız belasız binmeni dilerim.
    GÖZÜ PEK MOTORCULAR VARDIR, BİRDE YAŞLI MOTORCULAR...
    HEM GÖZÜ PEK HEMDE YAŞLI MOTORCU YOKTUR...

[QUOTE=SolakSelim;1986924]ayrıca grenaj konusunda 500 lira diyen arkadaş çok ama çok yanılıyor. beyaz ön grenaj sıfırı 40 lira isteyene linkini verebilirim. [QUOTE]

Öncelikle orjinal egsozun en az 200Tl(Cgl125 için komple contalar ile birlikte 160Tl) grenajlarını bilmem bulabilir misin.
    İlgilenseydin özel mesajdan atacaktım ama gönderdiğim resimle pek ilgilenmediğin için gerek yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Skoda Fabia Elegance ; CBF150
    Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lifeisgood

Herkese cbf al diyon hondadamı çalışıyon

Kaç km de motor
    Honda da niye çalışayım.Sadece bi kaç motor değiştirdikten sonra tekrar cbf150'ye döndüm.Eski motorumun kıymetini daha iyi anladım o yüzden tavsiye ediyorum.Adam fazerini satılığa çıkarmış cbf150 takaslı diyo.Demekki herkesin var bi bildiği.Şimdi eski model bi motor alıp bi de masraf yapıp işkence çekmektense aynı masrafa karşılık tertemiz bir ikinci el cbf150 alınır diye uyarmak istedim sadece.Ama tavsiyede bulunmaya da gelmiyo.Herkes ateş püskürüyo.En iyisi herkes bildiğini yapsın.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:01 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:52 ----------

[/COLOR][QUOTE=motorhocası;1987006][QUOTE=SolakSelim;1986924]ayrıca grenaj konusunda 500 lira diyen arkadaş çok ama çok yanılıyor. beyaz ön grenaj sıfırı 40 lira isteyene linkini verebilirim.

Öncelikle orjinal egsozun en az 200Tl(Cgl125 için komple contalar ile birlikte 160Tl) grenajlarını bilmem bulabilir misin.
    İlgilenseydin özel mesajdan atacaktım ama gönderdiğim resimle pek ilgilenmediğin için gerek yok.
    hocam özele bakarmısın bi?

satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Saçma sapan motor tavsiye edip çok bildim oluyorsa ancak sen başarabilirsin.
    Bulaşık olma.
    sen bunu yapmadıysan neden gocunuyorsun ?

sırf buradaki mesajlar silinmesin diye sana karşık vermedim çünkü senin hakaretlerini yönetim görse bile oralı olmuyor biz imalı bile konuşsak siliyorlar yani boşa kendimi sinir etmiş olurum

sana söyleyecek hiç bir lafım yok çünkü herşey ortada, seni daha önce uyarmıştım benim açtığım ve adımın geçtiği konularda bulunma! yazma demiştim yine bilerek yazdın amacına ulaştın yine hakaret ettin ama ben beyfendiliğimi yine bozmayacağım ben senin yazdığın konuya yazmıyorum özellikle bakıyorum sen yazmışsan yazmıyorum çünkü seninle uğraşamam bunu daha öncede söyledim.

sende nasıl bir yüz varmış ben çok merak ediyorum yaptığın mevzular ayuka çıktı hala ve hala şu adamdan da konusundanda uzak duruyum demiyorsun senin yüzünden en sevdiğim topiğe girmiyorum ve girmemde, ben nokta koydummu senin gibi virgüle çevirmem.

eğer benim sabrımı deniyorsan burası yanlış yer ben kötü ve hatır bilmeyen bir insan olsaydım o incecik boynunu fuara geldiğinde çıt diye kırardım seni gördüm yine oralı olmadım ama sen hala beni tahrik etmek için alttan alttan çalışmaya devam et bakalım eline ne geceçek ben sana nasıl bulaşık olunur gösteriri beni tanıyanlara bir sor beni..

forum yönetimi benim bu mesajım ibret olarak kalsın silerseniz bu mesajla birlikte benide siteden atınız lütfen, birdaha dönmeyecek şekilde
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

sen bunu yapmadıysan neden gocunuyorsun ?

sırf buradaki mesajlar silinmesin diye sana karşık vermedim çünkü senin hakaretlerini yönetim görse bile oralı olmuyor biz imalı bile konuşsak siliyorlar yani boşa kendimi sinir etmiş olurum

sana söyleyecek hiç bir lafım yok çünkü herşey ortada, seni daha önce uyarmıştım benim açtığım ve adımın geçtiği konularda bulunma! yazma demiştim yine bilerek yazdın amacına ulaştın yine hakaret ettin ama ben beyfendiliğimi yine bozmayacağım ben senin yazdığın konuya yazmıyorum özellikle bakıyorum sen yazmışsan yazmıyorum çünkü seninle uğraşamam bunu daha öncede söyledim.

sende nasıl bir yüz varmış ben çok merak ediyorum yaptığın mevzular ayuka çıktı hala ve hala şu adamdan da konusundanda uzak duruyum demiyorsun senin yüzünden en sevdiğim topiğe girmiyorum ve girmemde, ben nokta koydummu senin gibi virgüle çevirmem.

eğer benim sabrımı deniyorsan burası yanlış yer ben kötü ve hatır bilmeyen bir insan olsaydım o incecik boynunu fuara geldiğinde çıt diye kırardım seni gördüm yine oralı olmadım ama sen hala beni tahrik etmek için alttan alttan çalışmaya devam et bakalım eline ne geceçek ben sana nasıl bulaşık olunur gösteriri beni tanıyanlara bir sor beni..

forum yönetimi benim bu mesajım ibret olarak kalsın silerseniz bu mesajla birlikte benide siteden atınız lütfen, birdaha dönmeyecek şekilde
    Kendin bulaşıyorsun bir de zeytinyağı gibi üste çıkıyorsun, atsınlar isterse komple sen burada kinini kus. Seninle alıp veremediğim de yok hep kendin saldırıyorsun,burada veya herhangi bir yerde bir yanlış yaptıysam komple üyeliğimi iptal edin.

Motosikleti
    Kendin bulaşıyorsun bir de zeytinyağı gibi üste çıkıyorsun, atsınlar isterse komple sen burada kinini kus. Seninle alıp veremediğim de yok hep kendin saldırıyorsun,burada veya herhangi bir yerde bir yanlış yaptıysam komple üyeliğimi iptal edin.
    biz senle ne tartıştık cevran neden ban yedi? okadar insan neden seni uyardı? benden uzak dur benim olduğum yere yazı yazma dedimmi demedimmi? şimdi sen bu adamın açtığı konuya mesaj yazmasan ben seninle ne işim olur? çünkü ben senden uzak duruyorum sen kendine ben kendime saygı duyarım

hangi konuya önce sen yazdın da ben sana ters bişey yazdım? bu zaman kadar nezaman birine yada kendi konuma bişey yazsam elalem mersine sen tersine gidiyorsun, 1 our 2 olur 3 olur

bikere etik olarak seninle biz dost ahbab bile olsak selimin açtığı bu konuya senin o mesajı yazman sana motor buldum demem yanlış, bunu ben olsam yapmazdım benim anlatmak istediğim bu ki sen bu hareketi özellikle seni uyarmış ve aramızda husumet olduğu halde yapıyorsun ve bulaşık olma diyorsun sana karşı 1 tane böyle bi mesajım varmı hakaret içeren? yada açtığın yazdığın bir konuya maydonoz olmuşmuyum?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:41 ----------

selimi telefonda tek uyarma sebebim bu olacakları önceden görüp bu durumu tahmin etmemdir, zaten dediğimde bir bir çıktı selimcim benim seni uyarmamdaki amacım buydu işte yoksa motorun resmini koymuşsan yada başka bi sitede bile konu açmışsın inan kızmadım ama sen konu açarsan bende kimin ne yapacağını taa ozamandan biliyorum ve olduda BUYUR BEĞENDİNMİ YAPTIĞINI
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

biz senle ne tartıştık cevran neden ban yedi? okadar insan neden seni uyardı? benden uzak dur benim olduğum yere yazı yazma dedimmi demedimmi? şimdi sen bu adamın açtığı konuya mesaj yazmasan ben seninle ne işim olur? çünkü ben senden uzak duruyorum sen kendine ben kendime saygı duyarım

hangi konuya önce sen yazdın da ben sana ters bişey yazdım? bu zaman kadar nezaman birine yada kendi konuma bişey yazsam elalem mersine sen tersine gidiyorsun, 1 our 2 olur 3 olur

bikere etik olarak seninle biz dost ahbab bile olsak selimin açtığı bu konuya senin o mesajı yazman sana motor buldum demem yanlış, bunu ben olsam yapmazdım benim anlatmak istediğim bu ki sen bu hareketi özellikle seni uyarmış ve aramızda husumet olduğu halde yapıyorsun ve bulaşık olma diyorsun sana karşı 1 tane böyle bi mesajım varmı hakaret içeren? yada açtığın yazdığın bir konuya maydonoz olmuşmuyum?
    Ben konuşmuyorum artık nerede ne yazıcağıma sen karar veremezsin ayrıca benim yazdıklarımın hemen arkasından hakaret düzeyinde yazılar yazdın,sütten çıkmış ak kaşık değilsin.Bundan sonra da senin ardından ne mesaj yazarım ne de tartışmaya girerim.

Motosikleti
    ben konuşmuyorum artık nerede ne yazıcağıma sen karar veremezsin ayrıca benim yazdıklarımın hemen arkasından hakaret düzeyinde yazılar yazdın,sütten çıkmış ak kaşık değilsin.bundan sonra da senin ardından ne mesaj yazarım ne de tartışmaya girerim.
    yemin ederim diyecek bişey bulamıyorum helal olsun sana!!

BİR KEZ DAHA YAZIYORUM

selimi telefonda tek uyarma sebebim bu olacakları önceden görüp bu durumu tahmin etmemdir, zaten dediğimde bir bir çıktı selimcim benim seni uyarmamdaki amacım buydu işte yoksa motorun resmini koymuşsan yada başka bi sitede bile konu açmışsın inan kızmadım ama sen konu açarsan bende kimin ne yapacağını taa ozamandan biliyorum ve olduda BUYUR BEĞENDİNMİ YAPTIĞINI

bütün yorumlar için teşekkür ederim.

Motosikleti
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gerçekten sevdim burayı c90 alma cbf al diyenler vs vs acayip polemikler bu motoru tanımayan üstüne çıkmayan yorum yapmasın lütfen,Selim kardeşim bu motorun en gebermiş hali bile 3 tane cbf 2 de innova eder eğer bi problem yoksa ki yoktur,satoyama mustafa referansı sağlam kardeşimizdir,al bence o kapak konusunu okadar takma bulunabilir ben bi sorayım çarşıya indiğimde.
    muratım seni es geçtim sanma yazını gördüm teşekkür ederim

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    temiz motora benziyor,kardeşim japonun kötüsü olmaz sadece modeli düşüktür,2 tane çinli eskitir

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler