Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hangi Motor Bana Uygun Olur

Motovento
    REKLAM ALANI
    GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Alıntı SAd0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun taygun, macit seni kesermi bilmem ama sana sele altı koccaman bi bagaj lazım:D gerçi macitte yanlarda çanta falan var 300kmdeki motoru 1500e veriyorlarsa affetme derim
    Hacı Bagaj Yüzünden Motorumu Satmaktan Vazgeçtim Ve Ayriyetten 2.Motor Olarak MCT alıcam (: BÜtçeye Uygun Bi Hyo Bulda Alalım (: Mct Kesmez Ama İdare Eder (: Kadranı Yaptım 115 Gösterdim(:
    Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    300 km de bir mct ye 1500 lira istiyorlarsa o işin içinde bir iş var derim..
    sıfırı 3070 TL makinanın..
    Km oynanmış olabilir..

Ayrıca püf noktalarını öğrendikten sonra mct canavar gibi bir makinadır..
    Gerçekten yolda çok rahat kaçan bir motor..
    100 km kadar çok rahat ivmeleniyor, 100-120 arası yola bağlı ama keyif vermiyor zaten..
    Klasik bir gezinti motoru..

Yakıtına gelirsek, öyle çok tasarruflu bir motoru yok ama ocak söndürecek kadar da çok yakmıyor nihayetinde..
    100 km de 3,6 il 4,4 lt arasında tecrübe ettim şimdiye kadar..
    Çift silindir bir 250 cc Çinli için fena olmayan değerler..
    Km Oynamışmı Bilemiyorum Ama İlanda Motorun 2009 Trafıge Cıkıslı Oldugu Yazıyor Pazartesi Arıyıp Konuşucam Eğer Uygunsa 2. Motor Olarak Onu Alıcam Küheylanımdan Vazgeçemiyorum :(
    Egzostunun Deliğini Kapatınca Motoruma Hayran Kaldım Rolantide Stop Mu Etti Diye Kaskı Çıkartıp Bakıyorum...
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kelon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE SİYAH İNCİM
    gel bnm motoru veriyim o seni keser

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    kelon silindiri 200 lük mü yaptırdın motorun silindirini ve subap kısmını artı karburatörünü senmi aldın kaça patladı bide 200 lük silindiri kartele nasıl oturtunuz !!!
    Zafer hiç düşmemek değil, her düştüğünde yeniden ayağa kalkabilmektir !

Motosikleti
    TVS APACHE SİYAH İNCİM
    valla bu motorda büyük o kısım onun için rahat oturdu zaten bir parca byütme daha yapıldı rahat olsun diyede kollar değişti yani 600 civarı ama ustasına göre değişir iyi yapar 600 kötüyapar 300

Motosikleti
    biraz daha anlatırmısın nasıl bi büyültme yaptınıuz bnm hala aklım ermiyor 125 cc cartel e 150 cc uyuyor oke onda sorun yok ama 125 cc silindirin oturdugu cartele 200 cc nasıl oturuyor ben motorumu 125cc den 150 ye çıkarıcam silindir komple üst kapak (subap) kısmı komple katburatör ön arka dişli ve zincir artı işçilik 300 hepsini tek tek kendim sordum işçilik 50 tl ha bu fiyat bilemedin 50 daha artar 350 olur 600 tl lik iş usta işi deil biraz dost kazıgı gb olmus yanlış anlama ama hepsini tek tek kendim sordum senin malzemelerde hadi tutsun taş çatlasın 500 tl tutar

Motosikleti
    TVS APACHE SİYAH İNCİM
    sana bşy söliiymmi araştır bak usta üsküdarda ki ferhat usta birarkadaşımdada aynı motor var bnm gibi yapmak istedi ama yapamdı 300 tl ye başka motorcuya he yaptı biniyor 2 km de arıza çıkaarıyor sonra yağ yakmaya başlıyor su kaynatıyor vs. o 600 lirayı verdim ama mt çoğu biliyor ben 300 km yolyaptım birgnde 2 veya 3 kere kontak kapatmışımdır oda normal park yaparken o kadar kaliteliş ve usta işi olunca heryere git bana usta diyor git dünya turuna çık eğer yolda kalırsa sana motorsiklet bne alıcam diyor

Motosikleti
    kawasaki zx6r
    ne yap et 250 lik bi japon patlat
    yoksa en fazla bineceğin tek sezon!

Motosikleti
    peki dediğin gb olsun ne diyeyim sen haklsınıdr dorusundur ben sadece söledim bütün hesapları yaptım bnm maliyetim okadar şeyvarken max 350 tl ye cıkıyor ama 150 cc oluyor. peki motorunda normal ibrelerle ve kendi ibrende gördüğün hız kaç km.çünkü bana hız lazım ilçeye biraz uzagız ve gidip gelmek uzun sürüyor o yüzden cc yükselticem ve hız bnm için önemli zaman bakımından başka motor almaya durumum yok ama cc yükseltebilirim senin rüzgarlı havada ve rüzgarsız havada ibren veya yanındaki motr araba vs kaç km hız!!!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:28 ----------

bide o ayriyetten büğyül tüğünüz aprça tam olarak ne! subap silindir karburatör hariç !

Motosikleti
    TVS APACHE SİYAH İNCİM

sss

eskiden 100 geçmiordu şimdi 140 la gidiyor sun dip gaz değil dip gazlada 145 e çıkıyorsun

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler