Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kaza sonrası prosedür

Motovento
    REKLAM ALANI
    erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    herkese selamlar;

bugün park halinde duran aracımın çamurluğuna başka bir araç sürttü...aslında yaptırmaya da lüzüm yok...tutanak tuttuk..şimdi ben aracı servise götürüp bırakıcam mı? benim masrafı çocuğun sigortası karşılayacak sanırım? yani ikimizde onun suçlu olduğunu düşünüyoruz ki tutanağa da böyle geçtik...benim kasko var ama ona ihtiyaç yok sanırım..araç eşimin üzerine...

teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    karşı tarafın sigortası karşılasın.. kesinlikle kaskonuzu bozdurmayın.. kendi sigorta şirketinizi arayıp gerekli bilgileri,doğru yerden almalısınız bence.

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı quezzap adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    karşı tarafın sigortası karşılasın.. kesinlikle kaskonuzu bozdurmayın.. kendi sigorta şirketinizi arayıp gerekli bilgileri,doğru yerden almalısınız bence.
    kaskoyu bozdurmamak benim elimde mi? gerekli yerde müdahale edebilmek için yardım istedim sizden...ama en iyisi aracı arkadaşı aramak tabi ama önceden dalavereli işler varsa hazırlıklı olmak istiyorum...

Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kaskoyu bozdurmamak benim elimde mi? gerekli yerde müdahale edebilmek için yardım istedim sizden...ama en iyisi aracı arkadaşı aramak tabi ama önceden dalavereli işler varsa hazırlıklı olmak istiyorum...
    kaskoyu bozdurup,bozdurmamak sizin elinizde. kesinlikle anlaşma yapmayın. tüm hasarı zaten karşı tarafın sigortası karşılar eğer haklı iseniz kiii okuduğum kadarıyla haklısınız.

rq7 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşın dediği gibi anlaşma yapmayın kusurlu karşı tarafsa bırak motorunu servise evraklarla beraber (kaza raporu,ruhsat fotokopileri falan fotoğrafta isteyebilirler) gerisini servis halleder

Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı rq7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşın dediği gibi anlaşma yapmayın kusurlu karşı tarafsa bırak motorunu servise evraklarla beraber (kaza raporu,ruhsat fotokopileri falan fotoğrafta isteyebilirler) gerisini servis halleder
    anlaşmayı kimle yapmayım servisle mi diyosunuz...? servis bana ne gibi bi anlaşma teklif edebilir? prosedüre girmemek için kaskodan yaptırmamı mı isteyebilir? karşı tarafın ruhsat fotokopisi yok bi problem olur mu acaba?

Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Eğer tutanağı eksiksiz bir şekilde doldurduysanız, hiç bir şeye karışmayın,tutanakla beraber servise gidin ve gereken işlemleri servis yapacaktır tutanak sayesinde.

Motosikleti
    tracer 900
    teşekkürler arkadaşlar...
    quezzap bunu beğendi.

safakk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı erro adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    anlaşmayı kimle yapmayım servisle mi diyosunuz...? servis bana ne gibi bi anlaşma teklif edebilir? prosedüre girmemek için kaskodan yaptırmamı mı isteyebilir? karşı tarafın ruhsat fotokopisi yok bi problem olur mu acaba?
    Sizin ehliyet ve ruhsat fotokopiniz karşı tarafda
    Karşı tarafın ehliyet ve ruhsat fotokopisi sizde olmalı (ehliyetin arkalı önlü ruhsatın her 2 parçası birden) diye biliyorum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)