Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Başka Şehirden Motor Almak

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar alanya honda bayinde honda cbr125 gelmiyor türkiyeynin her yerine gidiyor bir tek bize gelmiyor.Madem bize gelmiyor biz başka yerden alalım dedik şimdi bir şehirden buldum cbr125i alacağım fakat ne tür işlemler yapacağım biri detaylı anlatabilir mi?satıcıdan cevap bekliyorum ama uzun sürebilir? birde plakayı ben alanyadan kendm mi çıkaracağım kaç günde çıkar bu plaka ruhsat bana kaça patlar? saygılarımla

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    _oXXo_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT 250 KIZILL + NC 700 KIRMIZII
    evrakların tamsa 2 saat te çıkartırsın. ben 2 . el aldım noter işlemlerinden sonra sigorta yaptırdım hemen aldım plaka ruhsatımı. gerçi ben plaka (seri) bekledim 1 gün ama hemen 1 saat te cıkar plaka
    '' NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE ''
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

ne gibi evraklar lazim kac krus tutar

kemboo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr>wolf>mt-07>xmax>inazuma>tenere660
    ya hazır yeri gerlmişken bende senin konuna dahil olayım. gerçi bilmiyorum sen sıfır mı alcaksın ama... 2. el motoru farklı bir şehirden alsak ne gibi artı ve eksileri olur sizce?
    Gökyüzünün güzelliğini görmeyenler, kuşların neden uçtuğunu asla bilemeyecekler

quezzap - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ramzey QM 250
    Sıfır motosiklet aldığında en önemli etken FATURA ' dır.. Başka şehirden sıfır motosikletini alırsın,yüklersin kamyonete ve kendi bulunduğun şehire getirirsin,bulunduğun şehirden çıkarırsın plakayı.(Fatura sayesinde)
    2. el alırken Noterde satışını alırsın,adres verirsin.. 15 gün içinde sana ruhsatı yollar Emniyet.
    kemboo bunu beğendi.

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı kemboo adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya hazır yeri gerlmişken bende senin konuna dahil olayım. gerçi bilmiyorum sen sıfır mı alcaksın ama... 2. el motoru farklı bir şehirden alsak ne gibi artı ve eksileri olur sizce?
    gittiğinde motorun tırt çıkma ihtimali var..onun dışında nakliye dezavantajı var...başka da aklıma gelmiyo..
    kemboo bunu beğendi.

Alıntı rapidhacker5 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar alanya honda bayinde honda cbr125 gelmiyor türkiyeynin her yerine gidiyor bir tek bize gelmiyor.Madem bize gelmiyor biz başka yerden alalım dedik şimdi bir şehirden buldum cbr125i alacağım fakat ne tür işlemler yapacağım biri detaylı anlatabilir mi?satıcıdan cevap bekliyorum ama uzun sürebilir? birde plakayı ben alanyadan kendm mi çıkaracağım kaç günde çıkar bu plaka ruhsat bana kaça patlar? saygılarımla
    antalya dışına açılmakla iyi etmişsin...2el aldığım için 0km alınca ne oluyor bilemiyorum ama anladığım kadarı ile plakada 07 olsun istiyorsun...
    şöyle bir mantık yürütüyorum....bayi ile irtibata geçer para vs halledersin gerekli evrakları sana yollarlar plakayı vs buradan halledip cebine koyar...
    orada 2 vida tamamdır atla gel ama emniyet motoru görmek istiyormu onu bilmiyorum sonuçta bu bir kurgu oldu...yardımım olduysa ne mutlu...
    sağlıcakla kal...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)