Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SKYGO GY200 sattığım arkadaş (acil) 2009

Motovento
    REKLAM ALANI
    satoyama - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner / Aprilia Sr GT200
    2009 haziran sonu skygo gy 200 (plakası düşürmüşler hatırlamıyorum) sattığım arkadaş bana acil ulaşman gerekli

motoru başka bir arkadaşımdan takasla aldım 1 hafta bindim binmedim sonra ilan verdim 2 gün sonra alıcı arkadaş aradı alacağını söyledi, motorrun lastiği patlak olduğu için şirinevlerde bi otoparka koymuştum. hatta alan arkadaş otopark yanındaki tamircide lastiği yaptırıp jant akortlarına baktırmıştı bende sattığım arkadaşın numarası kaybolan telefonumda kaldı numaralar gittiği için şuanda ulaşamıyorum..

motor bir şirket üzerineydi ve temizdir alan arkadaş bütün sorgulamalarını yaptırmıştı fakat ozamanlar satış yüksek mebla tuttuğu için satışı almamıştı..

bu durum karışında ilk sahibleri motora çalıntı ihbarı yapmış, alan arkadaşın tanıyan bilen varsa bana acil dönsün madur olamasın sonuçta 850tl lik motora 200tl satış masrafımı yapıcam demişti.. oda kendine göre haklı kabahat bende

satın alan arkadaş anadolu yakasında oturan 28-30 lu yaşlarda biriydi tek hatırladığım bu kendisinde önceden yine bu motorun aynısından varmış satmış

sahibinden.com aracılığı ile temasa geçmişti

ilan budur

http://www.sahibinden.com/motorsuz_k...XQQdisplayitem
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Umarim bulursun.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Motosikleti
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Umarim bulursun.
    eyvallah sinan
    zengin veya fakir farketmez, apaçilik ya da ezik alt kültürün, motosiklet üzerinde hiç bir izahı ve bahanesi olamaz... ) (3 litre benzin koyuyorum bir hafta geziyorum diyen adamlardan ve motorlarından uzak durun)

Motosikleti
    up

Motosikleti
    plakası yoktu ama ben yinede yazayım 34 TA 2330

bu arkadaş maltepe pendik taraflarında ikamet ediyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler