Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Lütfen oturmayınız sahibine aittir

Motovento
    REKLAM ALANI
    ntticaret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Arkadaşlar ile pazargünü fuara gittik. Diğer arkadaşlarda davetiye bulduk ve içeri girdik. Her neyse... Birçok motosiklet firması ki çoğu yeni markalar sergilediğimi motorların üzerine "lütfen oturmayınız", "sahibine aittir" (yani satın alırsanız oturusunuz gibisinden) "platforma çıkmak yasaktır" gibi uyarılar yazmışlar. Benim anlamadığın mevxu şu; fuar satış maksatlımıdır, tanıtım reklam maksatlımıdır. Eğer satış maksatlıysa fuar için verilen bi ton para sonrasında kârâ geçilebiliyor mu? Yok hayır tanıtım / reklam maksatlıysa motorlara oturmak denemek konforuna bakmak neden yasak. Sanki adamlara verinde şurada bi teker yapalım diyoruz. Anlaşım çüzmüş değilim.... Ya siz?
    Biber muhakkak yakar; ya girerken ya çıkarken...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Birkannn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ayni konu Acilmisti bencede oyle ama coguna oturabiliniyordu yani ben oturdum mesela ...Bazi yerlerde oturmayiniz yaziyordu bencede sacma fuar sonucta
    Milli mücadelelere şahsî hırs değil, milli ideal, milli onur sebep olmuştur.
    MUSTAFA KEMAL ATATÜRK

ntticaret - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    İş dolayısı ile siteyi sadece akşamları takip edebiliyorum, konunun açıldığını görmemiştim. Önceki konuyu okuyan arkadaşlar kusuruma bakmasın...
    Biber muhakkak yakar; ya girerken ya çıkarken...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler