Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

CBR 125 e Lazer Vertigo Flash Kask Fazla mı:)

Motovento
    REKLAM ALANI
    mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Fuarda çok hoşuma gitmişti LS2 de Allahtan yanıma nakit fazla almamıştım da o an araştırmadan kask sahibi olmadım nete bi girdim aman allahım o da ne herkes saymış sövmüş kaska

bende senın gibi dış görünüsüne aldanıp almıştım ama ne çok pişman oldum böyle dandik bi kask yok ruzgar konusunda dıyorum azım yuzm kask yokmus gibi donuyor sesten kafam şişiyor bende araştıryorum sessiz saglam ve ruzgar almıyan bi kask alıp denedğin kaskı burda da tavsiye edersen bilgi edinmiş oluruz ls2 yi aldım şimdi kask almaktan korkuyorum yine dandik bişey gelmesin diye parasında değilim kask konusunda ama sağlam sessiz ruzgarsız bişey önerin bana işte dandik kask alınca bu hale geliyosunuz dikkat edin

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    emrello - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TA '07 (Anya)
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda çok hoşuma gitmişti LS2 de Allahtan yanıma nakit fazla almamıştım da o an araştırmadan kask sahibi olmadım nete bi girdim aman allahım o da ne herkes saymış sövmüş kaska

bende senın gibi dış görünüsüne aldanıp almıştım ama ne çok pişman oldum böyle dandik bi kask yok ruzgar konusunda dıyorum azım yuzm kask yokmus gibi donuyor sesten kafam şişiyor bende araştıryorum sessiz saglam ve ruzgar almıyan bi kask alıp denedğin kaskı burda da tavsiye edersen bilgi edinmiş oluruz ls2 yi aldım şimdi kask almaktan korkuyorum yine dandik bişey gelmesin diye parasında değilim kask konusunda ama sağlam sessiz ruzgarsız bişey önerin bana işte dandik kask alınca bu hale geliyosunuz dikkat edin
    Lazer Granville GL fiyatına göre çok güzel bir kask. Kendim kulak pedleri yaptım bir de, daha da sessiz oldu. Pinlock buğu camı da var (çift cam).
    Ağır metal insanı...

Motosikleti
    Yamaha YBR 125 city
    bende GDR nin kasklarını öneririm ben 2008 fuarından almıştım hala kullanıyorum hemde bütçeye uygun.bu fuarda yeni modellerini gördük ve cbr si olan arkadaşa aldık adamlar kaska siyah gözlük koymuşlar güneş için ama vizör yine beyaz düz vizör.kaskın yanındaki aparatla gözlüğü istediğin zaman açıp kapayabiliyorsun çok kullanışlı yani.fiyat olarak da uygun 115tl.

yüksek hızlardaki performansını bilmem ama 100-120km/h de herhangi bir sıkıntı yaratmıyor.
    Even the english word "believe" also has a "lie" hidden in the middle...

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı mücahit_89 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bence lazer 280 tl fiyatına göre gayet mükemmel bir kask.okuduğum yorumlardan hiç olumsuz bi görüş yoktu.ben yaz başında alacam benden haber gelene kadar sen çoktan almış olursun sanırım bence Lazer

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:35 ----------

Alıntı jason55 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende GDR nin kasklarını öneririm ben 2008 fuarından almıştım hala kullanıyorum hemde bütçeye uygun.bu fuarda yeni modellerini gördük ve cbr si olan arkadaşa aldık adamlar kaska siyah gözlük koymuşlar güneş için ama vizör yine beyaz düz vizör.kaskın yanındaki aparatla gözlüğü istediğin zaman açıp kapayabiliyorsun çok kullanışlı yani.fiyat olarak da uygun 115tl.

yüksek hızlardaki performansını bilmem ama 100-120km/h de herhangi bir sıkıntı yaratmıyor.
    hmm GDR markasını incelememiştim şimdi baktım.Yorum bulamadım fazla çok araştıramadım ama kullanan arkadaşlar varsa onlarda nasıl bir kask olduğunu yazarsa iyi olur
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET
    Arkadaşlar LS2'ye laf edenler hangi modeline laf ettiklerini belirtirlerse daha iyi olur kanaatindeyim. Sizin de bildiğiniz gibi bu markanın da çeşitli kalitede ve çeşitli fiyatlarda kask modelleri mevcut. Ben de fuarda birçok kask inceledim ve en son LS2'nin Garda modelini aldım ayrıca bu modeli almadan önce internette yaptığım araştırmalarda hiç kimsenin de bu kaska kötü bir yorumda bulunmadığını aksine kullananların fiyat/performans oranına göre alınabilecek en iyi kask olduğunu belirttiğini farkettim. Aynı fiyat civarındaki kasklar arasında kullanılan malzeme kalitesi neticesiyle en iyi kask olduğunu düşünüyorum. Lazer Vertigoyu ve Nolan N64'ü incelemiş (ki N64'ün işçilik kalitesi ve kullanılan malzeme tek kelimeyle berbat bence, sırf markaya para alıyorlar) ve bu iki kaskı da alabilecek bütçeye sahip biri olarak ben LS2 GARDA'yı seçtim ve seçimimden de son derece memnunum. Bu demek değildir ki Lazer Vertigo kötü bir kask; Vertigoda gayet güzel ve emin olun Nolan N64'ten kat kat kaliteli bir kask.
    Build A Fire A Thousand Miles Away To Light My Long Way Home
    I Ride A Comet My Trail Is Long To Stay Silence Is A Heavy Stone

__sArSıLmAz__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 650F
    kaskın motorla alakası yok en iyisini alabiliyosan en iyisini al,bende lazer stroke kullanıyorum 3 senedir çokda memnunum 4 yıldız korumalı
    Her asker yeşil bereli olamaz

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    Alıntı JAKOBEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar LS2'ye laf edenler hangi modeline laf ettiklerini belirtirlerse daha iyi olur kanaatindeyim. Sizin de bildiğiniz gibi bu markanın da çeşitli kalitede ve çeşitli fiyatlarda kask modelleri mevcut. Ben de fuarda birçok kask inceledim ve en son LS2'nin Garda modelini aldım ayrıca bu modeli almadan önce internette yaptığım araştırmalarda hiç kimsenin de bu kaska kötü bir yorumda bulunmadığını aksine kullananların fiyat/performans oranına göre alınabilecek en iyi kask olduğunu belirttiğini farkettim. Aynı fiyat civarındaki kasklar arasında kullanılan malzeme kalitesi neticesiyle en iyi kask olduğunu düşünüyorum. Lazer Vertigoyu ve Nolan N64'ü incelemiş (ki N64'ün işçilik kalitesi ve kullanılan malzeme tek kelimeyle berbat bence, sırf markaya para alıyorlar) ve bu iki kaskı da alabilecek bütçeye sahip biri olarak ben LS2 GARDA'yı seçtim ve seçimimden de son derece memnunum. Bu demek değildir ki Lazer Vertigo kötü bir kask; Vertigoda gayet güzel ve emin olun Nolan N64'ten kat kat kaliteli bir kask.

haklısın kardeş ls2 cartoon single kask benim kötüledğim inan bana isimi gibi kartondan bi kaskya ben artık ne alcağımı hepten karıştırdım senın aldığın kask zaten fiyat olarak lazer sınıfında bi kask hepsini alıp deneyen ve en cok menun kaldıgı kaskı soylemesı gerekn birisi lazım mesela sendeki ls2 gardayı ben aldıktan sonra gördüm ve ls2 ler görüntü olarak çok hoşuma gidiyo bu ls2 agrdanın performansı nasıl hava alıyomu ses yapıyomu benı bunlar rahatsız edıyo eğer bu sorunları yaşamıcaksam ondan alırım hem içinde güneş gözlüde var lazer ve nolana göre güzel bir alternetif bi açıklarsan sevinirm.

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    haklısın üstat model belirtmedik bizim hatamız.benim baktığım model LS2 Targa Edition Kask .Bu kasktan memnun kalmamış kullanıcılar
    burak beykurt

GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Bende 150t1 Motor Var Suomy Kaskım Var (:
    Kask Motordan Pahalı
    Ama Şunuda Unutmamak Lazım Motor Seni Korumaz Sadece A Noktasından B Noktasına Götürür (;
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

Motosikleti
    2007 Honda CBF 150
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kaskın kalitesiyle motor hacminin hiçbir alakası yoktur.
    50cc scooter kullanıyor olsanız da kaliteli bir kaskınız olmalıdır.
    Koşarken düşüp kafanızı kaldırıma vursanız bile ölme riskiniz var.
    Bu yüzden kaskınızı kaliteli , güvenlik testlerinden geçmiş olan marka ve modellerden seçmelisiniz.

Kaliteli derken , bu demek değildir ki 600 dolarlık shoei almalı herkes.
    Bu tür kasklar güvenlikten öte hafiflik ve ayrodinami hesaplanarak yüksek performans için üretilmiş kasklardır.
    Bütçeniz için en hesaplı ama bu derecede en kaliteli marka ve model kaskı seçmelisiniz.
    Lazer Vertigo bu bağlamda iyi bir kasktır.

Çok iyi bir açıklama..
    [B][COLOR="Black"]2bin7 HONDA CBF 150 :cat: (34 EN 6186) [/COLOR]İSTANBUL- AVCILAR[/B]

JAKOBEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gt250 COMET

Hepinizden özür dilerim..

Arkadaşlar üstteki mesajımda yanlışlıkla Nolan N62 yerine N64 yazmışım hepinizden özür diliyorum. Hakkında istenilen paraya değmeyeceğine inandığım kask NOLAN N62'dir.

Sevgili Mücahit-89 rumuzlu kardeşim (benden yaşça küçük olduğun için kardeşim diyorum yanlış anlamazsın umarım) LS2 GARDA'yı henüz yüksek süratlerde deneme fırsatım olmadı ancak 80-90km/h civarında denediğim kadarıyla içine ses ve rüzgar almadığını söyleyebilirim. Almadan önce okuduğum yorumlarda daha yüksek süratlerde de bu konuda gayet başarılı olduğu söyleniyordu. Hatta forumdan "ketchup" rumuzlu bir arkadaşımız gayet detaylı ve açıklayıcı bir yorumda bulunmuş bu kask hakkında, o başlığı bulup okumanı tavsiye ederim.
    Son olarak iyi bir markanın sadece markası olduğu için bence düşük kalitede yapmış olduğu bir kaska değerinden fazla para vermektense (Nolan N62 gibi)ben nispeten yeni ve piyasada daha tam olarak oturmamış ancak kalıcı olmaya çalışan bir markanın üst düzey bir kaskına (kaskı eline al ve her tarafını iyi bir incele ne demek istediğimi anlayacaksın) daha düşük bir para karşılığında sahip olmayı seçtim ve seçimimden de son derece memnunum.
    Build A Fire A Thousand Miles Away To Light My Long Way Home
    I Ride A Comet My Trail Is Long To Stay Silence Is A Heavy Stone

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawa...
    Kafanı ne kadar seviyorsan kaskın o kadar değerli olur senin için.

Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    vay erdem abim de burdaymış.abi yaz başı seni meşgul etcem tamam mı
    burak beykurt

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler