Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

MOTOR KAZASI _ ÖNEMLİ (Kemal Coşkun, Hande Diker)

Motovento
    REKLAM ALANI
    ümmet perkitan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bajaj boxer 150
    kardeşim kemal toprağın bol olsun mekanın cennet olsun,allah rahmet eylesin sevenlerine,yakınlarına ve ailesine allah dayanma gücü ve sabır versin,hepimizin başı sağolsun.
    -geç gitmek HİÇ GİTMEMEKTEN iyidir-
    www.perkitan.com
    BİRKISIM İNSANLARA KIZIP TÜM İNSANLARA DÜŞMAN OLMAYA DEĞMEZ BUHAYAT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GoncaKemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı sergiowanni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah rahmet eylesin..dayanamiyorum bole olumlere..uzuluyorum...
    :(

Alıntı anilxx92 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok çok çok iyi hatırlıyorum o kazayı ve dehşet verici resimleri.
    Ne söylenebilirki Allah rahmet eylesin.
    Hatta o resimlerden sonra motosikletten çok soğumuştum.
    Kim ne derse desin bu sürücülerle,bu yollar ile,bu kafayla kısacası Türkiyede motosiklet kullanamak çok ama çok tehlikeli.
    Resimleri kaldırmalarını aileler olarak bizler rica ettik. Dayanılır gibi değildi.
    Motosikletleri Farketsinler... Bunun için mücadelemi asla bırakmayacağım.

Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok üzüldüm, Başınız sağolsun, Mekanı cennet olsun. Allah kalanlara sabır versin.
    Çok sağolun.

mahonyy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbr 125 miş
    Başınız sağolsun, acınızı paylaşıyoruz biran önce kimse bunu yapan ortaya çıkar inşallah..
    Azrail Noktayı Koyana Kadar Virgüle Devam...
    34 SDT 60

vlad1462 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bişeyler
    sessiz sedasız bir sene geçmiş olayın üzerinden. son olmasını dilesektre malesef son olmayacak

stubborn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar 250
    Tüm ailerlerine başsağlığı diler.
    toprakları bol olsun
    Motora bindiğim için farklı değilim! farklı olduğum için biniyorum...

tanrinin_kirbaci34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    şimdi yok
    Kurban oldugum Rabbim bu dünyada olmasada öbür dünyada böyle vicdandiz böyle şerefsizlerin cezasını en ağır sekilde verecektir.inşallah bunu yapanlar elini vicdanına koyar ve teslim olur.Allah tüm sevenlerine sabır ve saglık versin dualarım sizlerle.başımız sagolsun
    ALLAH YÜRÜ YA KULUM DEDİ MOTORUMU SATTIM

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah geride bıraktıklarına sabır versin, ne kadar ağlasak boş
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok kötü oldum... şimdi yeni okudum haberi....

nurlar içinde yatsın,mekanı cennet olsun...

ailesinin ve hepimizin başı sağolsun...

coolsoul - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Xl650 Transalp
    Çok üzüldüm mekanı cennet olsun...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    En güzel zamanlarda beraberdik...Bülent Arzu ..ben ...Kemal Hande....Bebek sahilde buluşmuştuk bir keresinde muhabbet yine motosiklet...kızlar sıkılırdı...

Bu karede ise Baltalimanı polis moral eğitimde onları yemeğe davet etmiştim...ne eğlendik ne eğlendik...yedik içtik dans ettiler pistte Handeyle...en güzel unutulmaz akşamlardan biriydi...
    ]

erken göçtü...çok erken...Handeyi telli duvaklı gelin yapacaktık düğünlerinde oynayacaktık...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

elegance45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 ZaT vardı sattım :D
    :( :( gerçekten sabah sabah çok canım sıkıldı çok üzüldüm allah rahmet eylesin :( :(
    Ne Kadar Hızlı Gittiğini Fren Yapınca Anlarsın

GAME OVER TRY AGAIN

mczaga - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok.
    çok üzücü bir haber daha iki can daha aramızdan ayrılmış ne dicemi şaşırdım ilk mesajdaki anlatımı direk gözümün önüne getirirdim çok zor bir kaza Şerit ihlali sıkıştırma .
    3.18 tl olan benzinin 2 tl'si vergi

Motosikleti
    şu anda yok
    Allah rahmet eylesin... Bu tip haberleri okuyunca resmen dağılıyorum..........Çook üzüldüm..

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    allah rahmet eylesin her iki insanada...çok acı

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    hepimizin başı sağolsun,gerçekten çok feci bir ölüm,Allah ölümün de hayırlısını nasip etsin

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    dün gibi hatırlıyorum kaza topiğnin açıldığını. Allah rahmet eylesin ikisine de...
    ve bu kazaya başka bir aracın sıkıştırması sebep olduysa bulunmasa bile o vicdansızın da canı yansın...
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

GoncaKemal - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ümmet perkitan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim kemal toprağın bol olsun mekanın cennet olsun,allah rahmet eylesin sevenlerine,yakınlarına ve ailesine allah dayanma gücü ve sabır versin,hepimizin başı sağolsun.
    Çok teşekkürler...

Alıntı mahonyy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başınız sağolsun, acınızı paylaşıyoruz biran önce kimse bunu yapan ortaya çıkar inşallah..
    Çok çok sağolun. Umuyorumki, sıkıştırıp kaçan aracı bulacağız. Umutlanmak istiyorum.

Alıntı vlad1462 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sessiz sedasız bir sene geçmiş olayın üzerinden. son olmasını dilesektre malesef son olmayacak
    Evet tam bir yıl oldu. Sanki hiç gitmemiş gibi. Bazen onun askerde yada yurtdışında olduğunu sanıyorum. Geri gelecekmiş gibi. Motor eşyalarını evdeki ikinci motorunu saklıyorum.

Alıntı stubborn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tüm ailerlerine başsağlığı diler.
    toprakları bol olsun
    Çok teşekkür ederim.

Alıntı tanrinin_kirbaci34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kurban oldugum Rabbim bu dünyada olmasada öbür dünyada böyle vicdandiz böyle şerefsizlerin cezasını en ağır sekilde verecektir.inşallah bunu yapanlar elini vicdanına koyar ve teslim olur.Allah tüm sevenlerine sabır ve saglık versin dualarım sizlerle.başımız sagolsun
    Çok çok sağolun. Dilerim hiçbir motorcunun başına gelmez. Geride kalmak, gidenin ardından sadece öylece bakakalmak korkunç yakıcı.

Alıntı demirgursel adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah geride bıraktıklarına sabır versin, ne kadar ağlasak boş
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok kötü oldum... şimdi yeni okudum haberi....
    nurlar içinde yatsın,mekanı cennet olsun...
    ailesinin ve hepimizin başı sağolsun...
    Alıntı coolsoul adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok üzüldüm mekanı cennet olsun...
    Çok çok çok sağolun.

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En güzel zamanlarda beraberdik...Bülent Arzu ..ben ...Kemal Hande....Bebek sahilde buluşmuştuk bir keresinde muhabbet yine motosiklet...kızlar sıkılırdı...

Bu karede ise Baltalimanı polis moral eğitimde onları yemeğe davet etmiştim...ne eğlendik ne eğlendik...yedik içtik dans ettiler pistte Handeyle...en güzel unutulmaz akşamlardan biriydi.

]

erken göçtü...çok erken...Handeyi telli duvaklı gelin yapacaktık düğünlerinde oynayacaktık...
    Anlatıyordu. Gezilerinizi, buluşmalarınızı, çekilen fotoğrafları gösteriyordu. Kemal ve Hande heyecanla gittikleri yeri anlatırken mutlulukla dinlerdim onları. Ama biz onların düğünlerini yaptık. Onlar sonsuzluğa birlikte gittiler.

Alıntı elegance45 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    :( :( gerçekten sabah sabah çok canım sıkıldı çok üzüldüm allah rahmet eylesin :( :(
    Çok teşekkür ederim.

Alıntı mczaga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok üzücü bir haber daha iki can daha aramızdan ayrılmış ne dicemi şaşırdım ilk mesajdaki anlatımı direk gözümün önüne getirirdim çok zor bir kaza Şerit ihlali sıkıştırma .
    İşte bizde o sıkıştıran, kaçan aracı bulmak için uğraşıyoruz. Kimdi o?

Alıntı yunuskocak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin... Bu tip haberleri okuyunca resmen dağılıyorum..........Çook üzüldüm..
    Alıntı balbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah rahmet eylesin her iki insanada...çok acı
    Alıntı by_dengesiz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hepimizin başı sağolsun,gerçekten çok feci bir ölüm,Allah ölümün de hayırlısını nasip etsin
    Birinin ben yaşarken, kalbimi yerinden söküp, ellerinin arasında, kanlar içinde sıkıştırtıklarını hissediyorum. İnsanın kalbi ağrır mı? Ağrıyormuş.

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Offff ... Zaten bunalımdaydım, tam boğuldum bu sabah :(
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

ALLAH RAHMET EYLESİN.YARALI KARDEŞİMİZE ACİL ŞİFALAR DİLİYORUM.
    Arkadaşlar mümkünse artçı olmadan kullanalım motorlarımızı,çünkü motosiklet araba gibi değil en ufak kazada artçı daha fazla darbeye maruz kalıyor.
    İnanın şu an çok kötü oldum,yapacak tek şey bilgilerimiz var ise dava aşamasında paylaşmak,ve Allah tan rahmet dileyerek fatiha okumaktır.
    Maalesef bizim gibi geri bırakılmış ülkelerde arabaya saygısı olmayan arabayı bile farketmeyen canavarların , motosikletleri fark etmesini beklemeyin.

Şöyle yanlış bir davranış biçiminde de sahip olmayın bunlarla mücadele edersek,-türkiye gibi ülkelerde olamayacağından- işte herkes trafik kurallarına uyar kazalar azalır vs.....
    Bunların hepsi hikaye kardeşim maalesef trafik canavarları var ve artmaya devam ediyor.Ülkemizi durumu ortada Lütfen ülkemiz gerçeklerini görelim ve çok dikkatli olalım.Umarım yazdıklarım yanlış anlaşılmaz.

Ben kesinlikle eşimi veya çocuğumu artçı olarak almam ve almayacağımda.
    Allah bunların belasını versin ,yaklaşık 1 ay önce benim arkamdan bir araba hızla geldi ve solladı ve sıkıştırdı resmen öldürmeye çalıştı daha sonra arkamdan gelen arkadaş beni kollamak için araya girinçe altına aldı ve yaklaşık 100 metre sürükledi ve kaçtı.İlginç olanaı ulan heryerde mobese var bir orada yoktu şu an olay savcılıkta ve bana göre sonuçlanmayacak.

Yahu bu ülkede insanın ve zamanın değeri yok anlamıyormusunuz.

Allaha emanet olun.

Motosikleti
    Şu anda yokkk :((
    Allah rahmet eylesin valla denecek hiç bişey yok bu durumda mekanı cennet olsun Yüce Allah geride kalanlara sabır versin .... Acaba bizim sonumuzda mı böyle olacak birgün burda böle yazacak eğer İstanbulda yaşıyorsan olabilme ihtimali çok yüksek ne kadar tecrüben olursa olsun burası Türkiye Avrupa Kültür Başkenti Eğitimin saygının kuralların olmadığı saçma sapan bir Kültür Başkenti İstanbul-Türkiye Cehaletin sonu yok ... Bugün bu Arkadaşımız yarın biz Allah C.C hepimizi korusun...Allah gani gani rahmet eylesin ....
    HONDA MADE IN JAPAN

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler