Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

MOTOR KAZASI _ ÖNEMLİ (Kemal Coşkun, Hande Diker)

Motovento
    REKLAM ALANI

Dün TEM'de Canlı Şahit Olduğum Kaza (Fazer 34 DR 3756)

08.03.2009 Pazar günü yani dün 17:00 sularında Kavacığa giderken TEM-Samandıra sapağından 200-300 metre ilerde trafiği kesmeye çalışan insanları gördüm ... yavaşladım ve içimden inşallah motorkazası değildir dememe kalmadan sağda bariyerlere girmiş motoru gördüm ... hemen yanında çok kötü durumda ağır yaralı sürücüsü 5-6 metre ileride ise yerde bi bacağı kopmuş öbürüde kırık bayan vardı ... o manzara hala gözümün önünden gitmiyor ... etraftaki insanlar manzara karşısında çıldırmış gibilerdi... motosiklette artçı olan bayan bacağının koptuğunun farkında değildi sanırım... sessizce etrafa bakıyordu ... motosiklet sürücüsünün yanına gittim durumu bayandan dahada kötüydü sağlam hiç bir yeri kalmamış görünüyordu ... sanırım vefat etmişti ... polis geldi durumu kontrol altına almaya çalışıyordu... ilk kez böyle bir kaza ile karşılaşmıştım

Acaba Tanıyan varmı motoru plakasından ???

EDIT: kivanckaplan. Ailesinin isteği üzerine fotoğraflar kaldırılmıştır. 10.03.09...

http://www.motordelisi.com/forum/mot...dr-3756-a.html

------------------------------------------

Emin Beyin herşey olup bittikten sonra tesadüfen orada olduğu bu, yürekleri burkan feci kazada canım kardeşim Kemal Coşkun (achille) ve nişanlısı Hande Diker hayatlarını kaybettiler.

Olay, plakası alınamayan bir aracın sıkıştırmasıyla, reflektörü olmayan, emniyet şeridinde duran bir kamyona çarpma sonucu oldu bariyerlerde son buldu. Kardeşimi o akşam, Hande'yi ise bacağı kopmuş halde 3 gün sonra kaybettik. Acımız çok büyük.

Olay, yargı sürecinde ve her türlü bilgiye ihtiyacımız var. Sizlerden, bu kazayla ilgili herhangi bir bilgisi olanların bana ulaşmasını rica ediyorum.

Motosiklete gönül vermiş herkese kazasız belasız sürüşler diliyorum.
    Sevgi ve saygılarımla
    Gonca Coşkun
    goncacoskun@yahoo.com
    0532 762 30 68

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başınız sağolsun, acınızı paylaşıyoruz. umarız, biran önce kimse bunu yapan çıkar ortaya
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    İstanbulda motosiklet kullanma çok tehlikeli ya

Ailesine sevenlerine baş sağlığı diliyorum biraz geç oldu ama.
    HONDA

barrokas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    maxillofacialtrauma Hamamatsu
    allah rahmet eylesin,içimizden biri olunca daha üzücü oluyor
    Tahsin Oğuz Acartürk çok KRAL adamsın......

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    şimdiş içimi sızlattınız valla...Kemalim geldi aklıma...o gül yüzüyle şimdi gülücükler atardı...pozitif adamdı...Handecimin zaten yüzünden tebessüm eksik olmazdı...

mayıs 08 de ben çekmiştim bu fotoyu...

allaseniz şu linke bir bakın melek yüzlü değilmi bu Kemal...bir kişiyi kırdığı görülmemiştir şu camiada...bir tane düşmanı yoktur...bir kişide desin ki bana kelek attı bana ters davrandı...gideceği yer cennet ben biliyorum abicim...

arkadaşlar o masada kendi ellerimle köftenin birini yedirmiştim...düşünsenize canınızdan bir parça kopmuş...gitmiş..ölüm diyorlar adına...neşemizi tahmin edemezsiniz...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    çok üzüldüm,Başınız sağolsun, acınızı paylaşıyoruz. umarız, biran önce kimse bunu yapan çıkar ortaya.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    çok üzülüldüm allah ailesine sabır versin
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

GÖKTAX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    250 MCT
    Allah Rahmet Eylesin.
    Ailelerine sabır diliyorum.
    [B][COLOR="Red"]Ankara-Akvaryum Motosiklet Grubu[/COLOR][/B]

[COLOR="Black"]::xs26::.....TEHDİT.....::xs26::[/COLOR]

Motosikleti
    Honda CBR 125 idi ;( yine olacak..
    Tekrar başınız sağolsun Gonca Hn. Kaza olduktan sonra Hande'yi ziyarete gitmiştik Aygül arkadaşımla Annesi babası ailesi arkadaşları perişandı.. Şahsen tanışmadık hiç konuşmadık ama o gün dualarımız hep onunlaydı aynı acıyı aynı şekilde yaşayıp Tuğperimizi kaybetmiştik ve nasıl içinizin yandığını biliyorduk ama malesef elimizden dua etmekten başka birşey gelmiyordu. Aynı süreçten geçiyoruz biz de hala bir sonuca ulaşamadık araya zaman girmesi malesef aleyhimize umarım size yardımcı olacak birileri çıkar. Allah yardımcınız olsun.

allahh rahmet eylesin

bluebird64 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YBR125 '07,YBR125 ESD '11,Agility City 125 '11
    Allah Rahmet Eylesin.
    Ailelerine Sabırlar Diliyorum
    Gerçi bir yıl olmuş ama.....
    Deniz, güneş, martı çığlığı ve yosun kokusu yoksa yaşam da yoktur...

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Kemal forumumuz uyesi sevdigimiz bir arkadasimizdi.
    Kaza haberini aldigimizda asagidaki linkte uzuntumuzu paylasmistik.

http://www.motosiklet.net/forum/tazi...-sagolsun.html

Daha sonra kaybettigimiz tum arkadaslarimiz gibi onun içinde bir taziye topigi açtik ve hakkindaki duygularimizi paylastik.

http://www.motosiklet.net/forum/onla...n-achille.html

Kaza hakkinda bir bilgisi olan olsaydi o zaman yukarida verdigim linklere mutlaka yazardi.

Keske yapilabilecek bir sey olsa da yapabilsek.
    Ama tek elimizden gelen acinizi paylasmak sadece.
    Tekrar basimiz sagolsun....
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Allah rahmet etsin. Motosiklet hayatımdakı 30 yılı aşkın bir süredir duyduğum en acı olaylardan bir tanesi. Dayanılmaz bir acı. Allah yakınlarına ve sevdiklerine sabır versin.
    Birilerinin kaderinizi değiştirmesi hazmedilecek gibi değil. Böylesine olayları duydukça acaba benim sonum da mı böyle olacak sorusu insanın kafasına takılıyor. Ne pahasına olursa olsun başkasının hayatını hiçe sayan toplumdaki şerefsizlere meydanı boş bırakmıyacağım. !!!!!

NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabırlar versin..

Gerçekten büyük bir acı, büyük bir yıkım!
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Allah gani, gani rahmet eylesin, mekanları cennet olsun...
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiş içimi sızlattınız valla...Kemalim geldi aklıma...o gül yüzüyle şimdi gülücükler atardı...pozitif adamdı...Handecimin zaten yüzünden tebessüm eksik olmazdı...

mayıs 08 de ben çekmiştim bu fotoyu...

allaseniz şu linke bir bakın melek yüzlü değilmi bu Kemal...bir kişiyi kırdığı görülmemiştir şu camiada...bir tane düşmanı yoktur...bir kişide desin ki bana kelek attı bana ters davrandı...gideceği yer cennet ben biliyorum abicim...

arkadaşlar o masada kendi ellerimle köftenin birini yedirmiştim...düşünsenize canınızdan bir parça kopmuş...gitmiş..ölüm diyorlar adına...neşemizi tahmin edemezsiniz...

Ama kemal abi büyük makina adamı değildi...FAzerle çok züratlere çıkıyordu...tecrübesi küçük makinadaydı...ve gaza geliyordu hemen...Hande arkasında olduğunda özellikle sanki dahamı fazla hızlanıyordu ne...büyük cc nin yeni yeni tadını almaya başladı...Çınarcık yollarını ona sorun...bizim Burda Seyrantepe düzlüğünde yaptığı hızları anlatırdı bnei korkuturdu...hatta ilk aldığında 250 yi gördüğünü söylemişti...ki bugüne kadar o hıza çıkmadığını ben biliyorum...yüksek gücü sonradan gördüğünde bu hatalara hep düşülüyor...falconuda çok sert kullanırdı...ateş düştüğü yeri yakar diyecek birşeyim yok...
    Fazeri almasının en büyük sebebi, bu yolculuğumuzda rampada fazerin yanımızdan uzayıp giderken bizim öylece bakakalmamızdı.

Allah yattığı mekanı cennet eylesin.

Aklıma düştü yine.... of oof
    Ne irfandır veren ahlâka yükseklik nede vicdandır, Fazilet hissi insanlarda, Allah korkusundandır

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Çok üzüldüm, Başınız sağolsun, Mekanı cennet olsun. Allah kalanlara sabır versin.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Çok çok çok iyi hatırlıyorum o kazayı ve dehşet verici resimleri.
    Ne söylenebilirki Allah rahmet eylesin.
    Hatta o resimlerden sonra motosikletten çok soğumuştum.
    Kim ne derse desin bu sürücülerle,bu yollar ile,bu kafayla kısacası Türkiyede motosiklet kullanamak çok ama çok tehlikeli.

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    allah rahmet eylesin..dayanamiyorum bole olumlere..uzuluyorum...

Alıntı VaScO1925 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başınız sağolsun, acınızı paylaşıyoruz. umarız, biran önce kimse bunu yapan çıkar ortaya
    Saağolun. Bizimde tek umudumuz bu.

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İstanbulda motosiklet kullanma çok tehlikeli ya

Ailesine sevenlerine baş sağlığı diliyorum biraz geç oldu ama.
    Çok sağolun.

Alıntı barrokas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allah rahmet eylesin,içimizden biri olunca daha üzücü oluyor
    Kemalimin burada dostları olduğunu biliyorum. O bir motor aşığı adam oldu hep.

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Resimlerle çok duygulandım, ağladım. İnanılmaz özlüyoruz.

Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok üzüldüm,Başınız sağolsun, acınızı paylaşıyoruz. umarız, biran önce kimse bunu yapan çıkar ortaya.
    Alıntı serhan123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok üzülüldüm allah ailesine sabır versin
    Alıntı GÖKTAX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah Rahmet Eylesin.
    Ailelerine sabır diliyorum.
    Çok çok sağolun.

Alıntı yeschim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tekrar başınız sağolsun Gonca Hn. Kaza olduktan sonra Hande'yi ziyarete gitmiştik Aygül arkadaşımla Annesi babası ailesi arkadaşları perişandı.. Şahsen tanışmadık hiç konuşmadık ama o gün dualarımız hep onunlaydı aynı acıyı aynı şekilde yaşayıp Tuğperimizi kaybetmiştik ve nasıl içinizin yandığını biliyorduk ama malesef elimizden dua etmekten başka birşey gelmiyordu. Aynı süreçten geçiyoruz biz de hala bir sonuca ulaşamadık araya zaman girmesi malesef aleyhimize umarım size yardımcı olacak birileri çıkar. Allah yardımcınız olsun.
    Aradan geçen bunca zaman hiçbirşeyi unutturmadı. Bize bıraktıkları bir avuç resimle avunmaya çalışıyoruz. Çok çok çok zor...

Alıntı cupper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    allahh rahmet eylesin
    Alıntı bluebird64 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah Rahmet Eylesin.
    Ailelerine Sabırlar Diliyorum
    Gerçi bir yıl olmuş ama.....
    Çok sağolun.

Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kemal forumumuz uyesi sevdigimiz bir arkadasimizdi.
    Kaza haberini aldigimizda asagidaki linkte uzuntumuzu paylasmistik.

http://www.motosiklet.net/forum/tazi...-sagolsun.html

Daha sonra kaybettigimiz tum arkadaslarimiz gibi onun içinde bir taziye topigi açtik ve hakkindaki duygularimizi paylastik.

http://www.motosiklet.net/forum/onla...n-achille.html

Kaza hakkinda bir bilgisi olan olsaydi o zaman yukarida verdigim linklere mutlaka yazardi.

Keske yapilabilecek bir sey olsa da yapabilsek.
    Ama tek elimizden gelen acinizi paylasmak sadece.
    Tekrar basimiz sagolsun....
    İlginize çok teşekkür ederim. O zamanki yazılan bütün yazıları gördüm. Bu topiği açmamın sebebi ise, belki birilerinin gözünden kaçmıştır. Yeni üyeler ekleniyor hemen hergün. Kazayla ilgili her türlü bilgiye ihtiyacımız var. Umutlanmak istiyorum.

Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet etsin. Motosiklet hayatımdakı 30 yılı aşkın bir süredir duyduğum en acı olaylardan bir tanesi. Dayanılmaz bir acı. Allah yakınlarına ve sevdiklerine sabır versin.
    Birilerinin kaderinizi değiştirmesi hazmedilecek gibi değil. Böylesine olayları duydukça acaba benim sonum da mı böyle olacak sorusu insanın kafasına takılıyor. Ne pahasına olursa olsun başkasının hayatını hiçe sayan toplumdaki şerefsizlere meydanı boş bırakmıyacağım. !!!!!
    İşte bütün savaş bunun için veriliyor. Hiçbir anne sorumuz bir kamyon yüzünden feryat etmesin. Hiçbir baba evladını sıkıştırıp kaçan bir arabanın yüzünden ağlamasın. Hiçbir kardeş bu sorumsuz insanlar yüzünde gözü yaşlı olmasın. Malesef motosiklet kullanıcılarına saygı pek yok. Ve bu yüzden içim paramparça.

Alıntı NoVaRiX adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabırlar versin..

Gerçekten büyük bir acı, büyük bir yıkım!
    Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Allah gani, gani rahmet eylesin, mekanları cennet olsun...
    Çok çok sağolun.

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fazeri almasının en büyük sebebi, bu yolculuğumuzda rampada fazerin yanımızdan uzayıp giderken bizim öylece bakakalmamızdı.

Allah yattığı mekanı cennet eylesin.

Aklıma düştü yine.... of oof
    Aşıktı Fazerine. Akşamları eve döndüğünde parçalara ayırır yıkar kurutur temizler öpücüğünü verir öyle yerine koyardı. Şimdiyse o aşık olduğu fazer 3 parçaya ayrılmış halde.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler