Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

2010 YBR 125 Fuardan Fotolar Fiyat 4600 TL

Motovento
    REKLAM ALANI
    Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    hiç beğenmedim.Apache'nin Çin mali versionu gibi yapmışlar
    Fiyata zaten bişey demiyorum ortada.
    Ybr'nin en beğendiğim hali:
    Yuvarlak farlı hali
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    ben zamanında sedata gel senin motora 1.700tl verim dedim.yakarım daha iyi demişti
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

victorist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben zamanında sedata gel senin motora 1.700tl verim dedim.yakarım daha iyi demişti
    Bizimn Sedat_57 imi diyorsun onun Ybr si çok değerli tarihi eser paha biçilemez

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hala aaynı abi gene yakarım42 bin olucam neredeyse (maaşallah) motoruma laf yokyeni ybr yede hiç bok atmasın arkadaslar tipine kalitesine tartışılacak tek yönü fiyatıdır..onuda parası olan adam alır..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

En baştan okumaya başladım.Enjeksiyonlu motorda ayak marşı nasıl olacak diye düşünürken; doğru bilgi gelmiş ama arada kaybolmuş, görmezden gelinmiş:

Alıntı Carl Gustav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR 125'de elektronik kontrollü (solenoid valf sanırım) karbüratör var.

Egzoza da yapılan eklemelerle (o yüzden füze gibi egzoz) Euro 3'e uyumlu hale getirmişler.

Unutmayın CBF 150 Euro 3 uyumlu değil.

Önümüzdeki yıl eğer hükümet bir daha erteleme yapmazsa (2009 Aralık sonunda geçecektik stokta Çin'limiz var diye ağlaştı hükümete yakın montajcılar ertelendi) CBF de Euro 3'e uyum sağlamak için enjeksiyonlanacak o zaman fiyatı artar.

Tasarımla ilgili serzenişleri okudum. Bu çok kişisel bir konu bence.

Sana uymayan bana uyar veya tam tersi.

Bence YBR yine satacaktır. Hele ki yeni karbüratörüyle CBF'den az yaktığı duyulsun ticari alanlarda (günde 300km yol yapan kurye kardeşlerimiz-ekmeğini taştan çıkaran adamlar tarafından) çok satılacaktır...

Evet gördüğünüz gibi motor enjeksiyonlu falan değil.Enjeksiyonlu motorda elektirikli benzin pompası olması lazım ki sistemde basınç yaratıp enjektörlerden püskürtsün.

Arka niye monoshock amortisörlü değil yada niye disk yok diyenlerede hayret ediyorum.Hem commuter motor diyoruz, bunu baştan kabul ediyoruz hem de istenilen şeylere bak?bence bir commuterde olması gereken en önemli özellik sağlamlık ve basitlik.Aynı paraya bu özellikleri ekleyerek satmış olsalar bu motor commuterlikten çıkar burada "bu ne yav cbr 125 gibi olmuş" yorumları gelirdi.O zamanda yamaha eski ybr yi geri getirsin eski fiyattan satsın denirdi.

Ve iş bu yüzden vahim!Yani yamaha hem monoshock, disk gibi yeniliker yapmamış hem de utanmadan 4,600 lira etiket koymuş.bence şu haliyle motora istenen para çok fazla.Bir karbüratör değiştirmekle o kadar ek fiyat getirilemez.Getirirse de ybr 250 gibi olur sonu.O yuvarlak farı, görüntü değişikliğini de alsın soksun bir yerine.Bu motoru şekil için değil sağlamlığı için sattığını anlamamış demek ki adamlar.Şu haliyle artık ybr de daha çok kırılacak bozulacak yer var.benim merak ettiğim acaba eski modelde satılmaya devam edecek mi?Etmeyecekse ybr sahipleri sevinebilir zira 2. eller kıymetlenecektir.

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    anlaymadıgım daha mıllet surmeden etmeden karalamıs acaba merak edıyorm yamaha 500 adet bedava ybr vercem dese burda kötü yorum yapanların cogu ilk sırada yer bulurlar bunada eminim meyva veren agaç taşlanırmış hesabı TAŞLAYINN bakiim pahalıysa alma kardeşim al diyen yokki
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    bedava mala herkes koşar elbet hatta ata sözü bedava sırke baldan tatlıdır dıye işin acıkcası tıpi bır yana ben fıatını beğenmedım aksı gıbı ben küçük cc motosıkletlere karşı her zaman ilgim olmuştur fakat bu fiata yazık derım ben malum ekonomı ortada hangımız o kadar parayı bu motora verebılecek butun mesele bu haaa 3700 4000 uyar aslında o0da cok ama muadıllerı o fıyatlarda iken normal

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fiyat çok yüksek bende motosiklet icin fuarı bekliyordum. plakayla 4800 maloluyor fiyat çok uçuk 125cc bir makina için degmez bende otomobilime lpg taktırmaya karar verdim. daha karlı 990tl ve 10 taksit lpg yaşasın lpg kardeşliği,,,,
    103 hp

avare rulman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha ybr 125 + honda cbr 250r
    Alıntı jawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Arka niye monoshock amortisörlü değil yada niye disk yok diyenlerede hayret ediyorum.Hem commuter motor diyoruz, bunu baştan kabul ediyoruz hem de istenilen şeylere bak?bence bir commuterde olması gereken en önemli özellik sağlamlık ve basitlik.Aynı paraya bu özellikleri ekleyerek satmış olsalar bu motor commuterlikten çıkar burada "bu ne yav cbr 125 gibi olmuş" yorumları gelirdi.O zamanda yamaha eski ybr yi geri getirsin eski fiyattan satsın denirdi.
    .
    dediklerinizde kısmen haklılık payı var, fakat cbf 150'nin monoshock süspansiyonlu olduğunu unutmamak lazım. görülüyor ki problem yaratacak kadar maaliyet farkı doğurmuyor bu geliştirme.

Alıntı jawa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En baştan okumaya başladım.Enjeksiyonlu motorda ayak marşı nasıl olacak diye düşünürken; doğru bilgi gelmiş ama arada kaybolmuş, görmezden gelinmiş:

Evet gördüğünüz gibi motor enjeksiyonlu falan değil.Enjeksiyonlu motorda elektirikli benzin pompası olması lazım ki sistemde basınç yaratıp enjektörlerden püskürtsün.

Ve iş bu yüzden vahim!Yani yamaha hem monoshock, disk gibi yeniliker yapmamış hem de utanmadan 4,600 lira etiket koymuş.bence şu haliyle motora istenen para çok fazla.Bir karbüratör değiştirmekle o kadar ek fiyat getirilemez.Getirirse de ybr 250 gibi olur sonu.O yuvarlak farı, görüntü değişikliğini de alsın soksun bir yerine.Bu motoru şekil için değil sağlamlığı için sattığını anlamamış demek ki adamlar.Şu haliyle artık ybr de daha çok kırılacak bozulacak yer var.benim merak ettiğim acaba eski modelde satılmaya devam edecek mi?Etmeyecekse ybr sahipleri sevinebilir zira 2. eller kıymetlenecektir.

Enjeksiyonluda ayak marşı ve karbüratör bulunmaz.

Hangi mantıkla bunu getirdiler anlamadım,Hindistan'dan ithal galiba.

hocaseko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2011 XJ6 , 2014 MT 07 abs , 2018 cbr 650 FA
    koy şu göstergeleri cbf 150 ye sonra millet sıraya girmezse bende birşey bilmiyorum
    her fırsat elinde vardı,o ise sadece milletini düşündü.....

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı BBRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ybr 125 ... hep dedim 125 cc kategorisinin tartışılmaz en iyisi.. sağlam kendini kanıtlamış bir motor. kullanıcıları genelde memnun ... 125 cc motordan istenileni fazlasıyla veren bir alet.. yaşadığımız ülke standartlarında yollara uyumlu .. hatta dünya turuna çıkılabilen bir alet..2010 da makyajlamışlar + enjeksiyon koymuşlar .. binmeden bişey demek mümkün değil. ama motorda bir değişiklik yapılmamış gibi.. eksozu bence çok şık olmuş.. ön grenaj rüzgar direncini azaltacak.. fiyat neye göre pahalı çin çen çonlara göremi pahalı .. kategorisinde efsane olmuş bir motor hakkında yorum yapıyoruz. yamahayı bilenler yedek parçada fiyatların diğer japonlara oranla çok daha uygun olduğunu bilir.. ben hem yeni şeklini hemde fiyatını uygun buldum ...

Alıntı Carl Gustav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    YBR 125'de elektronik kontrollü (solenoid valf sanırım) karbüratör var.

Egzoza da yapılan eklemelerle (o yüzden füze gibi egzoz) Euro 3'e uyumlu hale getirmişler.

Unutmayın CBF 150 Euro 3 uyumlu değil.

Önümüzdeki yıl eğer hükümet bir daha erteleme yapmazsa (2009 Aralık sonunda geçecektik stokta Çin'limiz var diye ağlaştı hükümete yakın montajcılar ertelendi) CBF de Euro 3'e uyum sağlamak için enjeksiyonlanacak o zaman fiyatı artar.

Tasarımla ilgili serzenişleri okudum. Bu çok kişisel bir konu bence.

Sana uymayan bana uyar veya tam tersi.

Bence YBR yine satacaktır. Hele ki yeni karbüratörüyle CBF'den az yaktığı duyulsun ticari alanlarda (günde 300km yol yapan kurye kardeşlerimiz-ekmeğini taştan çıkaran adamlar tarafından) çok satılacaktır.

Slmlr
    Brkn

Not: Kendi yaptığım skuter'den çapır 1. oldu En güzel motosiklet standına bekleriz.
    Alıntı Empyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatının nedeni gerek vergi gerekse maliyettir.Sonuçta bu mopet değilya fiyatı ucuz olsun.Sonuna kadar o parayı hakediyor.Bunu dememin nedeni, şu anda kullandığım 2005 model ybr 102.000 km de..debriyaj balatam 80.000 de zincir dişli 62.000 de..Motorla gerek şehir içi gerek şehir dışı limitlerini bazen aşarak kullanıyorum. şimdi ben bu motora nasıl tu kaka derim.Ayrıca 125 cc bir orta sınıf makine ne bekliyorsunuz ki.Beklentileriniz + maliyet olarak fiyata eklense dahamı iyi, o zaman neler diyeceksiniz.Ayrıca tercih meselesi herkez beğenmeyebilir.Saygılar arkadaşlar...

..................................

.................................

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum bak mevzu ne biliyormusun...YBR 125 gelmiş geçmiş en sağlam commuter...bu cc nin kralı...üzerine motor yok...ben 50.000 kmlik cbfciyim ama ybrnin hakkını hep veriririm...ama biraz kendine özgü bir tarzı stili olmalı...Japonya olaya el koymasa Beldeyama bunu bile getirmeyip Uzay Kafa tubles diye bize 2010 iteleyecekti...Beldeyamanında çapı işte bu kadardı...Japonlara yol gösteren yine bu Beldeyama kadrosu...Belkide Japonlar daha klas bir model getireceklerdi...ama zihniyet aynı...emin ol...

P
    Öncelikle 2.sayfadaki yorumumu dikkatle okusaydınız bu işlerin gazla vitesle olmadığını anlardınız...kimse kimseyi gaza getiremez...kaç yaşında insanlarız...İddia ediyorum YBR 125 i benden iyi kimse tanıyamaz...2004 yılında sizler daha yolda ybr görmezken benim altımdaydı buyrun fotosu...

2004 sonları...

yani amaç YBR yi .oklamak değil...amaç bu çizgilerden bu hatlardan daha belirgin daha özgün bir commuter yapabilme yeteneği veya bu seçimi yaparken detaylara önem verme...biraz estetik biraz modern çizgiler olmalı bir motosikletde...Biz asya ülkesi değiliz...asyalı kullanıcılar gibi standart cuplara binen bir nesil değiliz...seçiciyiz...devlet zaten bizi kazıklıyor hem vergiden hem benzinden...en azından distribütörün malını satarken biraz daha dikkatli olmasını istiyorum...çok şey değil...para her şekil vericez...bu segmentte biraz derli toplu bir motosiklete binmek hayal olmamalı...

Yahu Brezilya Honda ve Brezilya Yamaha fabrikalarının mühendisleri uzaydanmı geldi...Güney Amerika ülkelerinden neyimiz eksik...

www.honda.br

http://www.yamaha-motor.com.br/cmi/Pagina.aspx?670

bakın Brezilyadaki modele...yamaha fazer ys 250 ye...

http://www.yamaha-motor.com.br/cmi/pagina.aspx?4314

http://www.yamaha-motor.com.br/cmi/pagina.aspx?824

alın olay budur...Brezilyadan ithal getir...bana o kazığı at...ben alırım ama bu tarz modelleri getir...

ybr 125 in 3 modeli...250 cc ninde 3 farklı seçeneği var...e kardeşim çokmu şey istiyorm...Çin fabrikandada buna benzer üretimlerin var biliyoruz senin elinde...onu getir...bana o zaman 4600 ile gel...

yahu hadi herşeyi boşverin...şu kuyruk üstündeki zımbırtı neyin nesi...zırf komedi ya...onu bari değiştiriverseydiniz...biz salağızda farketmiyormuyuz veya görmezdenmi geliyoruz bunları...

ybr 125 kalitesinden birşey kaybetmez...ama bu işçilik bu anlayışla çok kaybeder...ben yağ canavarı cbfme Abdurrahman Çelebi muamelesi yaparım...

bu cc hamallık ccsi...ekmek teknesi ccsi...ben standart kullanıcıyım...beklentilerim malum..biraz görüntü az birazda tork isterim...bu motorun seside torkuda teneke bana göre...yahu 3-5 hp fazlalaştır da 15 hp 200 cc olsa ne olur...bu sefer tabi balatan aşınacak namın yürümeyecek...bu gıçıkırık cc ve torkla bende segmentde kral olurum...

Alıntı halis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    son olarak admin skulla bi fotomu koyayımda bundan sonraki banlarımı düşünürken lehimde bir katkısı olur belkim...

hani sen konuşmayacaktın selam sabah vermeyecektik bunun adı ne oluyor şimdi
    aga bizim skulla muhabbetimiz eskilere dayanır...sen o zaman yoktun önce kamil koç vardı...dostumuza sitemde ederiz küserizde...ama barışmayıda biliriz...Erhanın kalbi temizdir senin gibi fesatlık bilmez sinsi değildir...bizim ilişkilerimizde menfaat olmaz yoktur...menfaat işlerini al gülüm ver gülüm işlerini sen daha iyi bilirsin...bu noktaya alınteriyle geldiğin için en çok sen bilirsin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    şimdi bu bize gelen ybr enjeksiyonlumu değilmi??

Motosikleti
    Alıntı aykan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi bu bize gelen ybr enjeksiyonlumu değilmi??
    orası muamma hacı...hafta sonu öğrencez artık...enjeksiyonvari bişey ama değil...yani Çin işi enjeksiyon...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    orası muamma hacı...hafta sonu öğrencez artık...enjeksiyonvari bişey ama değil...yani Çin işi enjeksiyon...
    ben bu yamahadanda vazgeçicem, abi siz bilmesseniz kim biliyor bu yamahada çalışanlar dekor olarakmı duruyorlar orda sahiden bilen yokmu

Motosikleti
    ben bu yamahadanda vazgeçicem, abi siz bilmesseniz kim biliyor bu yamahada çalışanlar dekor olarakmı duruyorlar orda sahiden bilen yokmu
    Hacı Beldeyama personeli çaycısına kadar KOÇ dan ayrılmış Yamaha Türkiyeye transfer olmuş...yani zihniyet aynı...Japon yetkililerde henüz piyasayı tanıma aşamasında ...

Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Hacı Beldeyama personeli çaycısına kadar KOÇ dan ayrılmış Yamaha Türkiyeye transfer olmuş...yani zihniyet aynı...Japon yetkililerde henüz piyasayı tanıma aşamasında ...
    Yok abi şunu soruyorum sadece bu motorda pgm-fı yakıt enjeksiyon sistemi varmıdır yoksa sadece 125 cc lerin içinde honda innovadamı mevcuttur?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    2004 sonları...
    Metehan abi üye oldum olalı en az bu resmini 20 kere görmüşümdür Yokmu değişik kareler ybr ile Ama bunu çerçeveli koymuşun hakkını yemeyim şimdi

Yok abi şunu soruyorum sadece bu motorda pgm-fı yakıt enjeksiyon sistemi varmıdır yoksa sadece 125 cc lerin içinde honda innovadamı mevcuttur?
    Murat enjeksiyonluymuş,ben bunu Gladiator diye bir Yamaha var ona benzetmişler dedim ama Ybr 125 enjeksiyonlunun yeni görünümlüsü.Marş kolu da ekstradan var. İyimiş.

Motosikleti
    kanka öğrenip yazıcam buraya...model yanındaki bilgi notundanda foto alıp yğklerim ok...

Alıntı ferotr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Metehan abi üye oldum olalı en az bu resmini 20 kere görmüşümdür Yokmu değişik kareler ybr ile Ama bunu çerçeveli koymuşun hakkını yemeyim şimdi
    abimde bu fotoda mevcut olduğu için aney hislenmiş çerçeveletmiş...iki oğlumda bu fotoda diye bakar durur...

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 45678 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler