Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Arkadaşlar Lütfen Yardımcı Olun!!!

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar ben kawasaki 250r almak istiyorum yada Hyosung GT250 ama hangisini almalıyım ve izmirde güvenilir bir bayii varmı? Çocukluğumdan beri bu motor tutkusu hep içimde...

birde taşıt kredisi çekmek istiyorum motoru sıfır alıcam ama bir kaç arkadaştan sıfır motor alırken kredi işlerini bayiinin hallettiğini benim sadece ödeme yapacağımı söylediler doğrumudur? yardımcı olursanız çok sevinirim... saygılar...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    speirs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    Ben ninja 250r almanı öneririm. İzmirde kawasaki bayii si vardır sanırım. Kredi işine gelince her bayii yapmıyor onu sein yaşadığın yerdeki bayii ye sorup daha doğru bilgi alabilirsin.

teşekkür ederim ama izmirde özgül motor varmış ve bir çok kez bazı arkadaşların canını yakmış bu motor alım konularında bunları okudum ve korktum açıkçası yani bana servis ve sıfır alımda içimin rahat edeceği bir bayii lazım bir arkadaşa forumlarda okuduğum kadarıyla sıfır diye ciddi kazalı bir motor satmışlar ama adam bunu başka bir servise gidince anlamış yani başıma böyle birşey gelmesinden korkuyorum açıkçası

ozgurakman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FZ6 Fazer 98Hp (isviçre çakısı)
    izmir de iki tane kawa bayii var. biri kazıkçı ve dolandırıcı diğeri düzgün. ama hangisi hatırlamıyorum. kawa al bence. ben de kawa alacağım. şimdiden hayırlı olsun...
    "DoksanSekiz Beygir." Herkes hakettiği gibi yaşar.

saol arkadaşım teşekkür ederim sanada hayırlı olsun...

ama ben şöyle bir duyum aldım kawasakinin yeni 250 si küçük görünüyormuş yani hyosung GT250 daha büyük duruyor çok araştırıyorum bu konuyu kafam iyice karıştı malesef

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:19 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:14 ----------

kawasaki 250 ve hyosung GT250 kullanan arkadaşlar bilgi verirlerse sevinirim yardımlarınızı bekliyorum...

Motosikleti
    Olacak inş. :)
    Tabiiki kawasaki 250r bende Junior ını aldım sipariş verdim Profil resmimden görebilirsin
    [B]Ben Bakkala Gitmek için Motora binmem Motora binmek için bakkala giderim...[/B]

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı Canİzmir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar ben kawasaki 250r almak istiyorum yada Hyosung GT250 ama hangisini almalıyım ve izmirde güvenilir bir bayii varmı? Çocukluğumdan beri bu motor tutkusu hep içimde...

birde taşıt kredisi çekmek istiyorum motoru sıfır alıcam ama bir kaç arkadaştan sıfır motor alırken kredi işlerini bayiinin hallettiğini benim sadece ödeme yapacağımı söylediler doğrumudur? yardımcı olursanız çok sevinirim... saygılar...
    kardeşim hiç bir şart altında kesinlikle kawasaki alma
    neden mi?
    çünkü kawasaki en çok ve en çabuk arızalanan motordur
    kawasaki z motor sitesinde parça en geç iki haftada elinde olur diyo geçen sene bana 3 ayda geldi sadece bir pistonu 550 avro basit elektronik arızaları için en az 1000 lira para harcarsın yan sanayi ürünler uymuyo çıkma buluyorsun çıkmalar neredeyse orjinal fiyatına satılıyo bene en 500 var bir yıl içinde toplam 1000 km yol yaptım bana 2000 tl masraf çıkardı aç sor kawasaki kullananlar (elindeki motoru gagalamak isteyenler hariç) kesinlikle alma diyecektir
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Alıntı otopsici adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim hiç bir şart altında kesinlikle kawasaki alma
    neden mi?
    çünkü kawasaki en çok ve en çabuk arızalanan motordur
    kawasaki z motor sitesinde parça en geç iki haftada elinde olur diyo geçen sene bana 3 ayda geldi sadece bir pistonu 550 avro basit elektronik arızaları için en az 1000 lira para harcarsın yan sanayi ürünler uymuyo çıkma buluyorsun çıkmalar neredeyse orjinal fiyatına satılıyo bene en 500 var bir yıl içinde toplam 1000 km yol yaptım bana 2000 tl masraf çıkardı aç sor kawasaki kullananlar (elindeki motoru gagalamak isteyenler hariç) kesinlikle alma diyecektir
    kardeşim yazını okuduktan sonra resmen şok oldum... gerçekten bu kadar masraf çıkaran bir makinaysa çok kötü daha 1000 km de 2000 tl diyorsun yani feci bir durum bu... peki hyosung GT250R hakkında bir bilgin varmı?? varsa paylaşırsan sevinirim dostum...

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    bende şoq oldum.garanti diye bişey var..goz var nizam var..sen NİNJA AL bence aldirma bole diyenlere..

Alıntı sergiowanni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende şoq oldum.garanti diye bişey var..goz var nizam var..sen NİNJA AL bence aldirma bole diyenlere..

valla benimde kafam iyice karışıyor ama ninja parçaları gerçekten bu kadar maliyetli ve geçmi geliyor??

strangerRTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bir arkadaşımda er 5 i ile kaza yapmıştı ve otopsici arkadaşın dediği kadar olmasada 1-1buçuk ay bekledi ve çok da önemli olmayan 2 -3 parça için 1000 lirayı geçik masraf yaptı.

o zaman gerçekten pahalı parçaları ama edindiğim bilgilere ve söylentilere göre hyosung marka motorların yedek parça ve servisi çok daha ucuzmuş bir konuda gördüm Kawasaki bakım servisi 550 TL hyosung bakımı ise 200 TL olarak söylenmiş full bakımdan kastediyorum...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    hyo gt250r kullandım. şikayetim olmadı doğrusu. parça bulmak da kolay. internetten kuralkan.net'ten bile kendin bakıp sipariş verebiliyorsun. gerçi ordaki sitede bile bazı parçalar yanlış gösterilmiş ve fabrikadaki adama bile anlatamadım durumu, o bile yanlışlığın farkında değil ve doğrusunu bilmiyordu ama genel itibarıyla biraz araştırırsan buluyorsun. hangi markada hata yok ki...

Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyo gt250r kullandım. şikayetim olmadı doğrusu. parça bulmak da kolay. internetten kuralkan.net'ten bile kendin bakıp sipariş verebiliyorsun. gerçi ordaki sitede bile bazı parçalar yanlış gösterilmiş ve fabrikadaki adama bile anlatamadım durumu, o bile yanlışlığın farkında değil ve doğrusunu bilmiyordu ama genel itibarıyla biraz araştırırsan buluyorsun. hangi markada hata yok ki...
    saol kardeşim bu beni baya rahatlattı ve hyosunga yönelmeye başladım iyice... dediğin gibi her markada mutlaka bir hata vardır ama önemli olan servis ve yedek parça temin etmek ama anladığım ve forumda baktığım kadarıyla hyosungta böyle problemler yok...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    artık yok
    haaa, unutmadan, kawasaki!de nasıldır bilmiyorum ama hyo'da frenleri hiç beğenmemiştim. hyo alırsanız fren konusunda dikkat edin. yine aynı şekilde standart lastiklerden kaynaklı olsa gerek viraj tutuşu da çok sağlam değildir. bu iki konuya dikkat ettikten sonra bir sorun yaşayacağınızı sanmam. ben bu konularda uyarayım da vebalim olmasın sonra...

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    bende zamanında epeyce araştırmıştım bu motoru hyo kullanıcıları yüzde 90 motorlarını seviyor ve tavsiye ediyorlar kawasaki kullanıcıları kawasakinin nerdeyse en özenmeden ürettiği motor diyorlar ama sonuçda hyonun kasasına kawasaki motoru takarsam tam olacaktı ben ikisini de almadım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:17 ----------

bence hyonun en büyük handikap olayı tank tokatlaması
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

utenmen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbf 250
    ben iki motoruda kullanmadım ama kavanın da yol tutuşunun çok iyi olmadığını yine sitemizden okumuştum.

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    kardeş hyo kullanıcısı olaraktan sıfır alacaksan HYO al diyorum sana. bakımlarını aksatmadan bin var ya canavar gibi olur.. sorun çıkartmaz tek elden kullan.. parçaları çok rahat bulunur ben konyadayım burda servisi olmadığı halde aldım düşün yani (ki parça ile sorunum olcağınıda zannetmiyorum sapasağlam motor)ilerde büyütmek isteyeceğinde seni 600lük bi makineye yabancılaştırmayacak bir motordur hyo gt250r.. kasa oturuş pozisyonu olarak kawayı tek geçer.. benim hyo kullanıcısı olarak önerim HYOSUNG GT250R

Alıntı GOKHAN42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş hyo kullanıcısı olaraktan sıfır alacaksan HYO al diyorum sana. bakımlarını aksatmadan bin var ya canavar gibi olur.. sorun çıkartmaz tek elden kullan.. parçaları çok rahat bulunur ben konyadayım burda servisi olmadığı halde aldım düşün yani (ki parça ile sorunum olcağınıda zannetmiyorum sapasağlam motor)ilerde büyütmek isteyeceğinde seni 600lük bi makineye yabancılaştırmayacak bir motordur hyo gt250r.. kasa oturuş pozisyonu olarak kawayı tek geçer.. benim hyo kullanıcısı olarak önerim HYOSUNG GT250R
    kardeşim kesinlikle sıfır motor alıcam zaten 2. el motora karşıyım çünkü çok dolandırıcılık var o işte neyse verdiğin bilgiler içimi rahatlattı gerçekten peki uzun yolda nasıldır hyosung?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:38 ----------

Alıntı aya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    haaa, unutmadan, kawasaki!de nasıldır bilmiyorum ama hyo'da frenleri hiç beğenmemiştim. hyo alırsanız fren konusunda dikkat edin. yine aynı şekilde standart lastiklerden kaynaklı olsa gerek viraj tutuşu da çok sağlam değildir. bu iki konuya dikkat ettikten sonra bir sorun yaşayacağınızı sanmam. ben bu konularda uyarayım da vebalim olmasın sonra...
    uyarın için teşekkür ederim dikkate alıcam bunları ama lastik değiştirirsem bir sorun kalmaz sanırım?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:39 ----------

Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende zamanında epeyce araştırmıştım bu motoru hyo kullanıcıları yüzde 90 motorlarını seviyor ve tavsiye ediyorlar kawasaki kullanıcıları kawasakinin nerdeyse en özenmeden ürettiği motor diyorlar ama sonuçda hyonun kasasına kawasaki motoru takarsam tam olacaktı ben ikisini de almadım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:17 ----------

bence hyonun en büyük handikap olayı tank tokatlaması
    dostum bu tank tokatlama olayını biraz açıklarmısın???

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    Alıntı Canİzmir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim kesinlikle sıfır motor alıcam zaten 2. el motora karşıyım çünkü çok dolandırıcılık var o işte neyse verdiğin bilgiler içimi rahatlattı gerçekten peki uzun yolda nasıldır hyosung?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:38 ----------

uyarın için teşekkür ederim dikkate alıcam bunları ama lastik değiştirirsem bir sorun kalmaz sanırım?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:39 ----------

dostum bu tank tokatlama olayını biraz açıklarmısın???

race tipi duruşu olduğu için motorda uzun süreli sürüşde her racing gibi yorar benim kanımca(ama sana bakanları gördükçe gidiyo yorgunluğun falan). V motor oluşu tork ve uzun yolda motoru yormama adına büyük avantajdır kardeşim.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler