Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Nasıl Motor? yardım...

Motovento
    REKLAM ALANI
    SolakSelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bu motoru almayı düşünüyorum. sizin de yorumlarınızı almak istiyorum. iyi mi kötü mü diye?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:12 ----------

http://www.sahibinden.com/acil_satil...XQQdisplayitem
    Motorun Kalitesi;HONDA C SERİSİ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    man4all - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bmw f800 gs
    Alıntı SolakSelim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar bu motoru almayı düşünüyorum. sizin de yorumlarınızı almak istiyorum. iyi mi kötü mü diye?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:12 ----------

http://www.sahibinden.com/acil_satil...XQQdisplayitem
    1600 tl çok değil mi yahu az daha bekle temiz bi ybr al derim ben abi

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    honda cup 90 dünyanın en saglam motorudur . bilenler bilir zaten kızartma yagı ile bile çalışıyo .. fiyata gelince 1600 biraz çok gibi .. sıkı bi pazarlıkla gönlündeki motora kavuşabilirsin kanatindeim ..
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Alıntı man4all adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    piyasası bu malesef hiç binilmeyecek kadar kötü olanı 1,300'den başlıyor. bi de c 70 var 550 lira. ama c 70'de bayıra gelmiyor fazla. bir süre sonra işi bitiyor motorun.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:27 ----------

Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    honda cup 90 dünyanın en saglam motorudur . bilenler bilir zaten kızartma yagı ile bile çalışıyo .. fiyata gelince 1600 biraz çok gibi .. sıkı bi pazarlıkla gönlündeki motora kavuşabilirsin kanatindeim ..
    çok teşekkür ederim. ne zamandır c 90 arıyorum bütçeme göre. bu fiyat da bana uygun.tabiki pazarlık yapıcaz sünnet sonuçta bakalım inşallah olur.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Evet.. Kızartma yagini doldurmuşlar motora, motor banamısın dememiş. En sonunda test edenler dayanamayip 20 metreden aşşagi atmış motoru, ama motor ısrarla çalışmaya devam etmiş.
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    motor cok saglamda bunun kmsi bıraz fazla daha dusuk olanlarına bak derim ama bulmak oldukca zor.40000kmye gelmiş belki motor ısteyebılır ılanda ön dıslı arka dıslı zıncır degıstı dıyor herhalde bosuna degıstırmemısler km si cok yuksek onun yerıne bıraz daha para koy ybr veya cbr al.

arkadaşlar ybr veya cbr yi biliyorum. harika aletler. ama ben scooter seviyorum. hız delisi değilim yani. ben zevk için motorun tadını şıkarmak için scooter istiyorum. ve tabiki de kesinlikle ve kesinlikle honda olacak.

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor cok saglamda bunun kmsi bıraz fazla daha dusuk olanlarına bak derim ama bulmak oldukca zor.40000kmye gelmiş belki motor ısteyebılır ılanda ön dıslı arka dıslı zıncır degıstı dıyor herhalde bosuna degıstırmemısler km si cok yuksek onun yerıne bıraz daha para koy ybr veya cbr al.
    yedek parça olarak çok pahallıya çıkmaz .. komple motor bile yapılse gene bi 40.000 gider.. düzgün usa olduktan ssonra o motor çiçek gibi olur kanatindeyim
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    yedek parça olarak çok pahallıya çıkmaz .. komple motor bile yapılse gene bi 40.000 gider.. düzgün usa olduktan ssonra o motor çiçek gibi olur kanatindeyim
    tabiikii olurda arkadasımız bu işlerle daha motoru alıralmaz ugrasmasın dıye söyledım.yoksa piston sekman at bıdaha 40000gıdecegıne emınım ama dedıgım gıbı aldıgında hıc olmazsa motor zevki kacmasın degıl mi??

arkadaşlar bende aynı kanaateyim sizlerle. ama bu motoru askıya aldım daha sonra belki bakarım. araştırmalara devam yani. ama tabikide c 90 arıycam.

otopsici - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 900 - Yamaha tracer 700
    Alıntı man4all adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş kusura bakma ama ben olsam üzerine 250 tl daha koyar bi kanuni zebra filan alırım 100lük hiç değişse onlar 1 litre benzinle 60 km gidiyo
    Doğru yüz kişi yalanlasa da DOĞRUDUR.
    Yanlış yüz kişi doğrulasa da YANLIŞTIR.
    Dürüst olun DANSÖZLERİ kimse sevmez

Motosikleti
    ck 125 pulsar
    arkadaşım ustaya göster yağsız çalışmadıysa kaçırma bak para yok yoksa kesin alırdım bulamadım böyle fiyatlara başka yerlere kaçırdık paraları bir kaç sene önce vardı bende yaklaşık olarak 95bin mil yaptım onun üzerinde yazanda zaten mildir sıfırları suan gelmiyor üretiliyor onbin tlnin üzerinde bidiğim kadarı ile benzin yağ masrafından başka bir masrafı olmuyor sekiz km de bir ufak bakımlık teli meli filtresi değişiyor o kadar ddünyanın gelmiş geçmiş en sağlam motorsikleti seçildi harleyleri bile geride bıraktı hondayı honda yapan makina

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:28 ----------

sekiz bin olacak eksik olmuş 95 binde motor yaptırdım hala yollarda alaşehirde miş en son duyduğum sattığım makine

Alıntı ol_gu87 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım ustaya göster yağsız çalışmadıysa kaçırma bak para yok yoksa kesin alırdım bulamadım böyle fiyatlara başka yerlere kaçırdık paraları bir kaç sene önce vardı bende yaklaşık olarak 95bin mil yaptım onun üzerinde yazanda zaten mildir sıfırları suan gelmiyor üretiliyor onbin tlnin üzerinde bidiğim kadarı ile benzin yağ masrafından başka bir masrafı olmuyor sekiz km de bir ufak bakımlık teli meli filtresi değişiyor o kadar ddünyanın gelmiş geçmiş en sağlam motorsikleti seçildi harleyleri bile geride bıraktı hondayı honda yapan makina

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:28 ----------

sekiz bin olacak eksik olmuş 95 binde motor yaptırdım hala yollarda alaşehirde miş en son duyduğum sattığım makine

çok teşekkür ederim. güvenemiyorum ya. 40,000 mi 140,000 mi bilemeyiz ki. kullananlar bilir 99,999'dan sonra tekrar 00,000'dan başlıyor.ayrıca arkada demiri yok. aynası yok.bunlar askıya almama sebepler. bu dediğim ayna ve demir bana ne kadar masraf çıkarır. demir 2.planda ama aynasız kesinlikle kullanmam.

Motosikleti
    ck 125 pulsar
    usta anlar devirip devirmediğini ama fotolardan anladığım kadarı ile orjinaldir arkademir 70 tl filan aynalarda 15 o kadar hondanın manisa turgutlu servisi var orayı ara bu motorlardan en çok orada var onlar yardımcı olabilir ben onlardan yardım istemiştim fakat bulamamıştım 2nin altında

hocam sahibinden.com'da var bi motorları şahane 3,250 istiyor adamlar. benim çıkabilceğim en üst sınır 2,000 lira. onun da hepsini harcamak istemiyorum. o yüzden bu tiplere bakıyorum bu fiyatta olanlara

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:56 ----------

http://www.sahibinden.com/orjinalll_...XQQdisplayitem

işte bu ilan

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı SolakSelim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam sahibinden.com'da var bi motorları şahane 3,250 istiyor adamlar. benim çıkabilceğim en üst sınır 2,000 lira. onun da hepsini harcamak istemiyorum. o yüzden bu tiplere bakıyorum bu fiyatta olanlara

---------- Mesaj ekleme zamanı: 10:58 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 10:56 ----------

http://www.sahibinden.com/orjinalll_...XQQdisplayitem

işte bu ilan
    arkadaşım bu motorunda masrafı var aynanın teki yok ya tamam kalıteli benım yakınımda bır esnafta var benım bıldığım 10 yıldır kullanıyor ama kışları kullanmaz güzel kalıteli ekonomık motorlar ama fıatı pahalı bence yenılerdede güzel ekonomık motorlar var bır araştır bence

Alıntı askon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım bu motorunda masrafı var aynanın teki yok ya tamam kalıteli benım yakınımda bır esnafta var benım bıldığım 10 yıldır kullanıyor ama kışları kullanmaz güzel kalıteli ekonomık motorlar ama fıatı pahalı bence yenılerdede güzel ekonomık motorlar var bır araştır bence
    hocam bu motorun piyasası bu malesef ya. benim baktığım motor 1,600 lük. manisada ki uçmuş zaten onla ilgilenmiyorum örnek olsun diye koydum. Honda C serisinden temiz bir motor bulsam en aşağı 15 sene kullanırsın. burdaki birçok arkadaşda bu sözümün altına imzasını atabilir. bizim paramız belli etimiz butumuz belli. tek atımlık barutumuz var onuda atınca vurmak istiyoruz yani bilmem anlatabildim mi?

İşine karışmak gibi olmasın ama çok gibi dostum o para.Gidip çinli al demiyorum ama ne bileyim taksitle 0 km başka bir motor alıp bakım yaparak çok zevkli kullanım yakalayabilirsin.40000 km deki motorun elbet sorunları olacaktır.Ama üzerine 500-1000 tl masraf yaparak 0 km hale de getirebilirsin ve ömürlük kullanırsın.

Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşine karışmak gibi olmasın ama çok gibi dostum o para.Gidip çinli al demiyorum ama ne bileyim taksitle 0 km başka bir motor alıp bakım yaparak çok zevkli kullanım yakalayabilirsin.40000 km deki motorun elbet sorunları olacaktır.Ama üzerine 500-1000 tl masraf yaparak 0 km hale de getirebilirsin ve ömürlük kullanırsın.
    çok teşekkür ederim. bu dediğinizi bir düşüneyim.sağolun...

Motosikleti
    Motoran Torro 100 Cup
    C 90 çok sağlam bi motordur sınıfına göre ilk verdigin linkteki motor alınır fakat km ye aldanma.orda 40000 yazıyor ama 2. 40000 yazıyodur tahminim.bi kez rektefiye yemiştir dogal olarak.benim çevremdede bu şekilde c 90 lar war onlarda rektefiye istiyor belli bi süreden sonra.bi ihtimal daha war 40000 km gerçekten gittigi yol dogrudur bak o zaman bu motor alınır derim ben . Tercih senin
    [B]l Bakmayın Suskunluğum Efendiligimdendir. Bayrağıma Vatanıma Ezanıma Dil Uzatanın Kulağına Selasını Okurum l[/B]
    [B]K[/B]aza [B]A[/B]nında [B]S[/B]eni [B]K[/B]orur...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler