Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

sym hd 200 e rakip hangi motor olabilir?

Motovento
    REKLAM ALANI
    tamyak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    forumun tamamını okumadım ama bu arkadaş sym hd 200 ü övecem diye diğer markalara çamur atmaktan başka bişi bilmez hatta üşenmez tek tek diğer markaların şikayetlerini toplar....vs... vs... uzar gider...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı tamyak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    forumun tamamını okumadım ama bu arkadaş sym hd 200 ü övecem diye diğer markalara çamur atmaktan başka bişi bilmez hatta üşenmez tek tek diğer markaların şikayetlerini toplar....vs... vs... uzar gider...

sana katılmıyorum. belliki senin motorların hakında da bilgi sunmuş kuyruk acın olduğunu zandediyorum.

Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    Alıntı vfr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sana katılmıyorum. belliki senin motorların hakında da bilgi sunmuş kuyruk acın olduğunu zandediyorum.
    Forumu araştırırsak beraber sym reklamı yaptığınızı bilmeyen yok...+ benim kuyruk acım yok sadece bu arkadaş kendi motorumu övücem diye başka motorlara bunların içinde x-max ta var , çamur atıyo yoksa istediği kadar övsün kendi motorunu ama binmediği motorlara çamur atmasın...

bir de senden başka kimseden böyle bi cvp gelmeyeceğini biliyordum ...

sadece arkadaşımın tarafını tutacan diye mantıklı bi cvp vermeden yazmışssın yazık sana ...

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    acun arkadaş koyu sym fanatiği..... Hala sym diye sayıklıyor... Ama uzun zamandır ortalıkta görükmüyor... Motoru bozdu sanırım....

Ne motormuş hd200..Mübarek yer uçağı...Tipide hiç öyle değil ama?...
    Bir yerlerden runner bulup yollarda hd arasam mıki..Macera olsun...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

sym ile ortaklığım yok ama x maxdan da kaliteli olduğu kesin. yamaha x max ın kirlilerini önünüze dökünce niyeyse cızıklıyorsunuz. bu arada runner al da soluğunu keseyim sym ile
    biz motor sarrafı olduk. neyin neyi geçecegini biliriz.

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı acun0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sym ile ortaklığım yok ama x maxdan da kaliteli olduğu kesin. yamaha x max ın kirlilerini önünüze dökünce niyeyse cızıklıyorsunuz. bu arada runner al da soluğunu keseyim sym ile

Offff.......... Kesildi şimdiden.....

selçuk sezer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sym hd2

arkadaşın motoru polis motoru bile olmuş
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    bu hd 200 kaç görüyo en son benim king deler gibi duruyo
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Motosikleti
    Sym hd2
    arkadaşın motoru 150 160 arası görüyo herhalde
    Sıdkın hakikatı seni yalandan başka bir şeyin kurtaramayacağı bir yerde gerçeği söylemendir"Cüneyd i Bağdadi"

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı selçuk sezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşın motoru 150 160 arası görüyo herhalde
    Evet...Rüyasında.......

Motosikleti
    Sym hd2
    bursa taraflarına yolu düşsede görsek hd yi dediğin gibi bunlar rüya olmasın

Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Alıntı selçuk sezer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bursa taraflarına yolu düşsede görsek hd yi dediğin gibi bunlar rüya olmasın
    senin dylan haydi haydi deler.... Yorma kafanı....

SolakSelim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tartışmayın arkadaşlar ya
    Motorun Kalitesi;HONDA C SERİSİ...

yazın 15 20 gün sonra bursaya yolum düşecek işallah görüşürüz. kesin geliyorum işim düşmese düşürücem

yazın 15 20 gün sonra bursaya yolum düşecek işallah görüşürüz. kesin geliyorum işim düşmese düşürücem
    Osmaniyeye de gel . ama bak alırım anahtarını demedi deme

Motosikleti
    Sym hd2
    gelmeden önce haber verirsin artık yazın gelmesine daha çok var ama!...

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Cbf 150 yi bi kaç sene daha kullandıktan sonra bende sym gts 250 ye geçmeyi düşünüyorum. Şikayet eden bir kişiyi dahi duymadım.

Motosikleti
    YAMAHA X-MAX 250 ABS
    İsteyen arkadaşlar xmax topiğinin son 2-3 sayfasına bakabilirler...bu arkadaş 2007 öncesi ilk x-maxların bi kısmında olan şikayetleri toplamış oraya yollamış...Bu arkadaşa 2007 sonrasını gönder dedim ancak 2 tane şikayet bulabilmiş o kadar satılan motordan anca 2 tane ...Bu arkadaş binmediği motoru şikayet ederken 5-6 kişi ki bunların hepsi binen motoru savunmuş..Kendisine 1 tane bile destek bulamamış topic te...Hala çamur atmaya dvm...Ona anca seviyesi belli olmayan vfr arka çıkar başka da bulamayız....

Kendi motorunu beğenmesine bişey dediğim yok ama kendi motorunu övücem diye başka motorlara çamur atınca bende haliyle tepkimi ortaya koyuyorum...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    kendi katogorisinde 150 ile 200 cc arası rakibi hangi motordur?
    daylan 150 aynı beygir fakat buna göre yavaş geliyor.
    kaymco çok daha yavaş geliyor. diger motor ları deneme şansım olmadı
    bence rakibi yok...belki Kymco people 200 ardından kalite bazında tercih olabilir...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:48 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:47 ----------

Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbf 150 yi bi kaç sene daha kullandıktan sonra bende sym gts 250 ye geçmeyi düşünüyorum. Şikayet eden bir kişiyi dahi duymadım.
    kanka doğru tercih..sym kalitesi tartışılmaz...x max 250 yi blue whıte barış kardeşime sorun kullandı ve başına bela olacağını hissettiği an sattı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    sym hd 200 ü övende var yere sokanda.kullanmadığım için yorum yok...
    sehir içinde her zaman scooter aklımdadır. bazen cbf yi satıp scooter alayım diyorum hep.
    vee x max ı kimse övmesin. özellikle tamyak nicki arkadas. 2006 model daha 4500km de tertemiz x max aldım.onun hakkında duyduğum tüm olumsuzluklara rağmen,,,kullanıcı düzgün kullanmamıştır ,,bana sorun yapamaz (teknik bilgim olmasından dolayı) diyerek aldım. 2 ayda yaklaşık 5500km yol yaptım.ilk önce olumlu yönlerini yazayım size.
    1-müthiş rahat,uzun yol için harika ve ötesi
    2-çok büyük bagaj hacmi
    3-ağırlığına rağmen seriliği,son sürati ve az yakıtı.

ama eksiler fazla olunca artıları götürüyor.
    en baştaki problemleri:::
    1-motor ısısından dolayı devirdaim pompasını bozması.(keçeyi bozuyor ve motor su damlatmaya başıyor.pompayı söktüm fakat keçeye ulaşmak için etrafını saran parçaların kırılması gerekiyor. haliyle keçeyi değiştiremiyorsun. bu da sana servise götürdüğün zaman 200 tl pompa fiatı + işçilik olarak giriyor!!!
    ben kendim aldım ve taktım...
    2-sorunlu elektrik tesisatı....soketlerin kalitesizliği yüzünden bir müddet sonra sonra olan kablo erimesi ve kısa devre sonucu oluşan arızalar. en başta aküye elveda diyorsunuz...
    bu bende olmadı çünkü bunu daha önceden bıldığım için komple elden geçirdim..
    3-debriyaj balatası daha 10,000km de takırdamaya başlayarak beni değiştir demeye başlıyor!!! her 10,000km de balata değiştirirsek vay halimize
    daha önce bir ara 15,000km kullandığım çin malı mondial bile bana böyle sıkıntılar yaşatmadı.(canını çıkarana kadar hor kullandığım halde)
    4-fan müşhiride belli kmden sonra sapıtmaya başlıyor...

tekirdağda şuan bu arızalardan dolayı yatan,,sahiplerinin uğraşmadığı 3 adet xmax250 var..
    kısacası xmax kronik sorunları olan bir maxi scooter. kimse bana yok düzeltildi demesin.2006 olsun yada 2008 ler hepsinde var!!
    yetkili serviste teknisyen arkadasımda bunları doğruladı. bugün fuarda bulunan yamahanın teknısyenı bır abıyle konustum. o da bastan hayır desede,anlattıklarımdan sonra haklısın öyle demek zorunda kaldı.ama 2010 modelde düzeltilmiş bunlar.inş öyledir. çünkü 2010 kasasına resmen hayran kaldım.işçilik kalıtesı yüksek,devir saati eklenmiş vs vs...
    ama o rahatlığı o çekişi o seriliği her zaman ararım. keşke bunlar olmasaydı. o zaman asla ve asla satmazdım x maxı ....

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler