Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

siz ne dersiniz???

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    nexus 250i
    Herkese merhabalar ,
    Tüm isatanbulllu motor kullanıcıları gibi şu sıra en büyük derdim yollarda oluşmuş olan kocaman KARA KUYULAR DELİKLER aceba bu konuda bir dilekçe bir bildiri sesimiz duyurabilecegimiz bir makam vs. yokmudur ne yapsakta ilgili makamları görevlerine davet etsek aceba diye sesli bi düşünmek fikirlerinizi almak istedim. Daha bu sabah barbaros bulvarında kavşakta tam yolun ortasında derinligi en az 35cm çapı da 70cm civarında koca bir delikten son anda kurtulabildim , hiç bi şey olmasa kulandıgımız araca gelen madii hasardan sorumlu degil mi bu yolları yapma makamında bulunan kişiler malum bu hafta fuar var bunu fırsat olarak görüp degerlenirebilir sesimizi duyurabilirmiyiz aceba?

siz ne dersiniz???

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    mümkündür. İbb nin sitesinde bilgi edinme kanunu çerçevesinde sorulabilir.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

çocukken bisiklet kullanırken ,kanalizasyon ızgaralarına girip tekerleği 8 ederdik
    şimdide malum bu çukurlar ,2 tekere rahat yok bu ülkede ..
    yollar köstebek yuvasından farksız istanbulda ,deve ile boyun hikayesi misali, neyi düzgünki bu İstanbul'un

Motosikleti
    My Kawa..
    4-5 arkadaş fuar giriş çıkışında ve ortalarda gezinerek imza toplanabilir. ama ne kadar işe yarar ne kadar önem verilir tartışılır..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    memleket hali.
    ilgili makam görünce yapar
    çukuru şimdilik akılda tutmakta fayda var
    bi daha düşmemek içün.
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    memleket hali.
    bi daha düşmemek içün.
    tamam akılda tutalım da, hergün yenisi açılıyor o çukurların sayesinde motor üstünde akrobasi yapıyoruz bigün birine girmemeniz dileği ile..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

çukurların haricinde , birde standart olmayan kasisler ,hız kesiciler var onlara ne demeli ,son 2 sene içersinde 2 nci kez ön takıma girecek arabam ,

Motosikleti
    nexus 250i
    Alıntı hanedan12 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    memleket hali.
    bi daha düşmemek içün.

çukuru aklımda tutmak o yoldan geçerken evet fayda saglayabilir ama bilmedigim yollarda aniden uyarısız tabelasız böyle bir şeyle karşlaştıgımda ya her zaman şansım benden yana olmazsa alibeyköy silahtar yolundan giriyorum ve piyerlottiye gidene kadar bu yol patates tarlası gibi bir neden kazılıyo yol bakıyorum ana yoldaki deligi sırf dolmuş olsun diye kaldırım taşları koyuyorlar 3 gün sonra başka bi yerden başka bi neden den gene bir delik açılıyor bu işte bi terslik var
    biz vergisini veren her sorumlu vatandaş gibi karşılıgını düzgün bir şekilde almayı istemekte haklıyız bu konuda bu kadar sesiz kalmamalı bence.
    vakti zamanında BİMER e çok farklı bir nedenden dolayı başvuruda bulnmuştum bir çok insanın ümidini kesmiş oldugu çevremizi rahatsız eden bir durumdan kurtulmasını saglamıştık belki yine böyle bir şikyaet bir beyaz masaya başvuru belediye başkanına toplanıp seesimizi duyurmak ne bileyim ya bi şeyler yapmak gerektigini düşünüyorum sadece ve sizle paylaşmak istedim.

hanedan12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı peoples adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çukuru aklımda tutmak o yoldan geçerken evet fayda saglayabilir ama bilmedigim yollarda aniden uyarısız tabelasız böyle bir şeyle karşlaştıgımda ya her zaman şansım benden yana olmazsa alibeyköy silahtar yolundan giriyorum ve piyerlottiye gidene kadar bu yol patates tarlası gibi bir neden kazılıyo yol bakıyorum ana yoldaki deligi sırf dolmuş olsun diye kaldırım taşları koyuyorlar 3 gün sonra başka bi yerden başka bi neden den gene bir delik açılıyor bu işte bi terslik var
    biz vergisini veren her sorumlu vatandaş gibi karşılıgını düzgün bir şekilde almayı istemekte haklıyız bu konuda bu kadar sesiz kalmamalı bence.
    vakti zamanında BİMER e çok farklı bir nedenden dolayı başvuruda bulnmuştum bir çok insanın ümidini kesmiş oldugu çevremizi rahatsız eden bir durumdan kurtulmasını saglamıştık belki yine böyle bir şikyaet bir beyaz masaya başvuru belediye başkanına toplanıp seesimizi duyurmak ne bileyim ya bi şeyler yapmak gerektigini düşünüyorum sadece ve sizle paylaşmak istedim.

Seçim zamanı düşüneceğiz onu da ....
    Kangren olmuş tüm kollara adanmıştır.
    Eğer bir yıl sonrasını düşünüyorsan, bir tohum ek. Eğer on yıl sonrasını düşünüyorsan, bir ağaç ek. Eğer yüz yıl sonrasını düşünüyorsan, insanları eğit.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    O Deliklerin kapatilmasi için obama'nin tekrar türkiyeye gelmesi lazim. Kendi memleketimizde onun kadar kiymetimiz yok ya..
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    http://www.motosiklet.net/forum/tazi...labilirdi.html

benim bu konuda tejrubelerim var bilirsin selma ku kazadan sonra karayolları fen işlerine meil attım bilmem etkili oldumu fakat hatırlatmakta fayda var bölgeyi bildirirsen açil ekip gönderiyorlar billahsa kontrol ettim kapamışlar geçmiş olsun bu arada
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

ya aslında kural dışı ,insan sağlığını etkileyen o kadar çok olumsuzluk varki bu ülkede hangi biri ile baş edilecek ,ben geçen gün bir ortamda gene buna benzer bir konuşma geçtiğinde şunu söyledim ortama ,birileri bu memleketin insanı için öyle bir beddua etmişki kardeşim
    altından kalkmamız mümkün değil

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya aslında kural dışı ,insan sağlığını etkileyen o kadar çok olumsuzluk varki bu ülkede hangi biri ile baş edilecek ,ben geçen gün bir ortamda gene buna benzer bir konuşma geçtiğinde şunu söyledim ortama ,birileri bu memleketin insanı için öyle bir beddua etmişki kardeşim
    altından kalkmamız mümkün değil
    Hay sen çok yaşa..

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    arkadaşlar rahatsız oldugunuz yollarda ki çukurlar için o bölgenin belediyesine meil atın biraz duyarlı olmamız yeter belkide bir kazayı önlemiş oluruz
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar rahatsız oldugunuz yollarda ki çukurlar için o bölgenin belediyesine meil atın biraz duyarlı olmamız yeter belkide bir kazayı önlemiş oluruz
    Abi bir tane iki tane değil ki...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler