Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Siz olsanız hangi motoru tercih ederdiniz ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Kawasaki zxr 250 ninja black
    Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ? 95 model bmw f650'mi 2006 model Hyosung gt250 naked comet'mi ?
    Bu arada bmw 95 model 44000 km'de temiz 5000 tl , Hyosung comet 2006 model 19000 km'de oda 5000 tl. İkisi farklı klasmanda ve farklı motor gücüne sahip fakat fiyat olarak aynı !! Her iki motorda çok temiz !! tercih yapmak istiyorum , yardımcı olursanız sevinirim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kashmar54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    eski motor alıp başını belaya koyma.

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    F650
    [B]Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..[/B]:bestmt:

skyblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı tt1978 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ? 95 model bmw f650'mi 2006 model Hyosung gt250 naked comet'mi ?
    Bu arada bmw 95 model 44000 km'de temiz 5000 tl , Hyosung comet 2006 model 19000 km'de oda 5000 tl. İkisi farklı klasmanda ve farklı motor gücüne sahip fakat fiyat olarak aynı !! Her iki motorda çok temiz !! tercih yapmak istiyorum , yardımcı olursanız sevinirim...
    Model ve fiyatına göre hyosung pahalı geldi bana. O paraya 2007 model 10000 km altı modelleri bulabilirsin. Ben de hyosung u yeni aldım fakat daha kullanmaya vakit bulamadığım için kesin bir tercih belirtemiyorum...

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    o kadar karma bi durumki zıt tarzlar.
    biri enduro biri naked
    ama tercih senin motoru aldıktan sonra ''keşke'' demiyeceğin bir makine al
    ben servisini karşılarım,eski motorlar hoşuma gider,uğraşmayı seviyorum ve enduroyu seviyorsan kesinlikle f650 diyorum.
    ama ben servisini karşılayamam,uğraşamam edemem,bana serilik lazım,aralardan geçmem lazım diyorsan o zaman hyosung diyorum.
    bu noktadan sonra top sende iki motosikletinde başlıkları mevcut ikiside iyi ve kötü yanları olarak tartışıldı detaylı bir araştırma sonucu karar verdiğin ve gerçekten istediğin hangisi ise onu al.
    sonrada ''yeni motorum'' adında başlık aç bizde ''hayırlı olsun'' diyelim

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    birisi 650 diğeri 250 tek söyleyebileceğim bmw den aldığın keyifi hyo dan alamazsın
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    birisi 650 diğeri 250 tek söyleyebileceğim bmw den aldığın keyifi hyo dan alamazsın
    95 model olsa bile'mi ?

szr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr125
    Peki bu iki motorun yakıt tüketimi hakkında bilgi verebilecek arkadaşlar varsa ve bunları bizlerle paylaşırlarsa işimize yarayabilir.

Motosikleti
    Yok
    Hyosung için konuşayım eski sahibine sormuştum çünkü. Normal kullanımda 4-4.3 litre civarı yakıyor dedi. Zorlarsan 5 litre üzerine çıkabiliyormuş. İlk motorun olacaksa tarzını kesinleştirdikden sonra karar vermen daha mantıklı olacaktır. Bende çok motor araştırdım sonunda hyo yu seçtim. Verdiğim paraya beni üzmeyecek motor olduğunu düşündüm çünkü.

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    Hyo'da neymiş

Bu iki motor arasında kullanım yeri,amacı ve zamanı önemli bence..
    [B]Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..[/B]:bestmt:

f650 gs olsa güzel olur ama ben benzin sarfiyatına bakarak hyosung diyorum ama 2006 hyosung un yedek parcasıda sorun teskil etmiyormu resmi sitesinde parca için yardımcı olunamıyor diye okumuştum

Motosikleti
    Yok
    Alıntı johnson adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    f650 gs olsa güzel olur ama ben benzin sarfiyatına bakarak hyosung diyorum ama 2006 hyosung un yedek parcasıda sorun teskil etmiyormu resmi sitesinde parca için yardımcı olunamıyor diye okumuştum

Yeni gelen hyosunglarda motor harici her parça aynı. Eskiler karbüratörlü olduğu için motor aksamı temin edilemiyor diye biliyorum. Fakat araştırdığımda onun da bi şekilde bulunabildğini sorun teşkil etmediğini gördüm. Ama kullanım amacı en önemlisi. Bu arada enduro olarak Nx4 falconlar da 5000 lira civarı hemde 2004-2005 model.

Alıntı skyblade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yeni gelen hyosunglarda motor harici her parça aynı. Eskiler karbüratörlü olduğu için motor aksamı temin edilemiyor diye biliyorum. Fakat araştırdığımda onun da bi şekilde bulunabildğini sorun teşkil etmediğini gördüm. Ama kullanım amacı en önemlisi. Bu arada enduro olarak Nx4 falconlar da 5000 lira civarı hemde 2004-2005 model.
    yeni gelen motorlar s&t kanuni diye gecmiyormu zaten bilmiyorum motorum olmasını cok istiyorum ama üstünde de kanuni yazmasını istemem nx4 falcon o model ve fiyata iyidir.

Motosikleti
    Yok
    yeni gelen motorlar s&t kanuni diye gecmiyormu zaten bilmiyorum motorum olmasını cok istiyorum ama üstünde de kanuni yazmasını istemem nx4 falcon o model ve fiyata iyidir.
    Yeni gelenler s&t kanuni diye geçiyor evet. Yani aynı motor gibi gözüküyo ama s&t versiyonların kalitesi düşük diyenler de var. Hyosung u tavsiye ediyolar ki fiyatları da gerçekten uygun. İsim sorunu olmasaydı eğer bu fiyatlara zor inerdi. Ama cidden bu iki modelden ziyade nx4 e de bi bakın derim

Motosikleti
    Aynen fakat nx4 boyut olarak biraz küçük galiba diğer iki motora kıyasla.?

Aynen fakat nx4 boyut olarak biraz küçük galiba diğer iki motora kıyasla.?
    o zaman er-5 diyecem ben naked tercih edersen

Motosikleti
    Yok
    Nx4 Boyutlar (UxGxY) 2.147 x 789 x 1.210mm
    gt250 Boyutları UxGxY 2080x760x1120 mm
    F 650nin boyutlarını bulamadım

Motosikleti
    o zaman er-5 diyecem ben naked tercih edersen
    er-5 in tipi hoşuma gitmiyor , bence hyo 250 comet daha güzel görünümlü bir motor,ayrıca er-5 çok benzin yakıyormuş duyduğum kadarıyla.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:45 ----------

Alıntı skyblade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nx4 Boyutlar (UxGxY) 2.147 x 789 x 1.210mm
    gt250 Boyutları UxGxY 2080x760x1120 mm
    F 650nin boyutlarını bulamadım
    nx4 dahamı büyük ?

Motosikleti
    Yok
    er-5 in tipi hoşuma gitmiyor , bence hyo 250 comet daha güzel görünümlü bir motor,ayrıca er-5 çok benzin yakıyormuş duyduğum kadarıyla.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:45 ----------

nx4 dahamı büyük ?
    verilere göre öyle.Bu arada 400 cc nx4 falcon. Sele yüksekliği nedir bilmioyrum ama ona da bakmak lazım. Gt250 görünüş açısından dediğiniz gibi tatmin eder. Fakat motoru ne için kullanacağınız önemli araziye de girerim diyorsanız enduro olmalı. Yok tipine bakarım derseniz naked bence daha güzel bi seçim.

5000 nin üzerine bir 5000 daha koyabilirsen er6n yada fz6 derim baskada birsey demem büyük ihtimal diyecegin cevabı da biliyorum

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler