Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Aprilia rs 125 almak hatamı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ramzey 125
    selam arkadaşlar. Ben şuan ramzey çift silindir 125 cc bir motor sahibiyim. Ama aprilia rs 125 almak istiyorum. Hakkındaki söylentiler o kadar çok ki ne yapıcağımı bilmiyorum.Siz ne dersiniz? yada tavsiye edebileceğiniz başka model varmı. Şimdiden teşekkür ederim...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    NoVaRiX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    RS125, 2 zamanlı, 33HP'lik bi canavar. Çok iyi kaçar ama feci yakar. Italyan olmasından mütevellit yedek parça ve bakım masraflarıda biraz tuzlu olacaktır. Kısacası yakıt ve parça fiyatları bana koymaz diyorsan güzel bir alternatif olabilir.
    ~ Bütün mesele yolda olmak... ~

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    çok yakıyo da benim param olsa alıyodum açıkcası bence al tam istanbul trafiğinde kullanılabilecek bi motosiklet benzin olayıda gözünde büyümesin bi 600 cc lik ss kadar da yakmıyo
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

jonturq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cosa 200
    Rs ve sinifindaki motosikletler icin aklina gelebilicek soru ve bir cok teknik veri ve bilgiyi bulabilecegin basliklar var , site icerisnde Rs 125 arama yaparsan ulasabilirsin.

2 zamanli motosiklet tecruben yok ise ilk donemler zorlanma yasanabilir fakat alistigin gun inmek istemezsin

Tavsiye ederim.

Selamlar
    First Day Of My Life

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Sesi sinir bozucudur ama otobanda o sinek viziltisi ile inanilmaz bir guz urettigi zaman gozlerine inanamiyacaksin.Yanliz kesinlikle iyi bir usta bulman lazim.Hem 2 zamanli hem italyan bir motor her ustanin eline verilmez.Anadlu yakasinda isen , bunu bilen bir usta Kucukbakklakoyede mevcut.
    Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    ramzey 125
    Cevaplarınız için çok teşekkür ederim peki o parayı 125 cc lik bir motora vermek sizce mantıklımı ?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YBR
    Çok seri,güçlü motor,ayrıca neden hata olsunki,Güzel seçim bence.

Bencede güzel seçim.Tzr 50 diye bir motorun gidişinin videosunu izledim.100 km hıza çıktı.Ve sesi de mükemmel.Tiiititititiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii i uzayıp gitti bir anda.125 cc nasıl olur tahmin bile edemiyorum.33 hpŞapka çıkartılır.

GhostRider-L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia RS 125 2010
    Oncelikle guzel bi motosiklet bence durumun iyiyse almalisin

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Çok iyi motor. Benim bildiğim kadarıyla kimsenin şikayeti yok. Masraflı olması dışında. Masrafı koymazsa hiç durma git bir tane al.

Sesini sinir bozucu bulanların aksine ben 2 zamanlı sesine hasta olanlardanım.

Ha bir de ekzozdan çıkan köfte kızartması kokusu var o rahatsız edebilir uzun süre kullandığında. Ama kafeye falan girdiğinde kokundan tanır oluyorlar. KArtvizit gibi motor valla, sesi ayrı gidişi ayrı kokusu ayrı...
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

Her motorun kendine göre bir pazarı, hedef kitlesi vardır. O yüzden iyi kötü demek yanlış olur.

Bahsettiğin motor kötü seçim değil ama olsa olsa "lüks" bir seçim olur. Fazla yakar, motor ömrü kısadır, İtalyandır. Ama 2 zamanlı kullananların söylediğine bakılırsa kullanım keyfi de bir başkadır.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ApacheRTR150+Mondi125+Yamaha50
    egzotik italyan kristallerine para vermek akıl işi değil . burda tecrübe konuşuyor. 125 c den 30 hp elde etmek var 250 cc den 30 hp elde etmek var .bu nası bişey biliyon mu ?

funny SALİH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    kimse öneride bulunmamış.ben alternatif olarak yzf 125R öneririm.görünüş on numara.yamaha parça sorunu aprilla kadr olmaz.
    daha güçlüsü diyosan kawa 250r.geçiş yapcam çok masrafa sokmayın dersen tabiki hyo. gt 250R.işi kapıp alırsn 600 makina.niye 125 lik makinaya 600 lük kadar benzin ve parça gideri yapasınki

bur-k@ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 125 pert oldu :(
    2 zamanlı zevk meselesidir. herles zevk sahibi olmadığı için 2 zamanlıyı beğenmez ;) e pahalı da bir zevk gülü seven dikenine katlanır (;
    atid bunu beğendi.
    ÖĞRENMEDEN,ÇALIŞMADAN,YORULMADAN,RAHAT YAŞAMANIN YOLLARINI ARAMAYI ALIŞKANLIK HALİNE GETİREN MİLLETLER;ÖNCE HAYSİYETLERİNİ, SONRA HÜRRİYETLERİNİ,SONRA İSTİKLALLERİNİ,KAYBETMEYE MAHKUMDURLAR. K.ATATÜRK

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı funny SALİH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yzf 125R öneririm.görünüş on numara.

ben o külüstüre bindim gitmiyor. sonra da rx 115 le kapıştırdık geçemedi rezil oldu .adam küstü gitti . bi ton laf soktuk . taksitle almış . 7 milyar buna mı verdin diye

funny SALİH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F
    evet 130 civarı gidiyo bildğim kadrıyla.honda 125r dan aşağı kalcanı zannetmiyorm ama altında motosiklet görünür hiç olassa
    laf sokma olayı ayıp olmuş biraz.çocuk ne sevinçle almıştır üstelik o kadr borca girerek
    belkide küsüp depodan çıkarmamıştır motoru

Motosikleti
    honda-ınnova cbf 150
    2 zamanlı makinaların miyadı doldu.

forewer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ZZ-R1200
    Eğer RS-125' i ekonomik olarak kaldırabiliyor isen 2004 kasa ZZ-R250 de alabilirsin. Yüksek compression oranı ile 8000 devirden sonra çıkardığı ses çok sportif. Yalnız çok hassas makina kesinlikle üzmeyeceksin yoksa o da seni fena üzer.
    atid bunu beğendi.
    '92 ZZ-R250, '06 ZZ-R600, '05 ZZ-R1200

Motosikleti
    var.
    Bakımlarını karşılarım dersen,inanılmaz eğlenceli bir motor.
    F650 ve RS125 kullanıyorum,ve RS125 açık ara daha eğlenceli bir motor.
    Masraf olarak diğer motorlardan farkı da tam sentetik motor yağı ve biraz daha çok yakması ama arada baya bir güç farkı var.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler