Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Modifiye Hakkında Yamaha

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Merhabalar..Yeni motoruma Modifiye yapmak istiyorum Modifiyeden kastım Ayna sökmek , Abartılı boyalar vs değil Sade hoş Bir görüntü sağlamak..

Örnek olarak bir kaç gündür bu motor' Hakkında bilgi toplamaya çalışıyorum

Yamaha Siyah Ybr 125 imi Bu şekilde yapmak istiyorum Depo farklımı ? bazı arkadaşlar ybr 250 deposu dediler.aLtaki sakal'ı araştırdım forumdan arkadaşlar kendin döktürüceksin dediler motorumu goturuceğim Ölçü falanmı alıcağım..Bu Resimdeki Ybr'de yapılan değişikleri Bana sıralarmısınız..Not alıp Bir ustaya gidiceğim..
    Ve son olarak 2 gündür Bu cihazı araştırıyorum Park halindeyken arkadaşlarımla muzik dinlemek istiyorum trafikde değil yanlış anlaşılmasın

Arkadaşın söylediğine göre

Alıntı Mehmet-07 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akşam servise gitmiştim.uzaktan bi müzik sesi geliyodu. Sandım bi araba geliyo.arkamı döndüm bi baktım motosiklet.Hafıza kartı okuyan ve şarjlı üstelik seside baya yüksek. Uzaktan kumandalı ve ekolayzer ayarıda yapılabiliyor.
    Bunu Serviste bir atv motorda gördüm. Şarzlı+hafıza kartı girişli+2 hoporlör. fiyatıda 25-30 tl arasındaymış.bunu elektronik eşya satan bir magzadan almış adam
    Böyle bir cihaz nereden bulabilirim motora bağlantı yapmak orjinalliğini bozmak istemiyorum Bu cihaz gibi Hafıza kartını veya usb mp3 çalarımı takarak Park halindeyken gezilerde Ve benzeri ortamlarda muzik dinlemek istiyorum.Yardımcı olucak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum umarım derdimi anlatabilmişimdir.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

tarzım değil ama istediğin hoparlör tipi bunlar. 4 pille çalışıyor istersen bir oto elektrikçi aküye bağlayabilir

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Benim sana sahsi tavsiyem , antalyadaki su yamaha king veya ybr ler ile gezen apachilere benzemek istemiyor isen. Hazir elinde sifir da motor var. Hic boyle arabesk seylere para harceme ve direk bir fibercide asagidaki resim gibi, motoruna dis grenaj yaptir. Race modeline cevir. Insanlar bayilacaktir. Eski model aprilia gibi motorlarin grenjlarini kullanip oturtabilirsin.

[COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster

tarzım değil ama istediğin hoparlör tipi bunlar. 4 pille çalışıyor istersen bir oto elektrikçi aküye bağlayabilir
    Teşekkür ederim abi Bu arkadaşınki sarjlıymış aküye bağlatmakda istemıyorum aslında orjinalliği bozmamak gerek

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim sana sahsi tavsiyem , antalyadaki su yamaha king veya ybr ler ile gezen apachilere benzemek istemiyor isen. Hazir elinde sifir da motor var. Hic boyle arabesk seylere para harceme ve direk bir fibercide asagidaki resim gibi, motoruna dis grenaj yaptir. Race modeline cevir. Insanlar bayilacaktir. Eski model aprilia gibi motorlarin grenjlarini kullanip oturtabilirsin.

Fikir için teşekkür ederim Ama Aynı tarz motordan yeni sattım :( şimdilik 250 cc altı o tarz motor düşünmüyorum

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    eger ole yapmak ıstıyosan masa bacaklarını sok tornacaıya gıt kestır alt grenajıda bi araba göğüscüsüne git olculerı ver resmıde goster döktur aynısandan vıia boylarını hesaplar sanatkarsa güzel yapar ama tuzlaya mal olur bıraz
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı kingcüneyt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eger ole yapmak ıstıyosan masa bacaklarını sok tornacaıya gıt kestır alt grenajıda bi araba göğüscüsüne git olculerı ver resmıde goster döktur aynısandan vıia boylarını hesaplar sanatkarsa güzel yapar ama tuzlaya mal olur bıraz

Teşekkür ederim kardeşim not alıyorum bu hafta içi gidip Elden geçirticem motoru

Bu arada osmaniyeli abi Bu cihazı nerden bulurum bu haporloru

Motosikleti
    arora KS150-23
    kardeş ilk önce hayrlı olsun modifiye istersen jantları istedin bir renge boyat zewk senin.fotodaki motrda kuyrugu sökmş hoş durmş.sakalı ise polyestrcilere git kalıpları vardır ellerinde benm arkadaş 25 liraya döktürdü hatta benm şimdiki motorun çamurlugunu döktürüyorum.sadelik istiyorsun yazı filan varsa sök.tornacıya kestirmek yerine tutan vidaları gevşetip indireblirsn bi performans egzozu yada delip kafa takabilrsn.koltuk rengini deiştirebilrsn.jant rengiyle uyumlu olursa hoş durur.gösterge panellerine şerit çek aynı renkten.bide aynı renk ışıklandırıcı sekil olur
    [B][COLOR="Blue"]AŞK BİR SABUNSA KÖPÜRT BENİ PAKİZEE :queen:[/COLOR][/B]

kingcüneyt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ---
    masa daki pusturma payını ındırrse resımdekı gıbı olmaz
    Rx 115 Mavi (2004) Rx 135 King Yeşil (2002), Rx 135 King Yeşil-Siyah (2003) Ford Fiesta Flair Bordo (2000) Ford Fiesta Ghia Gri (2000) Peugeot 206 Xt Gümüş Gri (2005) Ybr Esd Siyah 125 (2012) Ford Fiesta (2006) Ford Fiesta (2009) Yamaha R6 (2013 ) Vınn Vınnn

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    alt sakalı satıyolar http://www.sahibinden.com/ybr_alt_ta...XQQdisplayitem inş işine yarar
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı ayarsızWELED adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeş ilk önce hayrlı olsun modifiye istersen jantları istedin bir renge boyat zewk senin.fotodaki motrda kuyrugu sökmş hoş durmş.sakalı ise polyestrcilere git kalıpları vardır ellerinde benm arkadaş 25 liraya döktürdü hatta benm şimdiki motorun çamurlugunu döktürüyorum.sadelik istiyorsun yazı filan varsa sök.tornacıya kestirmek yerine tutan vidaları gevşetip indireblirsn bi performans egzozu yada delip kafa takabilrsn.koltuk rengini deiştirebilrsn.jant rengiyle uyumlu olursa hoş durur.gösterge panellerine şerit çek aynı renkten.bide aynı renk ışıklandırıcı sekil olur
    masa daki pusturma payını ındırrse resımdekı gıbı olmaz
    Alıntı serhan123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alt sakalı satıyolar http://www.sahibinden.com/ybr_alt_ta...XQQdisplayitem inş işine yarar
    Hepinize teşekkür ederim Benim için çok önemli bu yorumlar Baya para harcıcaz gibime geliyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:53 ----------

Yorumları önerileri bekliyorum

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Muzik sistemi hakkındada yardımlarınızı bekliyorum arkadaşlar Yorumlarınıza ihtiyacım var.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Yokmu bana yardımcı olacak :(

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    depo çantasını bi müzik setine dönüştürebilirsin .. depo kılıfı olan çantalardan al ve içine güzel bi üzik sistemi kur .. kısaca bir amfi iki hoparlör mid tiz .. koysan çıstak çıstak dinlersin .. ayrıca motordan inince yanında taşır eve koyar dinlemek istediginde jakı takıp dinlersin .. pratik ve taşınabilir bide mp3 taşırsın ufak istedigin gibi çal dinle

modifiye konuunda sadelikten yanayım .. bikaç küçük degişiklik iyidir .. ama abartı herzaman ilginç ve güzel olmayabilir tavsiye olarak dedigimi yaparsan zaten farklı olursun kazasız belasız kullan
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı jesse adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    depo çantasını bi müzik setine dönüştürebilirsin .. depo kılıfı olan çantalardan al ve içine güzel bi üzik sistemi kur .. kısaca bir amfi iki hoparlör mid tiz .. koysan çıstak çıstak dinlersin .. ayrıca motordan inince yanında taşır eve koyar dinlemek istediginde jakı takıp dinlersin .. pratik ve taşınabilir bide mp3 taşırsın ufak istedigin gibi çal dinle

modifiye konuunda sadelikten yanayım .. bikaç küçük degişiklik iyidir .. ama abartı herzaman ilginç ve güzel olmayabilir tavsiye olarak dedigimi yaparsan zaten farklı olursun kazasız belasız kullan
    Çok Çok teşekkürler. Gerçekten yardımcı oldun..Biraz araştırdım Pioneer 1000 w bas takanlar bile var Şaşırdım dorusu.Diskoya çevirmişler motoru Ben dediğim gibi park halindeyken bazen dinlemek için istiyorum dediğin mantıklı bir yöntem araştırıcagım

jesse - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ''00 ZX-12R..00 cb1100,, "16 integra 750
    marine tipi hoparlör kullnırsan suda geçirmez :D denizciler teknelerinde kullanır
    bridge stone shirdge stone sharidge stone... ve tanrı lastikten kadını yarattı, sharon stone..
    Drift Religion

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Jesse Dediğin yontem aslında güzel ama Bu hafıza kartı okuyan pilliler varmış onlardan türkiyede bulabilirmiyim acaba ? bilgisini olan varmı

Motosikleti
    yamaha ybr 125 esd
    şu yukarıda granajla kaplı motor için söylüyorum ne kadar güzel fikir ya arkadaşlar ybr 125 hava soğutmalı bi motor siz bu şekilde hava alacak yer bırakmıyorsunuz motorda motor nasıl soğuyacak ayrıca kilosuda hafif bi rüzgar esse uçar gider bu şekilde hızıda 70 den fazla olmaz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler