Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Yaz geliyor,çok kararsızım...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    Yorumunu gördüğüme sevindim ferhat uçank.buyuk ihtimalle bu hafta ıcerısınde zxr 250 geliyor
    istanbula getirdiğimde sizlerle paylaşacagım fotoları

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Şimdiden hayırlı uğurlu olsun Senin Yerinde olsam 7.Bin Tl ye Çok temiz Bir hyo alırdım hatta 5000 e bu hyo yu alırdım 2 bin de kalırdı
    http://www.sahibinden.com/hic_isteme...XQQdisplayitem
    Tabiki zevkler ve renkler tartışılmaz Hayırlı sabahlar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    Alıntı Recaİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şimdiden hayırlı uğurlu olsun Senin Yerinde olsam 7.Bin Tl ye Çok temiz Bir hyo alırdım hatta 5000 e bu hyo yu alırdım 2 bin de kalırdı
    Selamlar,teşekkür ediyorum Recaİ.Umarım hayırlısı olur.
    Buarada hyosung almayı dusunmuyorum acıkcası.
    yorumun ıcın tesekkur ederim

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı €nergy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bakmakta fayda var Metehan abi.er6-n olabilir tabiki fakat cbf görüntüdenmi beni kendine çekmiyor acaba? klasik yuvarlak far-klasik cbf150 gorunumu sadece hafıf kalıplısı.makinaya laf etmıyorum tabıkı her şekilde kendini kanıtlamış bir model ama bilemiyorum-karar veremiyorum ve bu kararsızlıktan sıkıldım artık...
    Metehan abi kefil olurum dediğin motor varsa görmek isterim.tekrar teşekkürler
    tamam kanka...ben taktım kafaya sana bi makina bulacam...ama raka o kadar sınırın altındaki...iman gücüyle 7000 zor be usta...bu rakama kawa 250 inan zaman kaybı olacak...250 cc ne tork üretecekki üst torklara çıkıp huzur bulabilesin...500 cc altındaki her makina hamallıktır bunu bilir bunu söylerim...takam olsun gs 500 hurdam olsun ama 500 ve üstü cc makinam olsun...bizimkisi amaca hizmet ulaşım vasıtası...

biraderim al sana yeni ilan uzak muzak ama daş gibi kelepir makina...ben motorun şifrelerini fotodan çözerim...

kle500...tipim değil deme 10 numara efsane makina...

http://www.sahibinden.com/tertemiz_e...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/7300_km_de...gafoto&photo=2

ilanlar uzakta deme...sen almayı düşün atlar otobüse gider alır motorla dönersin...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:29 ----------

yazı düşün...artcılarını düşün...torku hedeflemelisin...250 cc tırmalama segmenti vakit kaybı dostum...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

kashmar54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu motormu çok temiz? 20.000 e gelmiş bunun kaymağı yenmiş.
    bide huyo bu kmden sonra ne kadar masraf etmeden kullanabilrsin.

mete_han abi karısmak gb. olmasın ama kle 500 cok yakıyor diye duymuştum ama cok güzel bir motor oldugunu soylemeden de edemem

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Biraz zorlayabilirlersen kendini , Ducati gibi naked makinanin Ferrarisine gecebilirsin. Elindeki butce ile o fiyata bulabilecegin makinalarin arasindaki rakkamlar o kadarda ucuk degil. 250cc lik bir makinayi alistiktan 1 sene sonra satmak istersin cunku uzun yolda kesmiyor. Araci sollarken , ivmelenmesi , sesi , gorunusu ile belli bir zamandan sonra doyuruculugunu kaybediyor. GS500 um de oldu 1 sene. Dip gaz yapmaktan korkmazdim cunku hizlanmasi belli makinanin. 500cc ustune cikinca isler degisti, artik arac sollarken yada ilerlerken istedigim gibi gaz kolu ile oynuyorum kendimi cok yormadan. Bunun otobanda etkisi cok onemli. 140 ile otobanda giderken arkadan seni sikistiran bir arac oldugunda cidden gaza basip ordan kacmaktan baska seceneginin olmadigi cok an oluyor. Iste o zaman motor gucune ihtiyacin cok fazla.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı kashmar54 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motormu çok temiz? 20.000 e gelmiş bunun kaymağı yenmiş.
    bide huyo bu kmden sonra ne kadar masraf etmeden kullanabilrsin.
    Yok yok 7.bin tl ye çok temiz bi hyo alırdım 5000 e onu alırdım demek istemiştim Teşekkürler.

ferhat uçank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r kısa bir süre için:)
    kardeşim kendi adıma doğru karara vardığını düşünüyorum.. herhangi bi konuda yardım gerekirse söylemen yeterli... inşallah senn için hayrlısı olur...
    bu arada ben yeşil renk konusunda önyargılıydım kesin siyah olur diyodum ama yeşili yakından görünce fikrm değişti ayrıca siyah gece görünmüyo, motor zaten küçük bi alet onun için yeşil görünmeni kolaylaştırır.... siyah alırsanda jant şeridi tavsiye ederim.. iyi günler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    Metehan abi ilgine teşekkür ederek başlamak istiyorum.
    kullanımım şehir içi kısa mesafeler olacak.kle hem büyük makina hemde dur kalk beni yorar.sürekli şehir içerisinde kullanılmaz(beni zorlar) bu tarz endurolar.hız meraklısı değilim zaten bunu belirtmiştim zxr250 nin beni bir süre keseceğini düşünerekten Zxr250de karar kıldım şuan.Fakat motoru alacağım yer uzak.yağış olabilir ve ıslak zeminde çok tedirgin oluyorum.ist.a nasıl getireceğim Aydın'dan hiç bilmiyorum.uzun süredir araştırıyorum fakat birşey bulmuş değilim.Bir yol arkadaşı bulabilsem günü birlik,cesaret alır bi ihtimal motoru getirebilirim.Tabi buda çok zor bir ihtimal.
    Aydınlatıcı yorumlarınıza teşekkür ediyorum.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Metehan abi ilgine teşekkür ederek başlamak istiyorum.
    kullanımım şehir içi kısa mesafeler olacak.kle hem büyük makina hemde dur kalk beni yorar.sürekli şehir içerisinde kullanılmaz(beni zorlar) bu tarz endurolar.hız meraklısı değilim zaten bunu belirtmiştim zxr250 nin beni bir süre keseceğini düşünerekten Zxr250de karar kıldım şuan.Fakat motoru alacağım yer uzak.yağış olabilir ve ıslak zeminde çok tedirgin oluyorum.ist.a nasıl getireceğim Aydın'dan hiç bilmiyorum.uzun süredir araştırıyorum fakat birşey bulmuş değilim.Bir yol arkadaşı bulabilsem günü birlik,cesaret alır bi ihtimal motoru getirebilirim.Tabi buda çok zor bir ihtimal.
    Aydınlatıcı yorumlarınıza teşekkür ediyorum.
    Zxr250 Güzel seçim hayırlısı olsun Nekadara alıyorsun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    2008 mod. 15bin km'de 7bine alıyorum.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    2008 mod. 15bin km'de 7bine alıyorum.
    Süper Hayırlısı olsun Antalyadayım Orda olsam yolda eşlik ederdim dostum sana

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    Süper Hayırlısı olsun Antalyadayım Orda olsam yolda eşlik ederdim dostum sana

çok teşekkür ederim Recaİ

ferhat uçank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r kısa bir süre için:)
    energy arkadaşım sanırım dediğin motoru biliyorum.. fiyat çok uygun.. eğer makinadan bi aksaklık yoksa kaçırılmıcak fırsat... egsoz muzzy, memnun kalacağını düşünüyorum.. ama egsozda bi eziklik var umarım sorun yoktr istersen bi araştr onu..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    Evet bende fark ettim o ezikliği.çarşamba günü uçağa atlayıp gidip inceleyeceğim her yönüyle.kafama yatarsa çekiciyle ista getirteceğim sıkıldım artık.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    hayırlısı olsun ne diyim dostum...şehiriçi ağırlıklı kullanacaksan 250 cc tabiki daha mantıklı..benzin sarfiyatı vs...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlısı olsun ne diyim dostum...şehiriçi ağırlıklı kullanacaksan 250 cc tabiki daha mantıklı..benzin sarfiyatı vs...
    teşekkür ediyorum metehan abi,ilginden dolayı.bütçe çok kısıtlı er6n-fz6 ya yetmıyor zxrda beni tatmin edecek.
    hayırlısıyla ista getirebilsem.

kerem999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ne istersen var
    CBR 600 F - ZX-7 R - ZX-12 R 7.000 TL e bulabilirsin

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    Alıntı kerem999 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBR 600 F - ZX-7 R - ZX-12 R 7.000 TL e bulabilirsin
    evet 98 99 mod. bulabilirim fakat nasıl kullanıldıgını bılemem.biraz riskli olabilir.

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler