Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Yaz geliyor,çok kararsızım...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    Selamlar.işten yeni geldim,beklediğim yorumlar gelmiş.Öncelikle yorum yapan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Alıntı Taner YILMAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawazaki 250 ile bandit 600 arasında kalmışsın.. İkisinin arasında cc farkı var.. Eğer tecrüben yeterliyse ve paran yetiyorsa 600'lük al derim.. Çünkü tecrüben yetiyorsa 250 cc bi süre sonra sana yetmeyecek..
    Taner Bey 15bin km ybr125 deneyimim oldu ve 1000-1500km kadarda 600F deneyimim oldu.Tecrübem çok iyi değil fakat bilinçli kullanıcıyım.herşeyin farkında olup mantık çerçevesi dahilinde hareket edilirse bir prob. olacagını zannetmıyorum.
    600ccyi kaldırabilirim

otopsici : teşekkür ederim hyosung şuan için düşünmüyorum

TektekeR_Ramço :ybr çok cılız kalıyor

HercuL : Gs500 saglam motor fakat görünüşü beni cezbetmiyor,ısınamadım makinaya.Teşekkür ederim.

solevendef : yaşın önemi yok diye düşünüyorum.iyi bakılması,hor kullanılmaması bence daha önemli.

ferhat uçank : Selamlar.çeşitli videolar izledim.egzost takınca sesi çok daha fark ediyor.ilk planda zxr var şuan için.Artçılı kasarmı makina acaba?Artçılı 100 120km lik yolculuklara arada çıkmayı düşünüyorum.kalkışlarda-hızlanmada çok problem yaratırmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    wermeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    gt 250 comette bel ağrısı problemi yok. yanlış bir bilgi.
    gt 250r ı bilemem .

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    usta parayı çar çur etme...7 bin az para değil...çok temiz cbf 500 ler var...hatta er 6 n ve er 6 f ler var zorlarsan...bahse konu modeller kendisini ispatlamış şeyler ama bir cbf 500 ün yerini hangisi tutar...

ilan belki eski ama çok kelepir makinalar var...şundaki karizma hangisinde var...

http://www.sahibinden.com/uygun_fiya...XQQdisplayitem

ayrıca az daha biriktirsen az daha sabretsen ne olur ki...2.ele nurmu yağıyor...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

wermeer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 500
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta parayı çar çur etme...7 bin az para değil...çok temiz cbf 500 ler var...hatta er 6 n ve er 6 f ler var zorlarsan...bahse konu modeller kendisini ispatlamış şeyler ama bir cbf 500 ün yerini hangisi tutar...

ilan belki eski ama çok kelepir makinalar var...şundaki karizma hangisinden var...

aynen katılıyorum

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n

ilan belki eski ama çok kelepir makinalar var...şundaki karizma hangisinde var...

ayrıca az daha biriktirsen az daha sabretsen ne olur ki...2.ele nurmu yağıyor...
    Selamlar Metehan abi...
    max. cebimden çıkan miktar 7bin tl.uzun zamandır araştırıyorum er6f-n bulamadım bu fiyata...keşke imkan olsada 2-3 ay bekleyip 10bine tamamlasam ama farklı yerlerede harcamalarım olacak oyüzden şuan max. okadar çıkıyor.
    yorumun için teşekkür ederim.

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    abi o zaman cbf 500 bulalım sana en siyahından...20-25000 km seni yanıltmasın inan daş ghibi makina çokda seksi...arkandayız bak DB Konşuk Honda bayim servisimle aynen destek olurum...servis desteği ve onayıyla alırız makinayı...düşük ccde harcama...heleki banditin ahı gitmiş vahı kalmış...suzinin o eski teknolojileri üzerine toktur belki ama kapandı dönemi hacı abi...gel sen beni dinle...

bak direkt nokta atışı yapıyorum...bi üzerine otur...bakalım kmsi önemli değil...aslında vaktin olduğunda eski bir mt üyesi abimiz vardı...Nişantaşında gsm bayisi var onda er 6 n var gri...(o rengede uyuz oluyorum) uzun zamandır yatıyordu makinası ona bakalım gidelim vs...sana bandit mandit o 250 lik hurdalarıda aldırmammmmm...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

erdemed - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cx125 95 model' x9 500 piaggio
    bence kesınlıkle gs500
    500cc cıft sılındır sesı guzel gerektıgınde 200km hıza cıkabılır gerektıgınde bır scooter kadar az yakar bakımı kolay parca bol problemı en az motorlardan bırı 250cc kawa alacagına 500cc suzukı al derım ve bu paraya mukemmel durumda gs500 bulursun

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    abi o zaman cbf 500 bulalım sana en siyahından...20-25000 km seni yanıltmasın inan daş ghibi makina çokda seksi...arkandayız bak DB Konşuk Honda bayim servisimle aynen destek olurum...servis desteği ve onayıyla alırız makinayı...düşük ccde harcama...heleki banditin ahı gitmiş vahı kalmış...suzinin o eski teknolojileri üzerine toktur belki ama kapandı dönemi hacı abi...gel sen beni dinle...

bak direkt nokta atışı yapıyorum...bi üzerine otur...bakalım kmsi önemli değil...aslında vaktin olduğunda eski bir mt üyesi abimiz vardı...Nişantaşında gsm bayisi var onda er 6 n var gri...(o rengede uyuz oluyorum) uzun zamandır yatıyordu makinası ona bakalım gidelim vs...sana bandit mandit o 250 lik hurdalarıda aldırmammmmm...
    Bakmakta fayda var Metehan abi.er6-n olabilir tabiki fakat cbf görüntüdenmi beni kendine çekmiyor acaba? klasik yuvarlak far-klasik cbf150 gorunumu sadece hafıf kalıplısı.makinaya laf etmıyorum tabıkı her şekilde kendini kanıtlamış bir model ama bilemiyorum-karar veremiyorum ve bu kararsızlıktan sıkıldım artık...
    Metehan abi kefil olurum dediğin motor varsa görmek isterim.tekrar teşekkürler

MsAlpeRM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    Alıntı skyblade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende aynı durumdayım diyerek,izninizle kendimi konuya dahil etmek istiyorum.. Elimde 5500 lira civarı para var.Rahat gücü yeterli ekonomik bi motor arıyorum ve ilk motorum olcak. fakat 125 cc değil 250 cc istiyorum. Şimdilik kafamda Hyosung GT250 comet var. Fakat bir yandan da almışken biraz da yüksek cc alıp aynı zamanda yazın veya seneye uzun yola da çıkmak istiyorum. Fakat tecrübe sıkıntım var. Kursa yazıldım temel sürüş eğitimi alıcam marta doğru.Fakat yüksek ccnin altından kalkabilirmiyim ondan da emin olamıyorum.Bir kere aldım mı da en az 2-3 sene değiştirme şansım olmayabilir. Epey kararsızım anlayacağınız.
    Bence hyosung gt250 oldukça tatminkar. Geçtiğimiz hafta içerisinde aldım denemek için üzerinden inmiyorum Yeni başlayan bir insan için gaz tepkileri çok iyi. Hatta başlarda hızlı bile geldi. Frenleri de ihtiyacı karşılayabiliyor. Aynı zamanda dengeli de bir araç.

Ben bu motorla uzun yola çıkılabileceğine inanıyorum. Şehir içinde 3 saat üzerinden inmedim bel ağrısı fln da çekmedim. Tabi şimdiye kadar bir uzun yol tecrübem olmadı. O yüzden de kesin birşey söylemem zor. Umarım faydalı olur.

skyblade - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Alıntı MsAlpeRM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence hyosung gt250 oldukça tatminkar. Geçtiğimiz hafta içerisinde aldım denemek için üzerinden inmiyorum Yeni başlayan bir insan için gaz tepkileri çok iyi. Hatta başlarda hızlı bile geldi. Frenleri de ihtiyacı karşılayabiliyor. Aynı zamanda dengeli de bir araç.

Ben bu motorla uzun yola çıkılabileceğine inanıyorum. Şehir içinde 3 saat üzerinden inmedim bel ağrısı fln da çekmedim. Tabi şimdiye kadar bir uzun yol tecrübem olmadı. O yüzden de kesin birşey söylemem zor. Umarım faydalı olur.
    Yani işte uzun yolda çekingem sollamalarda veya yokuşlarda ihtiyacı karşılayabilmesi. Kullanıcısını zora sokmaması. Forumlarda okudum da vites küçültüp devam ediliyomuş genelde öyle kurtarıyosa istenilen torku sağlıyorsa yine yeter.

player77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki 2006 DL650 K6 (Satıldı) ,Honda 2011 CBF150
    Tecrüben varsa Fazer öneririm. 2005 2006 9-10 bin civarı temiz bir tane bulmaya çalış. 125 lik uzun süre kullandıysan 250 sana yetmeyecektir. 600 segmentindeki bir motor seni tatmin eder.Gerektiğinde ikinci elide hareketli,parçaları kolay bulunuyor ve nispeten ucuz. Agresif kullanmamak kaydı ile alınabilir.
    İşlerin yolunda gidiyorsa ,sakın endişenme hemen geçer :!:Morphy :-)
    http://www.motosiklet.net/forum/etkinlik-gezi-fotograflari/106287-2012-dogu-karadeniz-gezimiz-3850-km.html

MsAlpeRM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSR 600
    Alıntı skyblade adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani işte uzun yolda çekingem sollamalarda veya yokuşlarda ihtiyacı karşılayabilmesi. Kullanıcısını zora sokmaması. Forumlarda okudum da vites küçültüp devam ediliyomuş genelde öyle kurtarıyosa istenilen torku sağlıyorsa yine yeter.
    Onu ben konuştum tecrübeli motorcularla. Sollamalarda çok yokuş fln değilse tek kişiyi sıkıntıya sokmaz dediler. Ama bu konuda tecrübeli adanalı abiler vardı. Daha önce Hyosung gt 250 kullanmış uzun yol fln yapmış. Kesin görüşü onlar bildirebilirler. Önceki sahibi benim motorla düz yolda 160km yaptığını söyledi. Ben tabiki denemedim bile. Ama tepkileri gerçekten iyi. Zora sokmaz gibime geliyor.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    Alıntı player77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecrüben varsa Fazer öneririm. 2005 2006 9-10 bin civarı temiz bir tane bulmaya çalış. 125 lik uzun süre kullandıysan 250 sana yetmeyecektir. 600 segmentindeki bir motor seni tatmin eder.Gerektiğinde ikinci elide hareketli,parçaları kolay bulunuyor ve nispeten ucuz. Agresif kullanmamak kaydı ile alınabilir.

max bütçe 7bin
    yorumunuz için teşekkürler

Selam Serhat
    Zxr 250 tavsiyemdir benim.Hız konusunda şüphen olmasın kullanan abilerim vardı artçılı şekilde 180 km/h lere ulaştıklarını anlatmışlardı.Umarım en kısa zamanda isteğine ulaşırsın

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    HONDA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    Alıntı karasahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam Serhat
    Zxr 250 tavsiyemdir benim.Hız konusunda şüphen olmasın kullanan abilerim vardı artçılı şekilde 180 km/h lere ulaştıklarını anlatmışlardı.Umarım en kısa zamanda isteğine ulaşırsın
    şahin,abicim çok kararsızım ne yapsam ne etsem bilmiyorum
    zxr250 de ilk kalkışlarda artçı ile problem oluyormu acaba ?bi bilgin varmı

Alıntı €nergy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şahin,abicim çok kararsızım ne yapsam ne etsem bilmiyorum
    zxr250 de ilk kalkışlarda artçı ile problem oluyormu acaba ?bi bilgin varmı
    Yalan söylemeyeyim makineyi hiç kullanamadım ancak yorumlarına kendi yorumlarımdan fazla inandığım bir abimden duymuştum hiç bir sıkıntı yaşamadığını hız konusunda da 180 km/h li hızlara artçılı şekilde ulaştığını anlatmıştı...Sonuçta 33 hp bir makine ... Bir sorun çıkartmaz şahsi fikrim.Bu arada Ferhat Uçank nick li arkadaşımız ninjasını İstanbul'dan Antalya'ya artçılı şekilde götürmüştü Fikirlerini belirtirse güzel olur ...

İstersen sorularını buradan dile getir. Kullanan arkadaşlar fazlasıyla yardımcı olacaktır.Sana şimdi PM atıyorum iki tane ilan yolluyorum yazacaktım ancak arkadaş makineyi satmış Diğer ilanla beraber diper gözüme takılanları da yolluyorum.Umarım yardımcı olabilmişimdir.Sevgilerimle...

2 dk. sonra PM kutuna bakarsan sevinirim ...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:36 ----------

PM atayım dedim ama sistemde böyle bir kullanıcı yok dedi Yazıyorum buraya ...

http://www.sahibinden.com/16500km_20...XQQdisplayitem

Bir hatfa öncesine kadar bende zxr 250 bakıyordum.Bir arkadaşım tavsiye etti bu aleti Ancak 8 lira.

http://www.sahibinden.com/emsalsiz_n...XQQdisplayitem

Bu benim çok dikkatimi çekti; ancak 9 küsür lira

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Kawasaki er6-n
    Şahin,sitede problem vardı belirli bir süre sanırım,oyuzden kaynaklanabilir.

artçılı 180kmh beni yeterince tatmin eder.
    zxr250 iyi kaçıyor,az yakıyor.tüm kullanıcıları aynı şeyi söylüyor
    bu makinayı biraz daha araştırmam gerekiyor.
    er6n - fz6 oldukça pahalı ve beni aşıyor.
    değerli zamanını ayırdığın için teşekkür ediyorum Şahin

Şahin,sitede problem vardı belirli bir süre sanırım,oyuzden kaynaklanabilir.

artçılı 180kmh beni yeterince tatmin eder.
    zxr250 iyi kaçıyor,az yakıyor.tüm kullanıcıları aynı şeyi söylüyor
    bu makinayı biraz daha araştırmam gerekiyor.
    er6n - fz6 oldukça pahalı ve beni aşıyor.
    değerli zamanını ayırdığın için teşekkür ediyorum Şahin
    Ne demek hemen MSN e de ekliyorum seni

ferhat uçank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r kısa bir süre için:)
    Selamlar.işten yeni geldim,beklediğim yorumlar gelmiş.Öncelikle yorum yapan arkadaşlara çok teşekkür ediyorum.

Taner Bey 15bin km ybr125 deneyimim oldu ve 1000-1500km kadarda 600F deneyimim oldu.Tecrübem çok iyi değil fakat bilinçli kullanıcıyım.herşeyin farkında olup mantık çerçevesi dahilinde hareket edilirse bir prob. olacagını zannetmıyorum.
    600ccyi kaldırabilirim

otopsici : teşekkür ederim hyosung şuan için düşünmüyorum

TektekeR_Ramço :ybr çok cılız kalıyor

HercuL : Gs500 saglam motor fakat görünüşü beni cezbetmiyor,ısınamadım makinaya.Teşekkür ederim.

solevendef : yaşın önemi yok diye düşünüyorum.iyi bakılması,hor kullanılmaması bence daha önemli.

ferhat uçank : Selamlar.çeşitli videolar izledim.egzost takınca sesi çok daha fark ediyor.ilk planda zxr var şuan için.Artçılı kasarmı makina acaba?Artçılı 100 120km lik yolculuklara arada çıkmayı düşünüyorum.kalkışlarda-hızlanmada çok problem yaratırmı?

KARDEŞİM BEN MOTORLA istanbuldan antalyaya artçımla geldim... arkada olmayı tercih edersin motora alıştıktan sonra ortalama 140 km ile geldik.. hızlanma konusunda tereddütün olmasın...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 1234 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler