Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motora şekilli yazı vs japon yazısı logo yardım

Motovento
    REKLAM ALANI
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    arkadaşlar motora amartisörlere takmak için 6 cm genişliginde 20 cm uzunluguda ikitane sac yaptırdım parlak siyaha boyadım. fakat üzerine yapılacak şekil yazı olarak hala daha bişi bulamadım 3 gündür düşünüyodum bakıyom bulamadım nasıl birşey yapabilirim şekilleri ekler yada link verirseniz çok faydalı olacak ama genişliği 6 oldugu için 5 cm olmalı ve 15 santim uzunlukta kullanım alanım var ve siyahın üzerine sprey boya yada yapıstırma yapılacagı için hangi renk gider? yardımlarınızı bekliyorum teşekkürler hayabusa nın logo sunu kullanım dedim ama resmi küçültükçe haliyle uzunlukta azalıyo ver şablon yada parçanın yarısana kadar geliyove yarısı boş kalıyo! yardımlarınızı bekliyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Recaİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Reklamcıya git Orda güzel şekılle oluyor bilgisayardan gösterirler Siyah üzerine Mor gider. yeşil gider . kırmızı gider Bu arada kaç santim genişlik falan soylersin istedin gibi çıkarırlar 5 tl gibi bi rakama hemde

Motosikleti
    ama yapıstırma istemiyorum ben boya olsun daha güzel olur die düşündüm bilmiyorum genede ama abest durmasını istemiyorum

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ama yapıstırma istemiyorum ben boya olsun daha güzel olur die düşündüm bilmiyorum genede ama abest durmasını istemiyorum
    Motorun neydi Bi Resim eklersen Birde tam neresine yapıcağını gösterirsen biraz araştırıyım fikirler edinirsin

Motosikleti
    ya düz bi şablon düşün resimleri eklemek istiyorum ama aktaramıyorum flaşh bellek yok :( amartisor kısmını karıştırmayalım düz bi sac düşün üstüne yapıcam genişliği 6 cm uzunlugu 20 cm ama şeklin yada herneyse oturacagı ksıım 5cm ye 15 cm olmalı motorun rengi kırmızı sacı parlak siyaha boyadım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:19 ----------

motor 125 uag amartisör ksıımalrındaki körükler yok düz saçın arkasınada amartisörü tutması için kelepce kaynakladım.amortisörle aynı açıda oluyo anlıcan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:21 ----------

arkadaşlar bi el atalım su işe ya

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya düz bi şablon düşün resimleri eklemek istiyorum ama aktaramıyorum flaşh bellek yok :( amartisor kısmını karıştırmayalım düz bi sac düşün üstüne yapıcam genişliği 6 cm uzunlugu 20 cm ama şeklin yada herneyse oturacagı ksıım 5cm ye 15 cm olmalı motorun rengi kırmızı sacı parlak siyaha boyadım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:19 ----------

motor 125 uag amartisör ksıımalrındaki körükler yok düz saçın arkasınada amartisörü tutması için kelepce kaynakladım.amortisörle aynı açıda oluyo anlıcan

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:21 ----------

arkadaşlar bi el atalım su işe ya
    Şu sesin motoru bi gorebilsem Yapıcagın yeride resimle göstersen aslında güzel birşeyler bakıcagımda

Motosikleti
    http://[URL=http://img718.imageshack.us/i/1253j.jpg/][/URL][/IMG]

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:53 ----------

görebiliyomsuunuz? bunun gb bişi daha güzel tabi temsili o sişyah olan yerin üzerine yapıcam

merhaba;

kendi uygulayabileceğin en kolay deseni dövme kataloglarından bulabilirsin...

tribal desenlerin uygulaması kolaydır... bi dene istersen...

ama resim olmadan anlaşılmıyo tarifle...

Motosikleti
    resimi göremiyomusunuz?

gördüm ben yazarken koymuşsun bakamadım...

ok anladım yerini, tribal dövme deseni bak, bence uygundur...

çift renk yapılabilir,desenin dışını metalik gri gibi bi renkle belirginleştirebilirsin...

siyah üstüne herşey olur zaten...

dene en kötü bi daha boyarsın

Motosikleti
    bana şekil yada yazısı lazım işte oraya uygun ve güzel görünücek ben bulamadım bi kaç bişi buldum ama :( pek hoşuma gitmedi

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    İnternette buldum zafer in çincesini buldum ama doğruluğu tartışılır tabiki.

HONDA

Motosikleti
    Yamaha Ybr 2011'Siyah
    Arkadaşın dediği gibi bir şey olabilir . Birde reklamcıya gitmeni tavsiye ederim bilgisayarlarında çok güzel şeyler oluyor hiç aklımda yokken insanın yaptırası geliyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:04 ----------

Nette güzel hiç bişi yok :( bunu bulabildim.

Motosikleti
    çok teşekkürler yarın bide reklamcıya ugrayayım bikaç bişide ben buldum yapınca resimlerini çeker foruma veririm güzel olursa beynenler yapar yada yaptırır

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler