Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Fazla mı ödedim?

Motovento
    REKLAM ALANI
    motocycleboyreigns - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Merhaba arkadaşlar,
    Geçen hafta itibari ile çok beğendiğim hyosung gv 250 motosikleti satın almış bulunuyorum.Resim çektiğim vakit GV 250 Kullanıcıları başlığına koyacağım.
    Sorun şu ki üstüme almadan evvel zorunlu trafik sigortasını yatırayım dedim.140 küsür milyon tuttu!
    Forumdaki bazı dostlar kazıklanmış olabileceğimi ima ettiler,zira hepsi düşük meblalar ödemişler.Sigortayı yapan beni kazıklama ihtimali olmayan yakın bir dostum;o nedenle kafam karıştı.
    Siz ne diyorsunuz;bu yakınlarda alım satım işlemi yapan var mı?Ben istanbulda yaşıyorum,motor 2007 model 250 cc.
    Kolpa Adamları

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Salcano 150-T4

Sigorta

Sigorta fiyatlarını artık şirketler belirliyor,sabit bir fiyat yok.Başak pahalı,Axa ucuz.Yeni sigorta olunca da fark ediyor.Şirket adına kayıt oluncada daha fazla oluyor.

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    sadece zorunlu trafik sigortasına o kadar para verdiyseniz pahalı olmuş
    otomobiller o kadar ödüyor yaklaşık.. belki tanıdığınız karıştırmıştır

stilist16 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FYM 125 - 2B --&- PRESTO PR-7 125cc
    sanırım biraz fazla olmuş..
    16 R 1201 / 16 R 0415 Basarmak zordur , kolaya kacarsan sonuç basitlesir, unutma yokuş asagıya inmek kolaydır ama manzara tepeden seyredilir..
    Süleyman TÜFEKÇİBAŞI 0538 929 09 00

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    sv650s 2007 model yılbaşından sonra 123 tl ye sigorta ettirdim,güneş sigortadan

-HK- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    fiyatlar yılbaşından sonra arttı mı acaba eğer sizin 123 lira doğruysa 140 da çok değil.. okadar fark olur fakat ben 2006 er6f e 40-45 lira bişey ödemiştim

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    doğru sebebi de kaza ve kişi başına ödenen tazminatların artırılması,o yüzden azcık tuzlu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:21 ----------

cbr125 imin nisanda bitiyor bakalım ona ne kadar isteyecekler

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    iyiki bakmışım topice ben unutmusum yaptırmayı 1 ay geçmiş sigortayı aradım fırça attım neden aramıyorsunuz haber vermıyorsunuz diye sımdı bana döneckeler ne kadar tutuyor diye

ybr 125 için 2006 model yazarım buraya
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Motosikleti
    Kawasaki ER6-F
    yılbaşından itibaren arttımı bilmiyorum fakat 2009 yılında 2006 er6f için 40 lira ödedim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:17 ----------

140 pahalı olmuş ama dediğim gibi tazminatlarda fiyatlarında değişiklik oldu ondan dolayı değişmiş olabilir ama yinde 140 çok pahalı

ben geçen sene 27 ye sigortalattığımı hatırlıyorum busene 45 tuttu

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Skoda Fabia Elegance ; CBF150
    Artık işimiz var o zaman.Bütün sigorta şirketlerinin acentelerini gezip fiyat almak gerekecek.Eskiden hepsi standarttı.

Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Merhaba arkadaşlar,
    Geçen hafta itibari ile çok beğendiğim hyosung gv 250 motosikleti satın almış bulunuyorum.Resim çektiğim vakit GV 250 Kullanıcıları başlığına koyacağım.
    Sorun şu ki üstüme almadan evvel zorunlu trafik sigortasını yatırayım dedim.140 küsür milyon tuttu!
    Forumdaki bazı dostlar kazıklanmış olabileceğimi ima ettiler,zira hepsi düşük meblalar ödemişler.Sigortayı yapan beni kazıklama ihtimali olmayan yakın bir dostum;o nedenle kafam karıştı.
    Siz ne diyorsunuz;bu yakınlarda alım satım işlemi yapan var mı?Ben istanbulda yaşıyorum,motor 2007 model 250 cc.
    seninki gecikme zamlı olabilir belki de 1 sene değilde 1.5 senelik sigorta yapılmıştır. 6 ay gecikmisşsindir yani

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı -HK- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece zorunlu trafik sigortasına o kadar para verdiyseniz pahalı olmuş
    otomobiller o kadar ödüyor yaklaşık.. belki tanıdığınız karıştırmıştır
    otomobiller 300 tl.....

yeni zam gelmiş ama okadar olmamıştır....

ben ocakta 600 cc motora 34 tl ödedim..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

31,75 tl ödedim şimdi yaptırdım

Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Enteresan..Tamam sabit bir fiyatı yok bunu anladım da bu kadar oynamaz ki?x firma 40 a yaparken y firma 100 e yapamaz,piyasa diye birşey var.Arkadaşıma ulaştığımda bunu soracağım.
    Kolpa Adamları

balbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    max 70 lira...ben geçen yıl GV250 'im varken 60 liraya yaptırmıştım...bu yılda 70 olsun

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    kardeş motosikletin pertmiydi? yada çekme belgelimiydi? o yüzden fazla ödemiş olabilirsin ama ben daha 2 hafta önce sigortalattım 35 tl.hemde isviçre sigortadan. tanıdıüın bi sigortacı varsa onunla yaptırman daha iyi olurdu zira bana da 70 tl demişti başka bi sigortacı ama ben akrabamın tanıdığına yaptırdım bu şekil oldu. 2007 model gt250r motorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:07 ----------

Alıntı motocycleboyreigns adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Enteresan..Tamam sabit bir fiyatı yok bunu anladım da bu kadar oynamaz ki?x firma 40 a yaparken y firma 100 e yapamaz,piyasa diye birşey var.Arkadaşıma ulaştığımda bunu soracağım.
    x firma 140a yaparken y firma 40 tlye yapabiliyor kardeş. kendi menfaatlerini kullanıyolar sigortacıdan sigortacıya değişiyor bu rakamlar.

git sigorta iade yap kapat paranı geri veriyorlar baskla yerde arastır orda yaptır

Motosikleti
    BMW R26-MZ 251-SRAD 750
    Ya kafam bir türlü almadı şu işi..Tertemiz motor şirket değil şahıs adına.Siz hangi firmaları tercih ettiniz peki?
    Kolpa Adamları

yucika - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R26 "56 model
    Zorunlu trafik sigortasında sanırım durum biraz karışık. Bneim 2 motosikletim var; birisi Konya diğeri Ankara plakalı geçen sene sigortacı arkadaşım sigortalarını yeniledi. Ankara plakalı olanın borcu yoktu Konya plakalı olanın 6 aylık gecikmiş sigortası vardı fakat 06 olanın fiyatı 42 den fazla tutmuştu sebebin sorduğum zaman sistemden öyle çıkıyor bizim bir müdahalemiz yok dedi. İllerdeki risk oranları farklıymış bu nedenle farklı fiyatlar çıkabiliyormuş. Kendiside net olarak şundan şu kadar bundan bu kadar tutyor diyemedi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler