Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

jawa 350 ts motor en fazla kaç km hıza ulaşabilir ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    zb_meqan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Vulture 125 i
    merhaba arkadaşlar motosiklet dünyasında yeniyim bi motor aldımjawa 350 ts ibresinde 180 yazıyor ama en fazla 140 falan yapıyor 180 yapması için neler yapılması gerekir anlatırsanzı evinirim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    ogarlar yapmıyor fakat stiller çok rahat şekilde güzel bi ayarla 180 vuruyor. tahminim sizinki ogar 2 zamanlılar çok basit modifiye olurlar karbürator meme silindir büyültme gb işlemlerle çok rahat ogarlada o hızlara ulaşabilirsin.

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Merhaba arkadaş,

Şahsen çok şanslısın, ben hiç120 nin üzerine çıkamadım Hele dağlara çıkıpta,oksijen azaldığında arkamda biri varken çekişi bitti diyebilirim 180 km ye nasıl çıkılacağından ziyade niçin ve ne zaman çıkılıcağı değil mi
    Poturdak

Samet Ağır - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA YZF 1000 thunderace ,NC 750 S
    140 bile yapma derim.modeli belli, donanımı belli,yaşı belli v.s v.s...ayrıca kadranında gösterdiğini illahki yapacak diye bi kannun da yok..Allah korusun yüksek hızlarda ufak bir terslik üzücü sonuçlar doğurabilir...aman dikkat...

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    120 yi zor görmekte güzel. 97 model java still ile 180 rahat bi şekilde gördüm iki kişi ise 10 de kaldık tabiki rüzgarında etksi varmıstır..2 zamanlı motorlarda javalarda ayar da .ok önemlidir ve hava stilde durma gb bi problemimiz yoktu ve o hızlarda ne popo atma nede baska bi sorun bujilerini çift tırnak buji al tavsiyemdir yag fazla koyma

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:13 ----------

javalar cok oturaklı motor dur.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    benzın ve hava memelerını 100 luk yap...on dişlı 19 yada 20 yap...o senı ıdare eder...etmezse arka dıslıyıde 2-3 dıs ufalt...
    benım jawa da memeler 100 luk ,on dıslı 19 du...rampa yukarı dogru bastgımda 140 rahat göruyodu..ama dahada basarsam kontrol zorlanıyordu...ama 150 yı gectıını görmustum...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:15 ----------

buda benım jawamdı....suan parkta curuyo

Motosikleti
    Mondial Vulture 125 i
    Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benzın ve hava memelerını 100 luk yap...on dişlı 19 yada 20 yap...o senı ıdare eder...etmezse arka dıslıyıde 2-3 dıs ufalt...
    benım jawa da memeler 100 luk ,on dıslı 19 du...rampa yukarı dogru bastgımda 140 rahat göruyodu..ama dahada basarsam kontrol zorlanıyordu...ama 150 yı gectıını görmustum...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:17 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:15 ----------

buda benım jawamdı....suan parkta curuyo
    teşekkürler jawa ile ilgili ne zaman konu açsam cevap yazıyosun güzel anıların olmalı jawa ile ama niye bu güzelim motoru çürümeye bıraktın ki :(

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı zb_meqan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkürler jawa ile ilgili ne zaman konu açsam cevap yazıyosun güzel anıların olmalı jawa ile ama niye bu güzelim motoru çürümeye bıraktın ki :(
    ben senı tanıyamadım...unuttum yanı...jawayla olan anılarımı ne sen sor ne ben sölım abı...para yoktu abı napalım...mecburen kaldı...sonradan parayı bulduk ama ozamanda baya borc bırımıstı motorun gerek yok dedık....

Motosikleti
    1965 JAWA
    JAWA ile ilgili bir konu olurda jawa sahibi olanlar ilgisiz kalabilirmi ?

myagdi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda FES 250 Foresight; CBF 150, NC750S
    kaç el değiştirmiştir; şasesi, amortisörleri ne durumdadır bilmediğin; kampana frenli motorla 140 km.'ye çıkmak bile tehlikeli.

gerçi birazdan jawa'yla yokuş yukarı, karşıdan da rüzgar eserken, kendisi 120 kilo, bir de 150 kilolok artçı ile 320 km bastığını iddia eden; valla solladığım ferrari'nin camından baktım adam 320'yle gidiyordu diyen arkadaşlar bu topic'i dolduracaktır.

Motosikleti
    Mondial Vulture 125 i
    Alıntı racer2000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben senı tanıyamadım...unuttum yanı...jawayla olan anılarımı ne sen sor ne ben sölım abı...para yoktu abı napalım...mecburen kaldı...sonradan parayı bulduk ama ozamanda baya borc bırımıstı motorun gerek yok dedık....
    hımm anladım ne diyeyim sağlık olsun. kanuni racer nasıl aratıyor nu jawayı peki

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı zb_meqan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hımm anladım ne diyeyim sağlık olsun. kanuni racer nasıl aratıyor nu jawayı peki
    sadece hızlanmada jawayı aratıyor...
    ama genel olarak cok memnunum yanı...bıde yakıt olarak racer daha ıyı...
    oda normal cunku bırısı 14 hp ötekı 26 hp...bırı 350 bırı 200 luk...bırı tek sılındır 4 zamanlı...ötekı cıft sılınır 2 zamanlı....
    jawam 70-80 km hızla sehır ıcınde 114 kurus yakıyodu...basarsam 150-160 kurusa ve 140-150 km hıza cıkıyodu...
    racerda hep basıyom 120 kurus yakıyo...son hızı 125

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler