Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

17 yaşındayım race motor almak istiyorum bilginize ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI
    tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yazılanların tamamını okumadım ama bu işin doğruluk payı şöyle olabilir hiçkimse düşünememiş arkadaşın babası kendisine motor bakıyordur çocuktada heves ben alıcam demiştir büyütülecek birşey yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aSuBaYaH - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    iki teker
    Alıntı edii adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seni yakından tanıyan yanına geldiği zaman seni pür dikkat dinliyor farkında değilmisin abi.
    kardeşim benim
    bizim toplaşmalarımıza katılan herkez birbirlerine yaralı olabilmek için çaba harcıyor,
    mutlaka toplantılarımızda eğitim, tecrübe yaşanan ve yaşanmaması gerekenler hakkıda paylaşımlarda bulunuyoruz,
    BEN EMİNİM Kİ! DÜKKAN TOPLANTILARINDA BU KADAR GEYİK YAPMIYORUZ

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    Yorumların tamamini okumadim,
    Aşşagilayici yorumculara ithafen ;

Bizler sorular sorulara cevap vermek yerine hüküm vermeyi çok seven bir milletiz, O yorumları yapan arkadaşın bir çoğuna nerede ikamet ettiklerini sormak isterim aslında... İstanbul bakırköy, ataköy, bahçeşehir gibi ilçelerde özellikle bakırköy özgürlük meydanında barların önünde 1000'lik racinglerin üzerinde 17-18 yaşlarında gençleri görebilirsiniz. Tabiki herkez fikrini söylemekte özgürdür fakat bunu aşşağılamadan ve küçümsemeden söylemek koşulu ile.. Insanların parası pulu kimseyi ilgilendirmiyor, Paraniz varsa gidin sizde alın? almayın diyenmi var size?

Bir öneriniz varsa sunarsınız, Yoksa susarsınız. Kimsenin kimseye aşşagilamaya hakki yok bence. Kimsenin avukatligini yapmiyorum ama bu yazilan seyler utanc verici..
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    Alıntı aSuBaYaH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim benim
    bizim toplaşmalarımıza katılan herkez birbirlerine yaralı olabilmek için çaba harcıyor,
    mutlaka toplantılarımızda eğitim, tecrübe yaşanan ve yaşanmaması gerekenler hakkıda paylaşımlarda bulunuyoruz,
    saygılar canım benim
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

boy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Aprilia RSV4 RF
    @SinanAksu
    Insanların parası pulu kimseyi ilgilendirmiyor, Paraniz varsa gidin sizde alın? almayın diyenmi var size?
    Arkadaşım sen bu kadar yazılanlardan konunun para ile ilgili olduğunu mu çıkarttın? Eğer öyleyse bence hepsini baştan oku, hatta bu başlığı açan arkadaşın ilk mesajını bile okusan yeterlidir. Her şeyin bir yolu yordamı vardır, bu forumda kimse 17 yaşındaki henüz ehliyet bile alamayacak yaştaki birine sana şu şu modelleri öneriyorum demez. Haa diyen olursa da onun akıl sağlığından şüphe ederim.
    Hayatta en büyük eğlence başkasının yapamazsın dediğini yapmaktır.

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    Alıntı aSuBaYaH adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim benim
    senınle bır saat muhabbetımız olmuştu bır kere 35 bın tl var dedım ne alayım dedım sordum sana muhabbetını yaptık bayağı hem fıkır olduğumuz nokta var eyvallah

Alıntı Carl Gustav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de hasetin, kıskançlığın ve zengin düşmanlığının ne boyutlarda olduğunu fark ettim.

Sağolasın Berkant kardeş.

Not: Honda motora binmesen de Honda eğitimine bir git. Pırıl pırıl olursun.

böyle olsun canımı yesin herkes

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Bana hala samimi gelmiyor.. Daha ilk mesajda yalan bi hikayenin olduğunu tahmin etmiştim.. Bence hala öyle, arkadaşın girip mesajlara cevap vermesi veya fotoğraf koyması yine bişeyi ispatlamaz.. Yaşı küçük bir kardeşimizin canı sıkılmış, millete de geyik yapma fırsatı doğmuş işte.. Herkez mutlu sanırım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:25 ----------

Alıntı Carl Gustav adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben de hasetin, kıskançlığın ve zengin düşmanlığının ne boyutlarda olduğunu fark ettim.

Sağolasın Berkant kardeş.

Not: Honda motora binmesen de Honda eğitimine bir git. Pırıl pırıl olursun.
    Bence yanlış düşünüyorsun.. Bu arkadaşa inanmayanların çoğunun maddi durumu iyidir ve altında zaten iyi bir motor vardır.. Biraz dikkat edersen farkedersin..
    Korkarak yaşıyorsan eğer sende hayatı seyredenlerdensin..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Olayı zengin taşlayana kadar getirmişsiniz, başlığı açan kişi bol keseden sallıyor, ne kadar SS cahili varsa hepside yalanları yutmuş, bol bol akıl veriyorlar.

Daha 16yaşında 600RR'a binmiş, onu pert etmiş kişi gelecek size motor soracak öylemi...

Bu kadar geniş fantezi dünyası ŞahinK da bile yok.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ben inanıyorum , yalan söylerse eline ne geçer ki ?

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı eftelya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben inanıyorum , yalan söylerse eline ne geçer ki ?
    İnanman normal, dediğim gibi buna SS nedir bilmeyen inanır.

Şöyle bir SS al 20bin km yap ondan sonra gel bu başlığı bir daha oku yine samimi bir şekilde inanırsan kezbansın demektir, senden hemen 20bin tl borç isterim.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    ii o zaman , yaz kızım , sanığın 13 şubat 2010 günü saat 23.59'da idam edilmesine karar verilmistir ...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

ii o zaman , yaz kızım , sanığın 13 şubat 2010 günü saat 23.59'da idam edilmesine karar verilmistir ...
    Gel 15 şubat yap şunu... bu kadar güzel salladığına göre çok kız arkadaş yapmıştır, 14 şubat'ı değerlendirsin.

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gel 15 şubat yap şunu... bu kadar güzel salladığına göre çok kız arkadaş yapmıştır, 14 şubat'ı değerlendirsin.
    bu berkant aksama damlar yıne burayabakalım nasıl bi psikolojıde,yıne aglamaya baslarsa bu cocugun mutsuz sevgısız buyudugune kanaat getırıcem.ayrıca berkant kızlarla ılgılenmıyor bence baksanıza derdi gunü bi motosıklet almak?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster

tmm o zaman , sil kızım , sanığın 14 şubatı hücre cezasında geçirmesine , idamının 15 şubat 2010 saat 00.01'e ertelenmesine karar verilmistir ...

bosnak_semko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    tmm o zaman , sil kızım , sanığın 14 şubatı hücre cezasında geçirmesine , idamının 15 şubat 2010 saat 00.01'e ertelenmesine karar verilmistir ...
    çok iiymiş

excavatus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 ST
    Ya karsinizdakinin, "karsimdakiler abiler ustalar, onlar ne derse desin, ben yine de birseyler ogrenmeye bakayim vs vs" demekte olan, kendini ifade etmeyi tam beceremeyen bir ufaklik olma ihtimalini niye gozardi ediyorsunuz onu anlamiyorum..

Hani savunmak degil de, 15-16 yasinda bir cocugun 600RR kullanmasi, on lastiginin patlamasi ve bu yuzden motoru satmasi, baska bir motor istemesi, ve bunun icin fikir sormasi, nasil bu kadar olanaksiz ve imkansiz, mutlaka yalannnn!! geliyor size..

SS kullanan bir insan olmadigim icin, yukaridaki soruyu tamamen iyi niyetle soruyorum, bilmedigim icin, anlayamadigim icin... SS kullanan bunun yalan oldugunu anlar.. demissiniz de.. nerden anliyoruz? gercekten merak ediyorum...
    HAYATINDA 1dk ICINDE ARDINDA BIRAKIP GIDEMEYECEGIN HIC BIR SEY OLMASIN...

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

O kızlarıda hiç anlamam, hem hakimi dinler, hem yazar, hemde banka oturmuş sokaktan gezenleri seyredermişçesine senin, onun, bunun gözünün içine bakar, hiç bir mimii kaçırmaz, alayı piskopat yeminle.
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Alıntı excavatus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya karsinizdakinin, "karsimdakiler abiler ustalar, onlar ne derse desin, ben yine de birseyler ogrenmeye bakayim vs vs" demekte olan, kendini ifade etmeyi tam beceremeyen bir ufaklik olma ihtimalini niye gozardi ediyorsunuz onu anlamiyorum..

Hani savunmak degil de, 15-16 yasinda bir cocugun 600RR kullanmasi, on lastiginin patlamasi ve bu yuzden motoru satmasi, baska bir motor istemesi, ve bunun icin fikir sormasi, nasil bu kadar olanaksiz ve imkansiz, mutlaka yalannnn!! geliyor size..

SS kullanan bir insan olmadigim icin, yukaridaki soruyu tamamen iyi niyetle soruyorum, bilmedigim icin, anlayamadigim icin... SS kullanan bunun yalan oldugunu anlar.. demissiniz de.. nerden anliyoruz? gercekten merak ediyorum...
    Bazı şeyler anlatılmaz yaşanır
    Korkarak yaşıyorsan eğer sende hayatı seyredenlerdensin..

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı excavatus adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Bana bir tane lastiği patlayıpta kaza yapan SS videosu bulabilir misin?

Veya yıllardır SS kullanan bir çok üyemiz var, hangisinin gazlarken lastiği bir anda patlamış da motoru pert olmuş?

Yalan arkadaş, yok öyle bir patlama...

Hadi gerçek diyelim, gazlarken 600RR'ın lastiğini patlatacak kadar bileği güçlü sürücü gelipte size motor sormaz, şeklini yapar gider.

Hoş daha rossi lastik parçalayacak kadar gaza abanamıyor, bu arkadaşı tebrik ediyorum, rüyasında da olsa 600RR'ın lastiğini patlatıp motoru pert ettiği için...
    ekinler baş vermeden kör buzağı topallamazmış.::tartis::

REKLAM ALANI
18. sayfa BirinciBirinci ... 8161718192028 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler