Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

17 yaşındayım race motor almak istiyorum bilginize ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI

Alıntı berkant16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor beğenilirde sürüş değişir 600rr gibi bi motordan çok nasıl olsa yarışmak için yada hız yapmak için almıyorum o motorla yaptığım hız en fazla 140-150(korkarak) yine aynı görünüşlü fakat okadar hızlı olmayan bi motor istiyorum[COLOR="Silver"]
    Cbr 125 alacaksın o zaman.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    senin titini yesinler kardeşim ne olucak, bir tane 600 rr pert etmişsin o yaşta, yaşı kemale ermiş elli tane motor pert etmiş adam var hala 600 rr ı 1000 zararı kullanmasını öğrenemeyen
    Elli tane motor pert etmişler kategorisine girdiğim için üzerime alındım, o "titi" dediğin her neyse onu sen ye.

Not: Türk Dil kurumuna göre titi'nin anlamı;

titi İng. titi
    Maymunlar (Primates) takımının. Yeni Dünya maymunugiller (Cebidae) familyasından, Güney Amerika'da yaşayan, 34 cm kadar boyda, 54 cm kadar uzunlukta çok kıllı bir kuyruğu olan, yüzü ve elleri siyah renkli bir memeli türü.

BSTS / Biyoloji Terimleri Sözlüğü 1998

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Elli tane motor pert etmişler kategorisine girdiğim için üzerime alındım, o "titi" dediğin her neyse onu sen ye.

Not: Türk Dil kurumuna göre titi'nin anlamı;

titi İng. titi
    Maymunlar (Primates) takımının. Yeni Dünya maymunugiller (Cebidae) familyasından, Güney Amerika'da yaşayan, 34 cm kadar boyda, 54 cm kadar uzunlukta çok kıllı bir kuyruğu olan, yüzü ve elleri siyah renkli bir memeli türü.

BSTS / Biyoloji Terimleri Sözlüğü 1998

o zaman avkanın dediğine göre arkadaşın titi si de varmış yersen ayıp olur yeni dünya maymungiller familyasına
    Master of Davar

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı Kazamai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o zaman avkanın dediğine göre arkadaşın titi si de varmış yersen ayıp olur yeni dünya maymungiller familyasına
    Ben karışmam, laf sahibiyle familya arasındaki problem o.

BerKToprak - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HİLTİ
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o yaşta, yaşı kemale ermiş elli tane motor pert etmiş adam var hala 600 rr ı 1000 zararı kullanmasını öğrenemeyen
    alemsin abi
    Yolver gitsin .

Alıntı BerKToprak adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alemsin abi
    naber nen

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cbr 125 alacaksın o zaman.
    kalın lastikli benzer motorlar varmı peki crb125 arkadaşımda vardı giderken çok fark edio demek istediğim 600rr nin genisliğini biliyosunuz motora alışmak arabaya alışmaktan uzun sürüyo benim çok bilgim yok motorla ilgili ama kalın lastikliler varmı düşük güçte (hızı 150-160km'ye çıkabilen)

kalın lastikli benzer motorlar varmı peki crb125 arkadaşımda vardı giderken çok fark edio demek istediğim 600rr nin genisliğini biliyosunuz motora alışmak arabaya alışmaktan uzun sürüyo benim çok bilgim yok motorla ilgili ama kalın lastikliler varmı düşük güçte (hızı 150-160km'ye çıkabilen)
    Ne yani mühendisinden iyi mi biliyorsun kalın lastik var mı,patlamasından endişeleniyorsan endişen boştur.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    yahu 4 yaşımdan beri 2 teker hastasıyım diyorsun hiç mi araştırmadın bilgi sahibi olmadın bu yaşına kadar kardeşim benim çok bilgim yok motorla ilgili diyorsun. her mesajında inandırıcılığını da kaybediyorsun bence!
    Master of Davar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda today 50 pembe panter :))
    bence ybr 123 al

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Bencede kalın almalısın Berkantcancım, sana kalın yakışır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:39 ----------

Alıntı FeRaYe23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bence ybr 123 al
    Aramıza hoşgeldin.

Yalnız FeR aYe olmuşsun, adımız çıkmasın sonra.

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    bence bursadaki bilgili bir mt üyesinin yardımını al
    birlikte motorda bakabilirsiniz
    ölçer tartar sana en uygununu alırsınız
    hem burdaki fakemi degilmi durumuda bir sonuca baglanır

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda today 50 pembe panter :))
    Bencede kalın almalısın Berkantcancım, sana kalın yakışır.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:39 ----------

Aramıza hoşgeldin.

Yalnız FeR aYe olmuşsun, adımız çıkmasın sonra.
    saol ama geç kalınmış bir hosgeldin oldu insanlar dedikoducu ya çıkarsa bile doğru olanı ben bilrim

Alıntı Kazamai adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yahu 4 yaşımdan beri 2 teker hastasıyım diyorsun hiç mi araştırmadın bilgi sahibi olmadın bu yaşına kadar kardeşim benim çok bilgim yok motorla ilgili diyorsun. her mesajında inandırıcılığını da kaybediyorsun bence!
    tamam haklısın ama 2 teker hastası olmam lastik firmalarının sitelerini dolaşmam gerektiği anlamına gelmez lastikçiye gittiğim zaman soruyorum okadar artık lastikle ilgili korkuyorum bundan sonra bol bol araştırırım

berkant sen al motoru gel buraya lastiğini ben alıcam koçum
    sende bana iskender ısmarlarsın

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    tamam haklısın ama 2 teker hastası olmam lastik firmalarının sitelerini dolaşmam gerektiği anlamına gelmez lastikçiye gittiğim zaman soruyorum okadar artık lastikle ilgili korkuyorum bundan sonra bol bol araştırırım
    berkant sende artık bi karar vermelısın yeterınce bılgı aldın sanıyorum.sana baska nasıl yardım etsın ınsanlarkalın bı sey ıstıyorum dıyosun 600cc olsun dıyosun cbr ı begenmedın,aprıllaya acaba dıorsun karamsar duygular ıcerısındesın herhalde sen yarın babanla bi suzıkı bayiine gıt bak orda gladıus var tam senın yasına gore,sonra bi fotoğraf cek onunla bize gönder bızde burda utanalım

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne yani mühendisinden iyi mi biliyorsun kalın lastik var mı,patlamasından endişeleniyorsan endişen boştur.
    teşekkür ederim endişem lastikti ve o yaşta lastikten çıkan bi sorun ile düşmek bayağı etkilemişti beni

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı FeRaYe23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saol ama geç kalınmış bir hosgeldin oldu insanlar dedikoducu ya çıkarsa bile doğru olanı ben bilrim
    Geç olsun güç olmasın.

Takma insanları boşver, birikmiş dedikodun varsa özelden gönder, söz hem okuycam hem inancam.

berkant beni duyuyonmu

---------- Mesaj ekleme zamanı: 20:59 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:57 ----------

Geç olsun güç olmasın.

Takma insanları boşver, birikmiş dedikodun varsa özelden gönder, söz hem okuycam hem inancam.
    kızcaz offline şuan hatırlatıyım dedim gaptırdın gidion

aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    Konuyu Toplam 23 Üye okuyor. (16 Kayıtlı üye ve 7 Misafir)
    aparat, greyhorse, edremitli10, aYe+, avkan65, huska, muratdiksöz+, lonelyboy, room, berkant16, Kazamai, bosnak_semko, funkyboys, skyblade, emin_arikoglu+, edii+

hit olmuş burası

yardım lazımmı
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

REKLAM ALANI
15. sayfa BirinciBirinci ... 5131415161725 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler