Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

17 yaşındayım race motor almak istiyorum bilginize ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI
    motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    açıkcası sana inanasım gelmiyor.eski 600rr nın kaza yapmış foto sunu koyarsan ikna olurum
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu zati muhterem insanlar gibi çocuklarımızı ,kardeşlerimizi yetiştirebildiğimiz gün sanırım buralarda bir daha 17 yaşındaki bir insanın race binp binemeyeğini tartışmayız , maksadım kimseyi incitmek değil ,konuya birazda espiri yönü ile yaklaşmaktı tüm motor sevdalılarına kazasız belasız sürüşler diliyorum

bazıları bu yaşta daha çişini tutamıyor
    adamlar doğmadan motor sesı dınletmiş buna abii

Motosikleti
    azıcık kaldı:)
    14 yaşımda honda titan ile yaptığım şeyleri düşünüyorum. frenajı yol tutuşu vs vs her yönden çok daha üstün olan 1000RR veya bandit 1200S bir süre kullandım ama o titanla yaptığım şeyleri şimdi yapmaya cesaretim yok 13 & 18 yaş kolay gaza gelir

bosnak_semko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    daha önce 600RR kullandım demişsin sonrada ben sizin gibi hız yapmicam yavaş kullanıcam okula gidip gelicem kısa mesafe yapıcam demişsin
    o motoru 5 dk sakin kullandığında hararet 104 oluyo fan açıyo biraz daha kaşınmaya devam edersen motor yanıyo
    sen 1000RR yada R1 al o daha çabuk yanıyo ;) :D :D

Motosikleti
    GSXR1000RR1
    Alıntı Su Silahı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Git işine yavrum. Kafa bulma milletle...
    vay yasin abim nasılsın

Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forum olayına pek aşina değilsiniz sanırım, 3 günde bir böyle başlık açılır, onun bunun motoruyla iki de poz konur, millette ciddi ciddi yorumlar yapar..

Arasın veritabanını benzer binlerce konu bulur zaten.

Sizce bu başlığın amacı nedir? Başlığından içeriğine okuyunca ne algılıyorsunuz?

Hemen hemen her forum üyesi, bir kaç yılı geride bıraktıktan sonra,

ana temalı benzer konulara alışmıştır.

Bir gün sizde alışmış bıkmış hale gelirsiniz, o gün hatırlatırım bu konuyu.
    abi şu hayalıbusayı hiç görmedim yolda karşılaşırsak gösterirmisin

Volkan Serezli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R
    sen önceki motorunu kaç yaşında aldında kaza yaptın ben onu anlıyamadım...

angorstatik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    FAZER 2006
    guzel kardeşim,
    16 yasında motor sahibi olman bence abes değil. motorunun kazalı resmini falan da koymana gerek yok. atıyorsan atıyorsun, fikir danısacaksan da gecmiş forumları genel olarak okumanı tavsiye ederim.
    akıl yaşta değil baştadır demiş atalarımız. baban sana bu yasta hızlı bir motor aldı ise demek akıllı uslu bir adamsın.
    bak, arkadaslardan biri hararet yaptığını söylemiş büyük cc motorların düşük süratlerde.
    r6 denemeni tavsiye ederim. madem 600rr kullanıyorsun, sana çok da fazla yabancı gelmez.
    boyun uzun ve kilon da musaitse (adam 16 yasında 180 boy 80kg olabilir değil mi?) racing motorlardan daha yavaş olan fazerı tavsiye ederim. 2010 yılında da fz8 diye bir modeli gelecek yanlış bilmiyorsam. 2008 model fazer da alabilirsin. o da çok havalıdır. gerçi yaşıtın kızların hepsi 2 tekeri olan her alete sulanacaktır.
    yeni motorunun hayırlı olmasını dilerim. aklınla kullan.
    sevgiler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:07 ----------

ek olarak bazı arkadaslar, "biz benzin parası bulamıyoruz" demiş.
    dostlar,
    ayıptır bunu söylemesi..
    siz motorunuza binerken 0 koruma binmiyorsunuz herhalde. korumaların fiyatları malum. bot,pantalon, mont, eldiven, kask, böbreklik vs. alacak parayı buluyorsunuz da benzine mi para bulamıyorsunuz. bu korumaların tamamını almaya kalksanız 1000.tl verirsiniz en az değil mi? motorun deposu 30-55 tl gibi doluyor. benzin alamıyorsanız motora, satın gitsin kardeşim.
    bagdat caddesinde varmış bir tip. altında hayabusa, depoda 10 tl benzin yok. ne işin var kardeşim senin motorla..
    yazık.
    motorda motor, ille de motor

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    off be abi kimi 600rr la lastik patlatıp kaza yapar yeni rr almak ister, kimi mondiale nos takıtırmak ister.. biz monoton yaşıyoruz valla
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

mogli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Yaptığınız yorumlar gerçekten amacını aşmış görünüyor.

Parası varsa alır kime ne? Konuya biraz geniş bakınca kedi - ciğer gibi duruyor.

Alma diyecekseniz de uslup diye bir şey var. Biri gt250r al demiş, çocuk da gayet güzel şekilde teşekkür etmiş. 1000rr la r6yla başlayanlar dalga geçince daha da komik oluyor.

Ben de ilkokuldayken trafikte BMW kullanıyordum ortalığın tozunu attırıyordum. Doğru yanlış tartışılır. Hatta tartışılmaz yanlış kabul. Ama olur mu olur...

Adamın babası zenginmiş (ki öyle bir bahsetmişsiniz ki sanki Veyron alıyor) almış. Gerçekten akıllı uslu birine o yaşta da 600rr verilebilir.

Misal yeğenimde 125 cc bir motor vardı ufak olduğu için fazla çambazlığa kalkışıyordu bir anlaşma ile Dragstar kullandı bir süre adam gibi kullanacağım dedi ve gerçekten hem kendisi hem de insanlık için çok daha hayırlı oldu. Sonra kesmedi yine 125 e döndü ve yüreğimiz ağzımızda. Keşke dragstara devam etseydi.

Anlayacağınız yüksek süratlere çıkmayacaksanız 600RR 125 lik seri bir motordan çok daha güvenli.

Ayrıca tecrübeli de olabilir 17 yaşında bir insan. Ehliyeti de varsa yasal bir engel de yok. Öyle bir üslup kullanmışsınız ki savunmak zorunda bırakıyorsunuz insanı.

Ayıp yahu 17 yaşındaki şu çocuğa bakıyorum bir de koca koca adamların yaptığı yorumlara....

Bence birilerinden daha fazla hak ediyor olabilir bazı şeyleri.

Son olarak Berkant'cığım, bence sadece görüntü ve kısa mesafe amaçlıysa tercihin paran da varsa sakın arkana bakma doğru bir Aprilia RS 125 al. ;)

Hız yapmayacağım demişsin seni fazla fazla keser o. 160 iyi midir senin için?

Al bak şekli de var ayıptır söylemesi. Senin yerinde olsam hiç düşünmem alırım...

Bu arada 125 deyince aklına CBR125 R125 falan gelmesin. Yanlış hatırlamıyorsam bu motor fabrika çıkışı 28 ufak tefek modifikasyonlarla çok beygir olabiliyor.

Hem 2 zamanlı imza gibidir sesinden tanırlar bir kilometre ilerden. ;)
    Motosiklet bir ULAŞIM aracı değil bir İSYAN aracıdır!
    Her şeyin Aslı Güzeldir!
    Ömürüm boyunca hatırlanacaksın aYe...

Daha önce Cbr600rr m var diyen birine ne tavsiye edebilirsiniz sorarım size.İşletmiş sizi.

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    Alıntı serhan123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gençler hızlı ya
    O zaman bisikletede binmesinler
    [B]Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..[/B]:bestmt:

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı angorstatik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    guzel kardeşim,
    16 yasında motor sahibi olman bence abes değil. motorunun kazalı resmini falan da koymana gerek yok. atıyorsan atıyorsun, fikir danısacaksan da gecmiş forumları genel olarak okumanı tavsiye ederim.
    akıl yaşta değil baştadır demiş atalarımız. baban sana bu yasta hızlı bir motor aldı ise demek akıllı uslu bir adamsın.
    bak, arkadaslardan biri hararet yaptığını söylemiş büyük cc motorların düşük süratlerde.
    r6 denemeni tavsiye ederim. madem 600rr kullanıyorsun, sana çok da fazla yabancı gelmez.
    boyun uzun ve kilon da musaitse (adam 16 yasında 180 boy 80kg olabilir değil mi?) racing motorlardan daha yavaş olan fazerı tavsiye ederim. 2010 yılında da fz8 diye bir modeli gelecek yanlış bilmiyorsam. 2008 model fazer da alabilirsin. o da çok havalıdır. gerçi yaşıtın kızların hepsi 2 tekeri olan her alete sulanacaktır.
    yeni motorunun hayırlı olmasını dilerim. aklınla kullan.
    sevgiler

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:07 ----------

ek olarak bazı arkadaslar, "biz benzin parası bulamıyoruz" demiş.
    dostlar,
    ayıptır bunu söylemesi..
    siz motorunuza binerken 0 koruma binmiyorsunuz herhalde. korumaların fiyatları malum. bot,pantalon, mont, eldiven, kask, böbreklik vs. alacak parayı buluyorsunuz da benzine mi para bulamıyorsunuz. bu korumaların tamamını almaya kalksanız 1000.tl verirsiniz en az değil mi? motorun deposu 30-55 tl gibi doluyor. benzin alamıyorsanız motora, satın gitsin kardeşim.
    bagdat caddesinde varmış bir tip. altında hayabusa, depoda 10 tl benzin yok. ne işin var kardeşim senin motorla..
    yazık.
    Alıntı mogli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yaptığınız yorumlar gerçekten amacını aşmış görünüyor.

Parası varsa alır kime ne? Konuya biraz geniş bakınca kedi - ciğer gibi duruyor.

Alma diyecekseniz de uslup diye bir şey var. Biri gt250r al demiş, çocuk da gayet güzel şekilde teşekkür etmiş. 1000rr la r6yla başlayanlar dalga geçince daha da komik oluyor.

Ben de ilkokuldayken trafikte BMW kullanıyordum ortalığın tozunu attırıyordum. Doğru yanlış tartışılır. Hatta tartışılmaz yanlış kabul. Ama olur mu olur...

Adamın babası zenginmiş (ki öyle bir bahsetmişsiniz ki sanki Veyron alıyor) almış. Gerçekten akıllı uslu birine o yaşta da 600rr verilebilir.

Misal yeğenimde 125 cc bir motor vardı ufak olduğu için fazla çambazlığa kalkışıyordu bir anlaşma ile Dragstar kullandı bir süre adam gibi kullanacağım dedi ve gerçekten hem kendisi hem de insanlık için çok daha hayırlı oldu. Sonra kesmedi yine 125 e döndü ve yüreğimiz ağzımızda. Keşke dragstara devam etseydi.

Anlayacağınız yüksek süratlere çıkmayacaksanız 600RR 125 lik seri bir motordan çok daha güvenli.

Ayrıca tecrübeli de olabilir 17 yaşında bir insan. Ehliyeti de varsa yasal bir engel de yok. Öyle bir üslup kullanmışsınız ki savunmak zorunda bırakıyorsunuz insanı.

Ayıp yahu 17 yaşındaki şu çocuğa bakıyorum bir de koca koca adamların yaptığı yorumlara....

Bence birilerinden daha fazla hak ediyor olabilir bazı şeyleri.

Son olarak Berkant'cığım, bence sadece görüntü ve kısa mesafe amaçlıysa tercihin paran da varsa sakın arkana bakma doğru bir Aprilia RS 125 al. ;)

Hız yapmayacağım demişsin seni fazla fazla keser o. 160 iyi midir senin için?

Al bak şekli de var ayıptır söylemesi. Senin yerinde olsam hiç düşünmem alırım...

bunları yazmak cokda zor değil arkadaşlar sizleri tebrik ediyorum

acık konusacagım bu cocuk siteden gitti ve bu yorumlar sonra geldi bilgilendirici ve samımı cocuk gider sırf bilgisiziği yuzunden 1000lık alır kaza yapar ölürse amin olun vebal altında kalırsınız

artık kendınıze ceki duzen vermelisiniz bence her topikde dalga gecmek gırgır samata yapmak için yer arıyorsunuz yasınız kac ama eger o cocuksa size gore onun seviyesıne iniyorsunuz ama bence o cocuk sizin seviyenıze inip cevaplar verdi istersenız tepki gosterın hakkınız şikayette edin uzaklastıradabilirsiniz ama bi gence hele hele ergenlikdeki bi gence bunlar yapılmaz arkadaşlar ayıp gercekten ayıp
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    şakamı bu????
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bunları yazmak cokda zor değil arkadaşlar sizleri tebrik ediyorum

acık konusacagım bu cocuk siteden gitti ve bu yorumlar sonra geldi bilgilendirici ve samımı cocuk gider sırf bilgisiziği yuzunden 1000lık alır kaza yapar ölürse amin olun vebal altında kalırsınız

artık kendınıze ceki duzen vermelisiniz bence her topikde dalga gecmek gırgır samata yapmak için yer arıyorsunuz yasınız kac ama eger o cocuksa size gore onun seviyesıne iniyorsunuz ama bence o cocuk sizin seviyenıze inip cevaplar verdi istersenız tepki gosterın hakkınız şikayette edin uzaklastıradabilirsiniz ama bi gence hele hele ergenlikdeki bi gence bunlar yapılmaz arkadaşlar ayıp gercekten ayıp

Bu arada bir şey daha var. Lütfen yanlış anlaşılmasın, şahsen tanımam ama yazdıklarından dolayı saygı duyduğum kişiler var.

Eğer daha önce buna benzer laf olsun diye topikleri çok okuyup bıktıysanız lütfen pencereyi kapatın yanlış yönlendirmeler yapmak yerine.

Elbet sıkılmayıp uğraşacak birileri bulunur. Çok eğlence arayan varsa Akıllı Tv yi açsın, her ne olursa olsun kimsenin kimseye hakaret boyutunda laflar etmeye hakkı yok.

Eğer ki önce düzgün bir cevap verip tanışıp etseydik ardından bu yorumlar gelseydi gerçekten yerlere yatarak gülebilirdim yazdıklarınıza ciddi espriler var.

Ama söz konusu genç olgunlaşma aşamasında bir insanın gururu olunca kusura bakmayın da komik olmuyor.

Burada yazan benim yeğenim de olabilirdi ve şu anda sizin yüzünüzden yanlış şeyler de yapabilirdi.

Demek ki bu durum bir tanıdığınızın başına gelse oğlu 600rr ı satıp ne alayım dese siz böyle kötü yola sürükleyecektiniz onu... Tebrikler.

Bu çok seferinde böyle oluyor, eğer bu şekilde devam edecekse ben de yakında uzaklaşacağım yavaş yavaş.

Rahat rahat paylaşım yapılamayacaksa FORUM olmanın ne anlamı var ki?

Tekerinizin ve AKLINIZIN düz basması dileğiyle...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:53 ----------

Belki yalan söyledi 600rr ı falan yoktu belki hiç üzerine bile binmedi ama sadece parası var babası zengin ve motorcu olmak istiyor diyelim.

Çekindi hiç motor sürmedim demeye belki.

Şimdi ne olacak?

Gerçekten zenginse kendini ispatlamak adına gidip bir ölüm makinası alacak.
    Her şeyin Aslı Güzeldir!

Belki yalan söyledi 600rr ı falan yoktu belki hiç üzerine bile binmedi ama sadece parası var babası zengin ve motorcu olmak istiyor diyelim.

Çekindi hiç motor sürmedim demeye belki.

Şimdi ne olacak?

Gerçekten zenginse kendini ispatlamak adına gidip bir ölüm makinası alacak.
    Belki sen yoksun,belki bu yazıları biz görmüyoruz,belki de saçmalak serbest.

eric_cartman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bi gün benim de olacak

sanırım 600rr gibi motosikletlerle pek alakanız yok. 600rr denilen alet ilk viteste 125 lik seri denilen motosikletin yapabileceği max. hızı bir hayli aşar. Bunu da 3 sn gibi bi sürede yapabilir ki sanırım bu 125 lik seri bi aletten (mesela rs125) biraz daha seri olduğu anlamına geliyor. Ufacık bir debriyaj veya bilek hatasıyla sonuçlar çok kötü olabilir. Debriyajı biraz hızlı bırakan bir arkadaşımın ve gazı biraz fazla açan amcamın başına neler geldiğini gördükten sonra kusura bakmayın ama 600RR gibi bi motosiklete, özellikle de 125cc ile kıyaslayarak "çok daha güvenli" demek saçmalıktan öteye gitmez benim için...

Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Alıntı eric_cartman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sanırım 600rr gibi motosikletlerle pek alakanız yok. 600rr denilen alet ilk viteste 125 lik seri denilen motosikletin yapabileceği max. hızı bir hayli aşar. Bunu da 3 sn gibi bi sürede yapabilir ki sanırım bu 125 lik seri bi aletten (mesela rs125) biraz daha seri olduğu anlamına geliyor. Ufacık bir debriyaj veya bilek hatasıyla sonuçlar çok kötü olabilir. Debriyajı biraz hızlı bırakan bir arkadaşımın ve gazı biraz fazla açan amcamın başına neler geldiğini gördükten sonra kusura bakmayın ama 600RR gibi bi motosiklete, özellikle de 125cc ile kıyaslayarak "çok daha güvenli" demek saçmalıktan öteye gitmez benim için...
    Öncelikle istersen biraz arattır 600RR ve RS 125 draglarını.

Sonralıkla;

Sağolasın SAÇMALIĞIMA alıntıyla cevap verdiğin için ama motoru senden öğrenecek değilim. İstersen bir ara uğra İstanbul taraflarına ister RS 125le ister 600F le istersen ER6F yahut sarmazsa 636 ya da r6 ile ( Hepsi her istediğimde ulaşabileceğim makinalar) istediğin testi yapalım.

Sen CBR125 ve CBR 600RR la 120 km ile ani fren yap bakayım hangisi güvenli sonra anlatırsın bana.

Biraz daha saçmaladım ama sırf söylediklerinin saçmalık değil değerli düşünceler olduğunu düşündüğümden ;

KUSURUMA BAKMA.
    Her şeyin Aslı Güzeldir!

Motosikleti
    cbf150
    Öncelikle istersen biraz arattır 600RR ve RS 125 draglarını.

Sonralıkla;

Sağolasın SAÇMALIĞIMA alıntıyla cevap verdiğin için ama motoru senden öğrenecek değilim. İstersen bir ara uğra İstanbul taraflarına ister RS 125le ister 600F le istersen ER6F yahut sarmazsa 636 ya da r6 ile ( Hepsi her istediğimde ulaşabileceğim makinalar) istediğin testi yapalım.

Sen CBR125 ve CBR 600RR la 120 km ile ani fren yap bakayım hangisi güvenli sonra anlatırsın bana.

Biraz daha saçmaladım ama sırf söylediklerinin saçmalık değil değerli düşünceler olduğunu düşündüğümden ;

KUSURUMA BAKMA.
    diyecek soz yok gereken cevap verilmiş fakat unutmaki cbr600 125den dengeli lastık kalitesı yuksek şasi kuvvetli frenaj daha iyi v.b sorun burda su makineyı kımın kullandıgıdır bi kişi 1000lik ile gezer sorun olmaz başkası mobillette ile ölür bu kişinin mantalitesine karakter kalitesine hayat gorüşü ve sürüş stiline baglıdır cbr125i yzf125i alıp it gibi zorlayan var canını cıkartan var cbr600 r6 alıp 110-120 gezen var
    peki sen hangısısın?

Motosikleti
    Fazer1000 - F650 GS
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    diyecek soz yok gereken cevap verilmiş fakat unutmaki cbr600 125den dengeli lastık kalitesı yuksek şasi kuvvetli frenaj daha iyi v.b sorun burda su makineyı kımın kullandıgıdır bi kişi 1000lik ile gezer sorun olmaz başkası mobillette ile ölür bu kişinin mantalitesine karakter kalitesine hayat gorüşü ve sürüş stiline baglıdır cbr125i yzf125i alıp it gibi zorlayan var canını cıkartan var cbr600 r6 alıp 110-120 gezen var
    peki sen hangısısın?

İyi güzel demişsin de ben R6yla 110 - 120 gezen görmedim henüz.

Kast ettiğin risksiz kullanım sanırım.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:17 ----------

Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Belki sen yoksun,belki bu yazıları biz görmüyoruz,belki de saçmalak serbest.
    Haklısın. Dünya öyle bir hal almış ki kendine hoca diyenler psikolojiden bihaber gecenin bir yarısı geyik peşinde.
    Her şeyin Aslı Güzeldir!

Motosikleti
    cbf150
    İyi güzel demişsin de ben R6yla 110 - 120 gezen görmedim henüz.

Kast ettiğin risksiz kullanım sanırım.
    evet aynen oyle demek istedım bi ara konusulmustu cbr topiğinde cbr ile 130la giderken r6 solladım adam acemı belliydi ve 90sabit hızla gidiyordu diye

ornek vermek istiyorum hız yapmayın diyen yok ayrıca bende r6 ile 120 ile gideni gormedım

hız yerınde ve zamanında yapılır hep sunu dedim herkes hızlı gider ama hızlı duramaz ben hiç bir zaman duramayacagım yerde hız yapmadım devamlı frenaj calıştım viraj calıstım peki hangı makinede 125lik alan arkadaşta boyle olabilirdi benım arkadaşım öldü mibillette ile arkadaşlar hızı 50 peki nasıl mı onune araba cıktı frenler ne derece guvenli bilinmez ve o hızı yaptıgı yer o kadar sakat bi yer ki yurumeye korkarsınız duramadı arabaya carpmadı yatırdı motoru kaldırıma carptı kask yok tabı orda gitti peki hız kac 50 dusundurucu değil mi

arkadaşlar itiraf edebilirim siteye uye oldugum zaman yas 15-16 tam hızlı cagım geldim birde motorumuz var honda olması insanı etkiliyor o zamanlar arkadaşlar arası yarışlar on kaldırmalar v.s oluyordu ama hep musait yerlerde yaptım sonra nelerr oldu okuduk okuduk ogrendık kı kask lazımmış mont lazımmış gereken yapıldı aldık ama ben konu actıgımda kimse bana boyle davanmamıştı herkes samımı sıcak ve bilgi verici konustular aldık kaskı sonra guvenli suruşler viraj v.s okuduk ogrendık sorduk ama kımse bizi boyle dışlamadı fakat şimdi olanlara şaşıyorum benım uye oldugum forum bu mu diye

1 motor bi araba kazası gecirdim motorda kasklı arabada kemerli idim ve benı onlar kurtardı peki kim sayesınde bu site sayesınde bana yorum yapan cevap yazan kişiler sayesınde motor kazam basıttı ama araba kazam cok kotuydu ehliyetsizdim iki kazamdada fakat bilinçliydim ehliyet gerekli onu biliyorum fakat sunu unutmayın 15 yasındaki bi cocugu durdurmak kolay değil siz diyorsunuz ki aynen yorumları yazıyorum şimdi git ehliyetı alınca gelya ksr bakmayın ama siz kımsınızde bu yorumu yapabiliyorsunuz empati kurmayı deneyın arkadaşlar sizin kardeşiniz oglunuz kızının olabilir o kişi diyorum ya o bi ergen yetişme donemii hızlı donemi ve siz bu kişiyi dışlıyorsunuz ne kadar acı verici

haaa bu arada yazmak istiyorum yasım 19 arkadaşlar kaileye almayabilir bugun gidip yarın gel diyebilir bu arada ehliyetımde var ayrıca bi kaskımda var arkadaşlar

uzun yazdım içimdekileri dokmek için bunlarıda her fırsatta yazacam bi genci dıslamanıza goz yumamam

2008den uyelerine bakın ve şimdikilere uye kaybı var cogu kişi sadece okuyor bu sitemizde bi sorun oldugunu gosterir kabullenılsede kabullenılmesede

bi ogrencının diyecekleri bunlar kendımce bazı şeyler dedim 19 yaşında birisi olarak
    saygılar

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 3456715 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler