Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

17 yaşındayım race motor almak istiyorum bilginize ihtiyacım var

Motovento
    REKLAM ALANI
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı morrigan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    "Ördek yeşili" sihirli kelime, mavileri daha yavaşmış ondandır.
    Mavileri bedava veriyolardı hatun arabası diye.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı ahmet şimşek adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adam alıyor suruyor abi ben 21 yasındayım arkadas bı hyosung alana kadar bır tarafım cıktı.
    Sendekı baba bende olacaktı varya yarın hayabusa aldırırıdım.Ama sen yenede sansını fazla zorlama derim bıraz daha duşuk hyosung 250 r felan kullan alma ımkanınınız var sanırım sen deyıl motoru baban alıyor. Ha yok ben 1000 rr ıstıyorum dersen allah akıl fikir versın gardaş
    o kazadan sonra daha yüksekte gözüm yok abi ama hyosung 250 r ye bakarım

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Alıntı berkant16 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dalga geçmeyin çünkü ben sizin gibi yüksek sürat yapmıyorum çünkü kendime güvenmiyorum sade okula gidip gelirken kullanıyorum ara sıra da kısa mesafe kullanıyorum ehliyetimde var mart'ta 18 oluom(benzin koymaya paranız yoksa motoru sehpa süsü olarakmı kullanıosun)
    o Sehpa süsünü
    dedikya git hayabusa al
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    anlaşılan para şımartmış seni yawrucagım... sen nie bize soruyosun ki biz ister süs ister altımıza eşşek yapar bineriz nasıl olsa para senden çıkmıcakmış git ne alıyosan al
    allahım ya valla zenginin derdi bizi gerdi anasını satim bırakın sunuya ne yaparsa yapsın...

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    berkant bi resim eklesene ..inanmayanlar cok ona göre
    http://www.akilli.tv/video/453769/Harley-Davidson-883-custom-ista.aspx

Motosikleti
    Artık çok daha güzel bir şeye sahibim..
    dalga geçmeyin çünkü ben sizin gibi yüksek sürat yapmıyorum çünkü kendime güvenmiyorum sade okula gidip gelirken kullanıyorum ara sıra da kısa mesafe kullanıyorum ehliyetimde var mart'ta 18 oluom(benzin koymaya paranız yoksa motoru sehpa süsü olarakmı kullanıosun)
    Abicim gel bakayım sen az bu tarafa, bakma sen onlara. ()
    Bak elimde tam senlik mavi mavi 08 Zx6r var, öyle gaza mazada gelemezsin zaten gitmez bu kawalar.
    Sen akıllı bir çocuğa benziyorsun, çek kafe önüne en az 2 abla gelip motoruna sürtünmezse iade garantili.
    Senin fiyakan yeter be abicim ama işte kız milleti yaranılmıyor... İlla bir burjuvalık bir kapitalistlik bekliyorlar. Arabanın süslüsüde kasar tabi bu krizde babayı, motorun süslüsü iyi iş yapar.
    Hayat ne kadar uzun olursa olsun, hep beklenmeyen kadar kısadır.

13 yaşındaki Toprak Razgatlıoğlu 600 cc binip hatta yarış bile yapıyor , bu kardeşimizin ondan neyi eksik olabilir sizce ?

okan4037 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2013 Yamaha WR 125 R
    o kazadan sonra daha yüksekte gözüm yok abi ama hyosung 250 r ye bakarım
    arkadaşım eğer 600rr kullandıysan bilmen gerekli
    kontağı taktığında kaçtan geriye sayıyor ? ve sakin kullanımda çalışma sıcaklığı kaç derece ? bunları söyle bende inanmaya başlayayım
    Yeni yine yeniden

zaferkarizma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hepsi satıldı :(
    ilgilenmeyeceğim moralim bozuluyo

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    13 yaşındaki Toprak Razgatlıoğlu 600 cc binip hatta yarış bile yapıyor , bu kardeşimizin ondan neyi eksik olabilir sizce ?
    Bahsettiğin kişinin forumda açtığı başlık eksik.

Şimdi Toprak gelipte buraya hangi SS'i alayım diye başlık açar demiyceksin heralde?

Ayrıca yarış diyorsunuz yani pist, trafik değil.

Alıntı zamisli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    berkant bi resim eklesene ..inanmayanlar cok ona göre
    nerden eklendiğini bilsem eklicemde ben yardım istiom onlar eğlence sonra zengininin derdi germişmiş

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiye kadar okudugum en mantıklı yorum

Alıntı zaferkarizma adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilgilenmeyeceğim moralim bozuluyo
    neden ilgilenmıyorsunuz onu merak ediyorum cocuk o yasta o motora biniyor diye mı milletın parası sizi ilgilendırmez arkadaşlar

okuyorum başlıgı dikkat edıyorum herkeste bi dalga havası gercek manada bi onerisi olan cocugu uyaran yok cocugu siteden sogutup sonra bi motor alır ve kaza yaparsa allah korusun vebali ustunuze kalır arkadaşlar guzelce uyarsın birisi sonra gırgır samata yapın bence neden sen uyarmıyorsun dersen benımde yasım kucuk sizlere gore kaileye almayabilirsiniz hemde benden tecrubeli arkadaşlarım var
    saygılar
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bahsettiğin kişinin forumda açtığı başlık eksik.

Şimdi Toprak gelipte buraya hangi SS'i alayım diye başlık açar demiyceksin heralde?

Ayrıca yarış diyorsunuz yani pist, trafik değil.
    Ne fark eder sizce

sizin kıstas yaptığınız pist ve trafik mantalitesine bakarsak

13 ile 17 yaş arasında da fark var

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    daha ilk okula giden çocuk abartısı xt 660 kullanıyor. ha diyeceksiniz şimdi ''hadi len''
    ama gerçekten. babası kuryeci. babasının da xt 660 ı var. babası arkada oturuyor. çocuğun boyu vites değiştirmeye yetmiyorç babası ayağı ile vites büyütüp küçültürü. valla çocuk gayet te güzel kullanıyordu.
    bu arkdaş ta kullanız kullanamaz mı?
    adamın parası var uzun zamandır motora biniyor olmaz mı?
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdiye kadar okudugum en mantıklı yorum

mersi ,zevkler ,renkler ve tercihler tartışılmaz

2 saattir foto yüklemeye çalışıorum ama kabul etmiyo mesaj felan diyo

Tundzhay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    http://imageshack.us/
    adresine gir. fotoyu upload et.
    sonra sana link verecek. onu buaraya az. biz bakarız
    Bir başkadır Balkanlar'da Türk olmak!

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı fatihsevim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neden ilgilenmıyorsunuz onu merak ediyorum cocuk o yasta o motora biniyor diye mı milletın parası sizi ilgilendırmez arkadaşlar
    motor tavsiyesi isteyen biri yaşını belirtme ihtiyacı hisseder mi?

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Berkantcim motorun fotografini koyman hic bir sey ifade etmiyor aslinda, bakma burdaki herkez guluyor egleniyor dostca takiliyor, art niyet yok. Fakat sen bugun 600rr ile resim koyarsin yarin da gazeteden senin motor ile olum haberini ben koyarim bu siteye. 17 yasinda bir gencin 600 rr kulanmasi icin 13 hadi bilemedin 14 yasindan beri motocross yada carting gibi bir spor ile ciddi ilgilenip daha sonra bilincli ve egitimli olarak boyle bir makinaya gecmis olmasi gerekli. Yazma seklinden zaten oyle biri olmadigini dusunuyorum. Burda senin kimse maddi imkanlarini kendi cenelerini yormak icin kullanmiyor, 600RR dedigin motor o kadar ulasilmiyacak bir motor degil. Ama isin icinde cidden ters bir durum var. Yasin ve sahip oldugun motor ve sahip olmak icin bize gecmis te gosterdigin referans.

Gecmisi sorgulayamiyacagim ama Ehliyetini aldigin zaman cbr 125 honda motoru sana oneririm. 17 yasindaki bir genc red bull icmis icmemis hic fark etmez, adrelin 24 saat zirvededir. 500cc + bir motorun ustunde akli basinda kararlar alacagindan cidden suphe duyuyorum.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

fatihsevim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motor tavsiyesi isteyen biri yaşını belirtme ihtiyacı hisseder mi?
    hisseder yada hissetmez o kendı bilecegı iştir burda bi konu var yorum yapmak isteyen yapar yapmak istemeyen yapmaz yazamayacam moralim bozuldu diye bi yorumu ilk defa goruyorum

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Berkantcim motorun fotografini koyman hic bir sey ifade etmiyor aslinda, bakma burdaki herkez guluyor egleniyor dostca takiliyor, art niyet yok. Fakat sen bugun 600rr ile resim koyarsin yarin da gazeteden senin motor ile olum haberini ben koyarim bu siteye. 17 yasinda bir gencin 600 rr kulanmasi icin 13 hadi bilemedin 14 yasindan beri motocross yada carting gibi bir spor ile ciddi ilgilenip daha sonra bilincli ve egitimli olarak boyle bir makinaya gecmis olmasi gerekli. Yazma seklinden zaten oyle biri olmadigini dusunuyorum. Burda senin kimse maddi imkanlarini kendi cenelerini yormak icin kullanmiyor, 600RR dedigin motor o kadar ulasilmiyacak bir motor degil. Ama isin icinde cidden ters bir durum var. Yasin ve sahip oldugun motor ve sahip olmak icin bize gecmis te gosterdigin referans.

Gecmisi sorgulayamiyacagim ama Ehliyetini aldigin zaman cbr 125 honda motoru sana oneririm. 17 yasindaki bir genc red bull icmis icmemis hic fark etmez, adrelin 24 saat zirvededir. 500cc + bir motorun ustunde akli basinda kararlar alacagindan cidden suphe duyuyorum.
    beklediğim bilgilendirme sagolun
    HIZ YOLU DEĞİL ÖMRÜ KISALTIR

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 1234513 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler