Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motor Kazası!! Üzgünüm.

Motovento
    REKLAM ALANI
    AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bu haberlerde duygularım karışıyor...
    bu tip kazaların her başımıza gelmeyeceği ne malum,hatta benim başıma gelmeyeceği ne malum!!!! o anki durum,korku,düşünceler,geride kalanlar,ailem,sevdiğim,sevenlerim... burda açılacak olan forum ve yorumlar.... hayatta olmamak....
    biz bu kadar tehlikeli bişeymi kullanıyoruz?
    bu kadarmı ölümle burun burunayız?
    bu kadarmı gamsızız?

olaya bakın ya... öndeki arabaya vuruyorsun,savrulup kamyonun altında ezilerek can veriyorsun... ne kadar kötü!!!! daha kötülerinide duyduk tabi ama.... ne bileyim işte,içim bir garip oluyor... ailesinin yerine kendimi koyuyorum da...

neyse....

bu gün motora binecektim,vaz geçtim.... içimden binmek gelmedi bugün... ecelin korkuya faydası yok derler ama bu böyle bişey değil...

dostlarım; lütfen yokluğunuzu bizlere yaşatmayınız!!! dikkatli olun,aienizi düşünün,kurallara uyun... yapın bişeyler ama kendiniz için yapın,hayatta kalmak için yapın...

Allah'a emanet olun....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    nexus 250i
    Allah rahmet eylesin yakınlarına sabır versin:(

Motosikleti
    2008 Honda cbr 125 r
    Alıntı AYBERK adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu haberlerde duygularım karışıyor...
    bu tip kazaların her başımıza gelmeyeceği ne malum,hatta benim başıma gelmeyeceği ne malum!!!! o anki durum,korku,düşünceler,geride kalanlar,ailem,sevdiğim,sevenlerim... burda açılacak olan forum ve yorumlar.... hayatta olmamak....
    biz bu kadar tehlikeli bişeymi kullanıyoruz?
    bu kadarmı ölümle burun burunayız?
    bu kadarmı gamsızız?

olaya bakın ya... öndeki arabaya vuruyorsun,savrulup kamyonun altında ezilerek can veriyorsun... ne kadar kötü!!!! daha kötülerinide duyduk tabi ama.... ne bileyim işte,içim bir garip oluyor... ailesinin yerine kendimi koyuyorum da...

neyse....

bu gün motora binecektim,vaz geçtim.... içimden binmek gelmedi bugün... ecelin korkuya faydası yok derler ama bu böyle bişey değil...

dostlarım; lütfen yokluğunuzu bizlere yaşatmayınız!!! dikkatli olun,aienizi düşünün,kurallara uyun... yapın bişeyler ama kendiniz için yapın,hayatta kalmak için yapın...

Allah'a emanet olun....
    sanırım bundan sonra çok daha yavaş ve iki kat daha dikkatli olacağım. aklın başa gelmesi için illa aynı kazaları bizim de yaşamamız gerekmiyormuş
    Ey ana eğer oğlun bir asuman aşkına tutulmuşsa bırak uçsun...

aggressive - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tgb X-Motion 250
    ALLAH rahmet eylesin

Ante - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Büyüyünce alacağım.
    Allah rahmet eylesin.

Sabahtaki haberde de Motosiklet sürücüsüne önce arkasındaki Tır'ın çarptığını bu nedenle motosiklet sürücüsünün hakimiyeti kaybedip öndeki araca çarptığını yazıyor.
    Ainesi iştir insanın, lafına bakılmaz!
    Yine de yaşıyor insan, merak yüzünden. Yeni bir şeyler bekleyip duruyor...

emrecamcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 390 '17
    Allah rahmet eylesin.

Motosikleti
    Husqvarna Nuda 900 / BMW R1200RS / R1200GSA
    Allah rahmet eylesin,

Arkadaşlar Dün gece kazadan 4 - 5 dakika sonra oradaydım içim parçalandı yardım için koştum ama görüntü anlatılamaz derecede kötüydü.. motosikletin arka taşıma çantası kırılmıştı yerlerde ingiliz anahtarları ve tornavida ve kutunun içinde de bir kask gördüm belki yedektir belki de rahmetlinin kaskıdır.. eve ağlayarak gittim ve böyle öküz ve şerefsiz taşıt sürücüleri yüzünden motosikletimi satmayı bile düşünüyorum.. :((
    allah ailesine sabır versin..

ugur volkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    600+150=750 CBF
    ALLAH rahmet eylesin.

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    Allah rahmet eylesın...
    RIDE or DIE

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Skoda Fabia Elegance ; CBF150
    Polis aniden fren yapıyo ve arkasından gelen motorcu duramayıp motoru yatırıyo.Şanssızlık eseri polis aracının sol tarafına çarpıp karşı şeride geçiyo.Sonra bir otobüsün altına giriyo.Allah rahmet eylesin.Çok büyük talihsizlik olmuş.Ancak videoyu defalarca izledim.O polisin neden aniden fren yaptığını bir türlü anlayamadım.Tamam arkadan çarpan her zaman kusurludur ancak durup dururken de yol ortasında frenlere asılmak doğru mu?İnşallah o polis bu gece vicdan azabı çekmeden rahat bir uyku uyuyabilir.Bu da haberin videosu :

http://video.mynet.com/habervideo/Pi...i-sonu/459247/

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Allah rahmet eylesin ailesine hanımına çocuklarına sabır versin.Ekmek davasına çok acı çok..
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

allah(c.c) rahmet eylesin yakınlarına sabır eylesin

Motosikleti
    gt250comet
    Allah rahmet eylesin

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    ALLAH (cc) Rahmet eylesin (Amin)
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    mondıal 125zn

bas saglıgı

cok tesekkurler bu hassas dusuncenız ıcın bence bu sıtenın kalıtesını artıran ozellıklerden bırıde bu olsa gerek saglıklı gunler

ybasaran - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hangisine binersem???
    duymuştum üzülmüştüm ama videoyu görünce çok kötü oldum yaa :( Allah geride kalanlara sabır selamet versin hepimizi her nev-i kaazadan korusun :(
    Hızlı gitmek istiyorsan araca değil cesarete ihtiyacın vardır...

.....................................
    S!msoN maniA :cat:

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı Lifeisgood adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Polis aniden fren yapıyo ve arkasından gelen motorcu duramayıp motoru yatırıyo.Şanssızlık eseri polis aracının sol tarafına çarpıp karşı şeride geçiyo.Sonra bir otobüsün altına giriyo.Allah rahmet eylesin.Çok büyük talihsizlik olmuş.Ancak videoyu defalarca izledim.O polisin neden aniden fren yaptığını bir türlü anlayamadım.Tamam arkadan çarpan her zaman kusurludur ancak durup dururken de yol ortasında frenlere asılmak doğru mu?İnşallah o polis bu gece vicdan azabı çekmeden rahat bir uyku uyuyabilir.Bu da haberin videosu :

http://video.mynet.com/habervideo/Pi...i-sonu/459247/
    Ben de anlamadım
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler